مژده...تجربیات گروه تلگرام :)

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

Re: مژده...تجربیات گروه تلگرام :)

پستتوسط majid » یکشنبه دی 27, 94 9:27 am

سلام نرگس خانم ،خیلی از لطف شما ممنونم :
راستش اولا با مصرف 6 کپسول پرودایجست تا حالا و
ثانیا انجام حرکاتی که توضیح دادید تا 40% احساس بهبودی دارم و این یعنی خیلی خوب
-ولی بیشتر فکر کنم اثر پرودایجست باشه و بعد اثر ورزشها (چون قبلا هم کمابیش این حرکت را انجام میدادم) -
در خصوص ایبروگل هم خیلی ممنون که پیگیر شدید چون خود من حدود 3 ماه از شرکت گلدارو پیگیری کردم ولی متاسفانه به دارو دسترسی ندارم...
در کل خیلی احساس خوبی دارم و امید تازه ای برای بهبود و درمان، البته با لطف خدا و دلگرمی که شما دادید
* دعایتان میکنم و امیدوارم خدا حاجات شمارو برآورده کنه*
majid
کاربر تازه وارد

پستتوسط yjc » یکشنبه دی 27, 94 11:50 am

انشالا
ما تا درمان کامل شما همراهتان هستیم...

تا لحظه شکست به خدا ايمان داشته باش ، خواهي ديد که آن لحظه هرگز نخواهد رسيد
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط omidvaram » سه شنبه دی 29, 94 11:21 pm

سلام نرگس خانوم من این حرکت گربه مانند عکسشو تو اینترنت پیدا کردم سه مرحله داشت به شکل زیر هستش:
1-روی دو زانو نشسته دستهارو مثل گربه روی زمین قرار میدیم مثل عذر میخوام یک چهارپا قرار میگیریم بعد سر را رو به پایین گرفته از قسمت وسط کم رو به بالا کشیده بعد از چند لحظه سرو بالا آورده و قوس کمرو به پایین قرار میدیم بعد مثل حالت سجده قرار میگیریم حالا نمیدونم درست منظور رسوندم یا نه؟عکسش نمیشد بذارم وگرنه قرار میدادم
بعد یه سوال دارم باید تو حالت سجده موند تا گاز خارج بشه بعد بلند شد و دوباره حرکت انجام داد یا نه باید بعد از چند ثانیه نشسته و دوباره حرکتو انجام بدیم ؟تا کم کم گاز خارج بشه گاز در چه وضعیتی باید موند تا خارج بشه؟
omidvaram
کاربر ساده

پستتوسط yjc » جمعه بهمن 2, 94 11:22 pm

سلام عزیزم...
راستش خیلی متوجه نشدم ولی اگه تویه حالتی قرار گرفتی که دایما ازت بدون اینکه تو نقشی داشته یاشی گار ازت خارج بشه یعنی درست انجام دادی...
گازی که بدون اینکه فشار بیاری خودش بیرون میادو صداهای عجیب و غریبی میده...
مثلا شاید در عرض ده پانیه نزدیک ده باز ازت گاز خارح بشه...
اگه این اتفاق بیفته یعنی حالتت درسته و اگه نه یعنی اشتباه انجام دادی.
درست؟
اینکه میگید چقدر باید انجام بشه...
ببینید یکی از دوستان گفتن دو هفته انجامش دادند و تا زمانی که باد داشتند انجام میدادن یعمنی یک بار گفت جهار ساغت!
ولی من نتونستم اینقدر دووم بیارم.
من خداروشکر اوایل زیااد این حرکتو میرفتم و قرص پررودایجست هم میخوردم الان خداروشکر اصلا نفخ ندارم و اگه یکم نفخ کنم حرکت گربه رو انجام میدم خوب میشم...
...........................................................
راستی حتما پرودایحست رو تهیه کنید
فقط یک نکته داره ممکنه روزهای اول نفخو زیاد کنه.
اما بعدش عالی اثر میکنه.روی چند نفر دیگه هم امتخان شد از بچه های اسهال.یبوست اسهال و ال حی با نشت گاز.
دوستان یبوست هنوز امتحانش نکردند..
ایشالا خوش خبر باشید...

در پناه حق
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط نورا » چهارشنبه بهمن 21, 94 12:04 pm

پرودایجست مقدار لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوسش خوبه ظاهرا
یه قسمتی از کتاب دکتر نورروش رو می نویسم:
لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس
یک روش غیر شیمیایی برای درمان عفونت کاندیدایی استفاده از لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس است. این دارو یک میکرو اورگانیسمی(موجود زنده یا ریز میکروب)است که معمولا در لوله گوارش تمامی افراد یافت می شود. به طور متوسط یک فرد بالغ تقریبا بیش از یک کیلوگرم انواع میکروارگانیسم ها را در قسمت تحتانی روده باریک و در روده فراخ خود جای داده است. لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس قسمت عمده این میکرو ارگانیسم ها را تشکیل داده و کاملا برای انسان مفید هستند. بیش از 200 گونه لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس شناخته شده وجود دارند. یک نوع آن فعالیت ضد کاندیدایی داشته و در قالب محصولاتی نظیر اسیدوفیلوس،سوپردوفیلوس،اکتی میل و غیر در بازارهای خارج از کشور عرضه می شوند. مطمئن ترین آنها اسیدوفیلوس ساخت شرکت سولگار( solgar) یا شرکت کوئست(quest) می باشد که هر گرم آن دارای بیش از 2 میلیارد میکروب اسیدوفیلوس می باشد. این محصول باید در یخچال یا حداقل زیر 26/7 درجه سانتی گراد نگهداری شود که میکروب های آن از بین نروند. لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس نقش مفید خود را از طریق رقابت فعالانه در اشغال فضا در غشاء لوله گوارش که مملو از کاندیدا می باشد ایفا می نماید. این دارو بسیار کندتر از داروهای دیگر عمل کرده و در کوتاه مدت اثر محسوسی از خود به جا نمی گذارد. در صورت ریشه کن کردن کاندیدا از طریق مصرف سایر داروها، مصرف این دارو کمک زیادی به سرعت در ایجاد توازن میکروبی و اکولوژی لوله گوارش می کند.
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

پستتوسط فاطمه بیات » دوشنبه بهمن 25, 94 2:39 am

سلام.
با تشکر از همه دوستان که تجربیات باارزش خودشونو رایگان در اختیار دیگران قرار میدن.

در یکی از سایتهای مربوط به آی بی اس شخصی ناشناس مطلب زیر رو گذاشته بود و دیگه به سایت سری نزده بود چون هرچی ازش پرسیده بودن بدون جواب مونده بود.

"برای خلاصی از بوی بد مدفوع در دراز مدت فقط باید تنقیه کنید. من ۱۰ سال است ibs بهمراه یبوست مزمن دارم و پیش هر دکتری که بگویید رفتم و انواع و اقسام داروها را امتحان کردم اما مشکلم حل نشد. بوی بد مدفوع و گازهای ناچیزی که بصورت طبیعی از مقعد دفع میشود باعث میشد حتی لباسهایم بوی بسیار بدی بگیرد. من همیشه از اجتماع دوری میکردم. اما الان چند سال است که روزی ۲ بار تنقیه میکنم. باور نمیکنید انگار معجزه اتفاق اقتاده است بدون مصرف حتی یک دارو بطور کلی مشکلم حل شده و مثل یک انسان طبیعی دارم با اجتماع زندگی میکنم. حتی الان از خیلی از آدمهای سالم هم بهتر شدم. ای کاش اون ۶ سال که رنج کشیدم از این مشکل یکی بود و تنقیه رو به من آموزش میداد."

بعد از خواندن این مطلب سری به سایتهایی طب بوعلی سینا زدم و تنقیه رو در اون مورد تائید دیدم و از جمله مطلب زیر:

غرغر شكم و دفع بلا اراده گاز: اگر سبب در روده باريك است صدا شديدتر و و اگر سبب در روده ستبر باشد صدا بم تر ست. گاه علتش انسداد است و اگر روده مستقيم (راست روده) سست شود گاز بلا اراده خارج شود.
علاج: امتناع از خوراك بادزا. و شكيبايي بر گرسنگى. آش زيره ، آش فلافلى همراه با سوسن زرد. اگر با اسهال همراه بود ننه حواو انگدان رومى كراويا يا شاه زيره.

در کتاب آب درمانی دکتر وی.ام.کولکارنی صفحات 109 الی 116 به اثرات معجزه آسا و فراموش شده تنقیه (روده شویی, شستشوی کولون) اشاره کرده و کاملاً روش کار را شرح داده و در سایتهای پرستاری، طب سنتی، اسلامی، و پزشکی هم این روش رو مورد تائید دیدم و روشهای تمیز ولی متفاوت برای این کار شرح داده بودن.
ولی نمیدونم چرا وسیله تنقیه رو هیچ کجا نمیفروشن و به هر جا سر میزنم. پیدا نمیکنم. اسمش کیسه انما هست و با این اسم میشناسنش. به نظر میاد چون کار کثیفی هست کسی انجام نمیده حتی در بیمارستانها هم فقط در شرایط اضطراری اینکار رو انجام میدن. وقتی میخواستم کولونوسکپی انجام بدم مجبور شدم توی خونه روده هامو با مواد شیمیایی روان کنم بعد برای فیلم از کولون به بیمارستان برم.
اگه کسی جایی رو میشناسه که این وسیله رو میفروشن خوشحال میشم معرفی کنه.

همچنین دکتر علامه آیت اله سیدحسن ضیایی برای درمان بیماری IBS یک مورد خیلی مهم رو اشاره کردن که در مطالب بالا به نظر میاد فراموش شده ذکر بشه. ایشون در حرم امام رضا (ع) سال 93 فرمودن : آی بی اس به چند دلیل است 1- ضعف اعصاب، 2- خودخوری شدید، 3- اضطراب شدید یا 4- درگیری ذهنی شدید. لذا ابتدا باید اعصاب بیمار را آرام کرد و بعد به درمان او پرداخت بیمار با گلهای گیاهی آرامبخش تسکین داده شود و بعد به درمان پرداخته شود 1- گل راعی (که در داروخانه با نام تجاری هایپیران میشناسند) 2- چای کوهی 3- گل بادرنجبویه 4- گل بهارنارنج است که میتوان به صورت مخلوط دم کرده و بعد از هر غذا 1 قاشق از ان میل کرده (چون خیلی قوی است) یا اینکه هر کدام را جدا به اندازه یک لیوان دو ساعت و نیم بعد از غذا میل کرد. در کنار آن نیز داروهای گیاهی دیگر مانند زیره در بین غذا سیاه دانه بعد از غذا و 7 عدد خرمای تازه و ...

ببخشید که در مطلب دوستان مداخله داشتم. فقط خواستم مطلب کاملتری باشه.
فاطمه بیات

پستتوسط yjc » دوشنبه اسفند 3, 94 6:58 pm

سلام عزیزم..در مورد تنقیه در انجمن صحبت شده و نظری درموردش ندارم
اما در مورد روش علامه که فرمودید گیاهانی که عرض کردید برای درمان ای بی اس یبوست هست و علامه توی سخنرانیش گفته که برای اسهال استفاده نشه...
ممنون از نظرتون دوست خوبم
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط امیدوار » چهارشنبه اسفند 5, 94 10:09 pm

سلام دوستان
خسته نباشید
من مدت زیادی نبودم
ممنون میشم درمورد سروصدای شکم هم اگه راهکاری دارین بگین
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط نورا » چهارشنبه اسفند 5, 94 10:52 pm

یک بسته پرودایجست خریدم روی بسته نوشته تاریخ انقضا سال 95 اما روی ورق قرص نوشتهEXP 94/11 متاسفم براشون که تقلب می کنن حقه می زنن دروغ می گن کلک می زنن.
من یه قسمت هایی از کتاب دکتر نوروش و نوشتم خیلی جالبه اما کاش زودتر به دستم می رسید
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

پستتوسط yjc » پنج شنبه اسفند 6, 94 12:53 pm

امیدوار نوشته است:سلام دوستان
خسته نباشید
من مدت زیادی نبودم
ممنون میشم درمورد سروصدای شکم هم اگه راهکاری دارین بگین

سلام امیدوار جان. برای صدای شکم من خودم خیلی صدای شکم داشتم به طوریکه از حلقم هم صدا میداد تا ناکجا اباد...
ولی یه مدت کپسول پروبیوتیک فمی لاکت خوردم نزدیک هفت روز صداش قطع شد.البته من احتمال میدادم چون یه دوره انتی بیوتیک زیاد میخوردم صداش از همون باشه واسه همینم با پرو جواب داد...بنظرم شماهم امتحانش کنید...

دو سه تفری از اعضای گروه بودند که موقع استرس صدای شکمشون ایجاد میشد.البته اینهاا فقط مشکل صدای شکم داشتند و علایم دیگه ای بی نداشتند.فقط توی محیطی که بهش حساس بودند صداش درمیومد...بهشون پیشنهاد کردم فمی لاکت مصرف کنند که یکیشون یم هفته صداش قطع شد که البته فکر میکنم از تلقینی که بهش وارد کرده بودیم بود ولی بعدش برگشت و زمانی که بازهم قرصو مصرف میکردند دیگه اثر نداشت براش....و روی یکی دیگه هم با این شرایط قرص تاثیر نداشت...
نتیجه این گروه:به گفته یکیشون حس میکنه فقط توهمه این صدای شکم و باید تو شرایط خودشونو کنترل کنند...البته من از گروه رفتم و خبری از دوستان دیگه ندارم...

یکی دیگه از بچه ها هم صدای شکم شدیدی داشت که علایم دیگه ای بی رو داشت و بهش پیشنهاد کردم فمی بخوره ولی جون قبلا یه پرو قدیمی خوردهه بود و صدای شکمش زیاد شده بود میترسید از خوردن پرو...اینها رو امتخان کردو میگفت خیلی راضیه...
توجّه: نوشابه های گازدار، دوغ گازدار و پوست حبوبات نخورید.
درمان: به همراه غذا: یک قاشق مربّاخوری چهار زیرۀ سائیده شده بخورد )منع مصرف در حاملگی(، بعد از غذا: یک قاشق چایخوری
س یاهدانه بخورد )منع مصرف در حاملگی
نکته:دوستان گفتند که زیره لاغر کننده است..
البته این دوستمون با ناهار کاهو هم میخورد و میگفت خیلی خوبه....

کلا ببینید کدوم دسته هستید
و هرکدومو خواستید امتحان کنید....
در مورد خودم چون قبل پرودایجست فمی لاکت خورده بودم و صداش قطع شد نمیدونم پرودایجست چه اثری میذاره روش....

یک نکته دیگه هم یادم اومد اینکه نیم ساعت قبل غذا تا دو ساعت بعد غذا مایعات نخورید.مایعات باعث میشن شکم صدا بدن.

شما هم امتحان کنید و مارو در جریان بذارید :D

.......................................................................................
" 20سالِ بعد،بابتِ کارهایی که نکردی بیشتر افسوس میخوری تا بابتِ کارهایی که کردی ، پس روحیه ی تسلیم پذیری را کنار بگذار ، از حاشیه ی امنیت بیرون بیا ، جستجو کن ، بگرد ، آرزو کن ، کشف کن ،... "
آخرین بار توسط yjc در جمعه اسفند 7, 94 9:21 am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.
yjc
کاربر نیمه فعال

قبلیبعدی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان