آمپول ایپو (پی دی پویتین)

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

آمپول ایپو (پی دی پویتین)

پستتوسط پیوند » شنبه بهمن 26, 92 10:40 am

من با تزریق یه دوره آمپول ایپو یا (پی دی پویتین) طبق دستورالعمل خاصی بهبودی کامل پیدا کردم و همه علایم ام برطرف شده. از خدا میخوام دکتر معالجم رو به هرچی که میخواد برسونه چون زندگی جدیدی به من هدیه کرد.
این دارو اعصاب روده رو اروم میکنه و التهاب روده که منجر به بروز علایم آی بی اس میشه از بین میره.
پیوند
کاربر تازه وارد

Re: آمپول ایپو (پی دی پویتین)

پستتوسط hosein » شنبه بهمن 26, 92 11:20 am

سلام،خیلی خوشحالم که به زندگی طبیعت برگشتی.
می خواستم اسم دکترت بدونم و اینکه ادرسش کجا هست و این دوره آمپول که زدی به چه صورت هستش؟
hosein
کاربر ساده

پستتوسط Negar » شنبه بهمن 26, 92 12:20 pm

سلام پیوند جان
خیلی خوشحال شدم که شما بهبودی کاملتونو بدست آوردید . میشه لطف کنید بگید علائمتون چیا بوده ؟ و اینکه چند وقت یه بار این آمپول را زدید و چند تا از این آمپول زدید ؟
Negar
کاربر فعال

پستتوسط پیوند » شنبه بهمن 26, 92 8:16 pm

سلام آقا حسین. ممنون.
ایشون کلنیک طب فیزیکی دارن و برای درمان بیماری آی بی اس تزریق این آمپول ها و انجام حرکات ورزشی تو کلنیک رو تجویز کردن که خیلی هم مو‍ثر بود.
آقای دکتر جواد ملکی. فوق تخصص داخلی. آدرسشون خیابون جردنه. و تلفنشون : 88885638 اگه ازتون سوال شد معرف تون کیه بفرمایید پیوند.
پیوند
کاربر تازه وارد

پستتوسط پیوند » شنبه بهمن 26, 92 8:52 pm

سلام نگار جان. مرسی عزیزم
علایم ام بیشتر یبوست و گاهی اسهال- نفخ- دل درد و صدای شکم بود.
دکتر ملکی برای من 20 تا آمپول تجویز کردن که یک روز در میون دوتا تزریق میکردن و بعدشم بلافاصله ورزش. یک ماه بعد دوره درمانم خوب خوب شدم.
پیوند
کاربر تازه وارد

پستتوسط mehran » شنبه بهمن 26, 92 9:33 pm

پیوند نوشته است:من با تزریق یه دوره آمپول ایپو یا (پی دی پویتین) طبق دستورالعمل خاصی بهبودی کامل پیدا کردم و همه علایم ام برطرف شده. از خدا میخوام دکتر معالجم رو به هرچی که میخواد برسونه چون زندگی جدیدی به من هدیه کرد.
این دارو اعصاب روده رو اروم میکنه و التهاب روده که منجر به بروز علایم آی بی اس میشه از بین میره.

جناب پیوند. این دارو چه ربطی به آی بی اس داره . برا کم خونی تجویز میشه . شاید اشتباهی بهت داده.

اینم لینک اطلاعاتش:
http://www.darooyab.ir/DrugInfoD.aspx?MGID=MTM5Mw==
mehran
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: fars

پستتوسط پیوند » شنبه بهمن 26, 92 10:08 pm

سلام مهران عزیز. متاسفانه این دارو در ایران فقط برای استفاده بیماران کلیوی و کم خونی شناخته شده ولی در صورتی که توام با طب فیزیکی و ورزش استفاده بشه میتونه آی بی اس رو درمان کنه.
دوست عزیز من بعد از 4سال رنج بردن از این بیماری و مراجعه های بی فایده به بهترین متخصص های گوارش در نهایت با این دارو معالجه شدم! پس صد در صد اشتباهی در کار نبوده!
پیوند
کاربر تازه وارد

پستتوسط mehran » شنبه بهمن 26, 92 10:48 pm

آخه مکانیسم اثرش چجوریه . یعنی چگونه باعث خوب شدن آی بی اس میشه ؟؟؟ علمی بگو نه از خودت . مثلا یه مقاله یا تحقیق معرفی کن که اساسش این آمپول بوده باشه.
mehran
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: fars

پستتوسط hosein » یکشنبه بهمن 27, 92 9:14 am

ممنونم از راهنماییت پیوند جان.
hosein
کاربر ساده

پستتوسط آرش » یکشنبه بهمن 27, 92 9:31 am

mehran نوشته است:آخه مکانیسم اثرش چجوریه . یعنی چگونه باعث خوب شدن آی بی اس میشه ؟؟؟ علمی بگو نه از خودت . مثلا یه مقاله یا تحقیق معرفی کن که اساسش این آمپول بوده باشه.

وقتی آدم درمان بشه دیگه فرق زیادی نمی کنه که مکانیزم درمان چی بوده؟ به نظر من مهم اینه که بدونیم این روش برای یک مورد خاص جواب داده یا کلا برای ای بی اس قابل استفاده است ؟
می دونم اغلب دوستان برای نجات از دست این بیماری در سایت های خارجی دنبال روش های مختلف درمان هستند و تا بحال اسم این دارو را برای درمان ای بی اس نشنیده اند.
پیوند جان ممنون از اطلاع رسانیت.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

بعدی

بازگشت به • داروها - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان