افتادگی ناف

مدیر انجمن: آرش

افتادگی ناف

پستتوسط aaarashhh » پنج شنبه اردیبهشت 2, 95 7:07 pm

من ۱ ساله که دچار روده تحریک پذیر هستم
تا حالا چیزی درباره افتادگی ناف به گوشتان خورده است؟

من ۱ ساله میشه که دچار بیماری روده تحریک پذیر هستم. در این مدت دل دردهای شدید، اسهال، یبوست داشتم. بابام یه دوست داره که صاحب یه عطاریه و وقتی علایم رو بهش میگه اونم بهش میگه شاید نافش افتاده. اولش ما جدی نگرفتیم. اما من هر چیزی میخوردم سریع دل پیچه و اسهال سراغم میومد. دیگه خسته شده بودم انقد قرص مصرف کرده بودم. گفتیم ضرر نداره و رفتم پیش کسی که ناف رو جا می اندازه. بهم گفت نافم افتاده و عفونت کرده و آب انداخته. واسم جا انداخت با اینکه خیلی درد داشت اما بعد از اون من دیگه دل پیچه و اسهال نداشتم. و فقط صبح ها بعضی وقتها خیلی کم دل درد میگیرم. اون موقع گوشت، سوسیس، کالباس، گوجه، شیرو خیلی چیزای دیگه رو نمیتونستم بخورم اما الان همه چی مصرف میکنم.

شاید خیلیا این حرفای منو باور نکنن. چون افتادگی ناف پایه علمی نداره و هیچ دکتری قبولش نمیکنه. اما من به این نتیجه پی بردم که قدیمی ها واقعا تجربشون خیلی بیشتره.

سندرم روده تحریک پذیر
سندرم روده تحریک پذیر
گفتم اینو انتشار بدم شاید کسی مثل من بتونه سندرم روده تحریک پذیر شو درمان کنه.

برای اینکه متوجه بشید که دچار افتادی ناف شدید یا نه به پشت بخوابید و هر دو پا رو از ناحیه زانو خم کنید. انگشت شصتتون رو روی ناف بگذارید و کمی فشار بدید. اگه نافتون ضربان داشت که هیچی. اما اگه ضربان نداشت افتاده. ناف بر اثر کار سنگین، پریدن از جایی و ترسیدن خیلی شدید دچار افتادگی میشه.

وقتی ناف رو جا انداختم تا ۲ هفته استراحت کامل بودم و جوانه گندم و روده گوسفند کباب شده میخوردم که باعث تقویت روده ام میشد. و صبح ناشتا و آخر شب بارهنگ رو داخل آب جوش میریختم و مصرف میکردم.

من به این تاپیک سر میزنم و اگه کسی سوال یا مشکلی داشت جواب میدم.

امیدوارم همتون به زودی زود خوب بشید.

منبا: http://darman.ibs30.ir
aaarashhh
کاربر تازه وارد

بازگشت به • روش های درمان - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان