سوکرالفیت

مدیر انجمن: آرش

سوکرالفیت

پستتوسط Mohamad.o » سه شنبه آبان 4, 95 5:34 pm

ا سلام
لطفا این متن رو تا آخر بخونید، تجربیات خودمه که به لطف خدا و دانش یه دکتر خردمند، آی‌بی‌اسم کنترل شد.
من حدود ۶ ساله که درگیر این بیماری‌ام. ۴ سالش رو نمی‌دونستم مسألم چیه فکر می‌کردم قلب یا معده‌م مشکل داره. حمله ی اولم شدید نبود و بعد یه سالی آروم شد تا حدود پارسال، بعد از مدتی رژیم غلط غذایی و مصرف نوشیدنی‌های محرک :D یه‌هو ظرف یه هفته بیماریم با شدت هرچه تمام عود کرد. بدنم گُر می‌گرفت، تعرق شدید به نحوی که رختخوابم خیس می‌شد، داغی دست‌ها و کف پا، تپش قلب، بی‌حالی و درد عضلات پا و کشاله‌ی ران، یبوست و دفع مخاط و بلغم زیاد در مدفوع، عدم توانایی در دفع کامل مدفوع و بدتر از همه‌ی اینا احساس اضطراب و التهاب شدید به همراه حملات ترس و وحشتی عجیب و احساس وجود چیزی تو گلوم که پایین نمی‌رفت و دیوونم کرده بود. باور کنید اغراق نمی‌کنم اما علامتی از این نوع آی‌بی‌اس نبود که نداشته باشم. خیلی ترسیده بودم. شبای اول فکر می‌کردم نارسایی قلبی یا سرطانی چیزی گرفتم. اولین دکتر احمق گفت قلبته، خلاصه اکو و تست ورزش، احمق بعدی تشخیص داد ایراد از کبده، بعد از کلی آزمایش و درد کشیدن تشخیص نهایی‌شون پرکاری تیروئید بود. چهار ماه متیمازول خوردم تا جایی که کم‌کاری تیروئید گرفتم اما علائمم سرجاش بود. دیگه دکترا می‌گفتن مشکل روانی داری. باور کنید أنواع قرص‌های آرام‌بخش وگوارشی رو امتحان کردم: سیتالوپرام، دونرین (دوکسپین)، بوسپیرون، پروپرانولول، متورال، آلپرازولام و غیره. تا این که دکتره خردمندی که همیشه دعاش می‌کنم بهم سوکرالفیت رو معرفی کرد. یه قرص ساده و بدون عوارض. به همراه قطره هایپیران (عصاره‌ی گیاه هوفاریقون). دکتره گفت که با این دارو اکثر بیمارای آی‌بی‌اسی یبوستی و اسهالیش بهبود پیدا کردن.
سوکرالفیت روزی چهارتا نیم‌ساعت قبل از غذا و قبل خواب و روزی سی قطره هایپیران قبل نهار. من بعده سه ماه به نتیجه رسیدم اما از سه روز اول تغییر رو حس کردم. حتماً امتحان کنید با هیچ دارویی هم تداخل ندارند
Mohamad.o
کاربر تازه وارد

Re: سوکرالفیت

پستتوسط hosein » سه شنبه آبان 9, 96 12:25 pm

سلام.خوشحالم که بهبود پیدا کردید.دکتر بیماری شما رو چه چیزی تشخیص دادنو بفرمایید اسم دکتر و مطبشان کجا هست؟
باتشکر
hosein
کاربر ساده

بازگشت به • داروها - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان