شماتا حالا برا درمان چه کا کردین؟

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

Re: شماتا حالا برا درمان چه کا کردین؟

پستتوسط سایه روشن » شنبه اسفند 16, 93 9:15 am

سلام چند ماهی که من واسه درمان ای بی طب سنتی رو امتحان میکردم همین جوری شدم بلافاصله که از خواب بلند میشدم به سمت wcمیدویدم ولی الان خداروشکر اینطوری نیستم .اینجوری خیلی سخته.برای ای بی داروهای گیاهی مصرف میکردم و اکثرا غذاهای با مزاج گرم میخوردم.ولی الان سردی و گرمی برام مهم نیست
سایه روشن
کاربر حرفه ای

پستتوسط vahid0171 » شنبه اسفند 16, 93 1:44 pm

فرشته نوشته است:سلام اقای وحید0171
من هم مشکل صبحی شما رو دارم(اولین باره توی این انجمن دیدم یکی این مشکلو داره)
من وقتی قراره صبح زود از خونه برم بیرون به محض بیدارشدن استرسی میشم و روده هام تشنج میکنند و دلدرد شدید میگیرم و تا دوساعت روده هام حالت تشنجی دارند وناارام هستند ودلدرد خفیف هم هست اما بعد کم کم خوب میشم دلیل عمده اش فکر میکنم ترس از نشستن تو ماشین های عمومی :x اگر با ماشین شخصی برم ممکنه کم این حالت برام پیش بیاد دیگه از این وضعیت دیوانه کننده خسته شدم ایا شما همه صبح این مشکلو دارید یا وقتایی که قراره صبح زود بزنید بیرون؟
من تا زمانی که تو خونه ام این مشکلو ندارم حداقل کمتر دارم هرچند تا چندساعت روده هام ناارامه اما قابل تحمله.
چرا دارو مصرف نمیکنید با اینکه وضعتتونو بهتر کرده بود؟؟
خدارو شکر خوشحال تر از قبل هستید
اما من برعکس، این بیماری لعنتی داره افسرده ام میکنه تاحدی که داد پدرم دراومد که چرا خودتو پژمرده نشون میدی :oops: نمیدونند دردم چیه.
اما من دیگه اینبار تسلیم این بیماری مضحک و مزخرف نمیشم یا نابودی اون یا نابودی من :roll:

سلام

برای من اگه صبح دیرتر بلند شم نسبت به صبح زود بهتره . جالبه من 2-3 سال پیش این مشکل رو نداشتم . البته امروز طبیعی بود مشکلی نبود . من دلدرد نمی گیرم فقط همون وضعیت اضطراری پیش میاد که بعد از اون دیگه مشکلی ندارم تا شب .
مشکل شما فقط همینه ؟

خوب تا کی باید دارو مصرف کنیم خصوصا این قرص ها که همه وابستگی روانی ایجاد می کنن من نمیخوام وابسته به قرص باشم چون بعضی از قرص ها بعد از یک مدت خاصی دیگه اثر ندارن

یعنی به خانوادت نگفتی آی بی داری یا اینکه درکت نمی کنن ؟

حتما هر روز ورزش کن خیلی خوبه باعث میشه انرژی اضافی از بدنت خارج بشه و کمتر استرس داشته باشی (خصوصا شنا و دراز نشست )

من در کل از وضعیتم راضی هستم چون حداقل محدودیتی برام ایجاد نکرده . امیدوارم راه درمان قطعی پیدا بشه کلا راحت بشیم
vahid0171
کاربر تازه وارد

پستتوسط vahid0171 » شنبه اسفند 16, 93 1:54 pm

سایه روشن نوشته است:سلام چند ماهی که من واسه درمان ای بی طب سنتی رو امتحان میکردم همین جوری شدم بلافاصله که از خواب بلند میشدم به سمت wcمیدویدم ولی الان خداروشکر اینطوری نیستم .اینجوری خیلی سخته.برای ای بی داروهای گیاهی مصرف میکردم و اکثرا غذاهای با مزاج گرم میخوردم.ولی الان سردی و گرمی برام مهم نیست

سلام
میشه بگین چه جوری مشکلتون برطرف شد با مصرف دارو یا کارهای دیگه
vahid0171
کاربر تازه وارد

پستتوسط فرشته » شنبه اسفند 16, 93 7:06 pm

خداروشکر وضعیت شما خیلی بهتره نه اگر فقط همین مشکل بود قابل تحمل بود امابرای من این مشکل مقدمه برای یه فاجعه.
به خواهرام گفتم اکثرا ماها خانوادهامون چندان در مورد بیماریمون نمیدونند در مورد درک، درک این بیماری (ال جی) برای خودمون هم سخته چه برسه به ادمهای دیگه و سالم.
ما هم امیدواریم درمان قطعی این بیماری پیداش بشه. :)
ممنون ازشما.
فرشته
کاربر بسیار فعال

پستتوسط سایه روشن » شنبه اسفند 16, 93 10:30 pm

سلام .طب سنتی و داروهای گیاهی رو کنار گذاشتم و شروع کردم به خام گیاه خواری . تو زمان خام گیاه خواری بعضی روزا تا 4 یا 5 بار اجابت مزاج داشتم اما اسهال نداشتم فقط چون غذاهای خام زودتر هضم میشه دفعات اجابت مزاج بیشتر شده بود من ای بیم نوعه یبوسته ولی اون چند ماه که داروهای طب سنتی و غذاهای با مزاج گرم میخوردم اسهال داشتم و نیاز به دفع فوری.با خام گیاه خواری حالم خیلی خوب شده بود .نفخم کم شده بود و اجابت مزاجمم نرمال شده بود ولی ال جی رو داشتم و دل دردامم بیشتر شده بود از طرفی رژیم خیلی گرونیم بودو خیلی لاغر هم شده بودم .کلا رژیم خوبیه اگه ال جی نداشته باشی
سایه روشن
کاربر حرفه ای

پستتوسط سلام » دوشنبه دی 18, 96 6:36 pm

بچه ها حتما حتما حتما نیم ساعت قبل غذا خوردن یه لیوان آب ولرم + نیمی از لیمو ترش باهم قاطی کنین بخورین
صبح که بیدار شدین از خواب قبل اینکه چیزی بخورین دو لیوان آب مخلوط لیمو ترش بخورین
سلام

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان