انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر

بیماری IBS، درمان ای بی اس، نفخ، اسهال، یبوست، بی اختیاری، دردشکم
تاریخ : یکشنبه فروردین 29, 00 9:11 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند


زبان:
انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر - ثبت نام

با دسترسی به “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر” (در سطور بعد “ما”, “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر”, “http://ibsgroup.ir/froum” را بیان دارد), پیروی از قوانین مقابل را قبول میکنید. اگر این قوانین را قبول ندارید لطفا از “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر” استفاده نکنید. این قوانین در هر زمانی ممکن است تغییر کند و ما تمام سعی خودمان را خواهیم کرد که این تغییرات را به شما اطلاع دهیم، با این وجود باید قوانین موجود را در بازه های زمانی منظم کنترل کنید و از تغییرات آگاه شوید.اگر قوانین موجود در “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر” تغییر کند و شما به استفاده از آن ادامه دهید،این بدان معنا خواهد بود که شما این قوانین را پذیرفته اید.

انجمن های ما توسط phpBB ایجاد شده اند (در سطور بعدی “آنها”, “نرم افزار phpBB”, “www.phpbb.com”, “گروه phpBB”, “تیم phpBB” را بیان میکند) که تحت لایسنس “General Public License” فعالیت میکند (در سطور بعدی به عنوان “GPL” یاد خواهد شد) و از www.phpbb.com قابل بارگیری است. نرم افزار phpBB تنها نرم افزاری است برای تسهیل بحث وگفتگو در اینترنت. گروه phpBB مسئول هیچگونه محتوا و یا رفتاری که مورد تایید و یا عدم تایید phpBB باشد،نیست برای اطلاعات بیشتر در مورد phpBB لطفا به آدرس http://www.phpbb.com/ مراجعه کنید.

انجمن های ما توسط phpBBpersian فارسی سازی شده اند. (در سطور بعدی “آنها”,“www.phpbbpersian.com”,“تیم phpbbpersian” را بیان میکند.) phpbbpersian تنها این نرم افزار را فارسی سازی کرده است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای موجود در سایت های استفاده کننده از آن را ندارد. برای اطلاعات بیشتر به www.phpbbpersian.com مراجعه کنید.

شما موافقت میکنید که مطالب مستهجن،مبتذل،افترا آمیز،توهین آمیز،تهدید کننده و هرگونه مطلب مخالف با قوانین کشورتان و قوانینی که “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر” در آن کشور میزبان شده است و همچنین قوانین بین الملل، ارسال نکنید. در غیر این صورت به طور سریع و همیشگی تحریم خواهید شد،اگر از جانب سرویس خدمات دهی اینترنت شما،نامه ای مبنی بر تخلف شما دریافت کنیم این تالار حق تحریم شما را دارد. موافقت میکنید که “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر” حق ویرایش،حذف،انتقال و قفل کردن موضوعات را در هر زمانی داراست. طبق موافقت نامه تمامی اطلاعات وارد شده شما در تالار در پایگاه داده ما ذخیره خواهد شد. این اطلاعات به هیچ وجه با سایتی دیگر به اشتراک گذاشته نخواهد شد. با این وجود “انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر” و phpBB و phpBBpersian هیچ گونه مسئولیتی در قبال هک شدن تالار و لو رفتن اطلاعات ندارد.ایجاد شده توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
فارسی سازی و پشتیبانی phpBB توسط phpBBpersian.com