درمان(کنترل)قطعی ای بی اس

مدیر انجمن: آرش

درمان(کنترل)قطعی ای بی اس

پستتوسط m.moqaddami » جمعه اردیبهشت 23, 95 1:26 am

سلام دوستان
من 13 سال پیش به ای بی اس از نوع یبوست و lg با بدترین علایمی که تصورش رو بکنید البته بعد از دو تا شوک روحی شدید و ازار دهنده مبتلا شدم.تو این سالها خیلی زجر کشیدم و روزی نبود که دنبال درمانش نباشم و هر درمانی که فکرشو بکنید امتحان کردم!!! تا اینکه چند وقت پیش مطالب یکی از دوستای انجمن غزاله خانم رو خوندم و به توصیه ایشون رفتم پیش روانپزشک و داروهای سرترالین و دونئورین برام تجویز کرد.اوایل خیلی میخوابیدم و عوارض داشت اما بعد دو هفته عوارضش کمتر شد و فقط یکم بیشتر از قبل میخوابیدم.علائم ای بی اسم واقعا کمتر شد و بعد سالها درمانهای پوچ و بی تاثیر این درمان بالای 50 درصد جواب داد که واسه من معجزه بود.تا الان که این مطالبو مینویسم 1/5سال تحت درمان داروهای ارامبخش اعصاب بودم تا اینکه تو یه وبسایتی دیدم یه اقا پسر خراسانی از درمان قطعی ای بی اس با نسخه های یه طبیب سنتی که تو حرم امام رضا درباره بیماریها و درمان طبیعی و سنتی اونها سخنرانی میکنن مطالبی نوشته.البته ایشون دو تا کلیپ از سخنرانی های استاد ضیایی که درمان هر دو نوع ای بی اس اسهالی و یبوستی رو میگن گذاشته بود و برای فرستادنش به ایمیلتون پول درخواست میکرد(8500 تومن) گرچه مبلغ ناچیزی بود اما از بس تو این سالها درمانای دروغی و نامطمئن دیده بودم که نپرداختم.اما به عنوان یه روزنه ی امید خودم رفتم و تحقیق کردم که این روحانی طبیب سنتی(استاد ضیایی)کیه.و دیدم شخص قابل اطمینان و تایید شده و موثقیه و کلی فایل صوتی سخنرانی تو حرم امام رضا و کلی هم فایل پی دی اف درباره درمان صدها بیماری دارن.کلی گشتم و فایلای صوتی و تصویری رو دیدم اما متاسفانه بخش مربوط به ای بی اس رو پیدا نکردم تا اینکه یروز تو کافه بازار گوشیم دسته پزشکی رو میگشتم که برنامه ای به اسم :نسخه های استاد ضیایی رو با عکس خودشون دیدم و دانلود کردم و گشتم بخش مربوط به درمان ای بی رو پیدا کردم!!
توصیه میکنم شمام برید و این برنامه رو خودتون دانلود کنید چون بجز ای بی مطالب زیاد دیگه ای داره.اما من برای دوستانی که دسترسی به بازار ندارن درمان هر دو نوع رو مینویسم
راستی من از همون روز اولی که داروهای استاد ضیایی رو شروع کردم قرصامو قطع کردم اما در کمال تعجب و برعکس همیشه که قطع کردن قرصام با کلی عوارض همراه بود هیچ تغییری نکردم انگار این داروهای گیاهی طبیعی کار همون قرصارو و حتی بهتر از اونا تو بدن انجام میدن.
البته من نسخه ی یبوست رو انجام دادم و فقط داروهای گیاهی رو مصرف کردم و بقیه دستوراتو انجام ندادم اما همونم تغییر چشمگیری تو وضعیتم ایجاد کرد
به عنوان کسی که 13 سال بدترین و شرم اورترین لحظه ها رو پشت سر گذاشته به شما دوستای خوبم پیشنهاد میکنم این راهو که بمراتب از همه راههایی که میشناسیم بی خطرتر و ارزون و... یبار امتحان کنید و نتیجه اش رو ببینید.
اگه واقعا دنبال درمانید با دو روز خوردن دارو ها و مثلا یکم خواب الود شدن سریع دلسرد نشید و ول نکنید وگرنه معلوم نیست تا کی باید با این درد و زجر ادامه بدید.تازه میتونید بجای چرخ زدن تو تلگرام برید درباره هر کدوم از داروهای این نسخه ها اطلاعات بگیرید که خدایی نکرده مشکلی مثل حساسیت یا تداخل با داروهایی که مجبورید برا چیزای دیگه مصرف کنید نداشته باشه.مثلا چای کوهی رو نباید با داروهای حساسیت یا سرماخوردگی همزمان خورد.اگه اگاهانه جلو برید مطمئن باشید که برگشتن به زندگی عادی خیلی نزدیکه و در دسترسه
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

Re: درمان(کنترل)قطعی ای بی اس******

پستتوسط m.moqaddami » جمعه اردیبهشت 23, 95 2:13 am

نکته جالب درباره استاد ضیایی اینه که در ازای ارایه درمان هیچ هزینه ای نمیگیره .دی وی دی های تصویری سخنرانیهای ایشون بطور کامل درباره همه بیماریها تو بخش فرهنگی حرم امام رضا فروخته میشه (36000تومن) که البته الان نرم افزارش تو کافه بازار هم رایگان هست هم جای دیگه 2000 تومن.ولی بگردید رایگانشو دانلود کنید اگه رمز دوم کارت ندارید یا هر مشکلی واسه پرداخت انلاین دارید
و حالا درمان*********
اگر دائما شکم روش دارید(اسهال):
پرهیز کنید از غذاهای چرب سرخ کردنی مسهل ها ملین ها خرما
درمان:الف)بین روز:پودر سنجد یک قاشق پلوخوری یا 14 عدد سنجد بخورد
ب)یک قاشق مرباخوری پودر هسته ی انار یا یا میوه ی انار شیرین با هسته خوب بجود و بخورد
ج)یک قاشق مرباخوری در صبح ناشتا و سر شب از این مخلوط( گلنار وحشی+میوه ی بلوط+ کندر خوراکی یا کندر سفید+فوفل) که پودر شده اند و با اب سیب تازه ی طبیعی بخورند
د)شبها یک قاشق چایخوری پودر کندر خوراکی مرغوب مخلوط با یک قاشق غذاخوری شکر میل کنند
ذ) دمکرده ی اویشن (یک قاشق چایخوری پودر اویشن در یک استکان ابجوش)
بدای سندرم روده تحریک پذیر خوب است بشرطی که کم کاری تیروئید نداشته باشید

اگر دائما یبوست دارید(lbs-c):
پرهیز کنید از نوشابه های گازدار میوه ی موز نان سفید کیک سفید(ارد بدون سبوس) نان ساندویچ خوراکی و نوشیدنیهای قابض(برنج سفید ماکارونی البالو اب البالو چای البالو هندوانه اب هندوانه)
درمان الف:هفت عدد خرمای تازه
ب)یک قاچ خربزه ی رسیده
ج)یک قاشق مربا خوری بعد از صبحانه و بعد از شام از مخلوط(گل راعی+گل بهار نارنج+چای کوهی+بادرنجبویه) را با دو استکان اب سرد مخلوط کنید و بگذارید بجوشد تا یک استکان از اب ان باقی بماند و میل کنید

امیدوارم شما هم مثل من به زندگی عادی برگردید و موفقیتایی که شایستش هستید بدست بیارید
و حرف اخرم این که خودتون میدونید ارامش برای رهایی از ای بی اس مهمه در مورد حملات پانیک مطلب بخونید یاد بگیرید ریلکس باشید
میگن ای بی ممکنه تو کل زندگی دوباره عود کنه نگران نشید میلیونها نفر با بیماریهای بدتر زندگی میکنن وقتی ما میتونیم مشکلمونو کنترل کنیم و عادی زندگی کنیم چرا نگران مشکلی لاشیم که شاییییییید یروزی برگرده؟ تازه فرضا برگشت ما که میدونیم چیکار کنیم مگه نه؟؟****
سلامتی بزرگترین ارزوی من برای همه دوستای خوبم***
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

پستتوسط parvaz » جمعه اردیبهشت 24, 95 12:40 pm

سلام و تبریک بخاطر بهتر شدن حالتون.خدا رو شکر که یک نفر دیگه با خبر بهبود ibs اینجاست. :)
سوالی که من داشتم اینه که شما نفخ و احساس فشار زیاد داخل روده هم داشتید؟و این نسخه هم یبوست و هم بی اختیاری رو کنترل کرده؟
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط parvaz » جمعه اردیبهشت 24, 95 12:57 pm

یه سوال دیگه شما چه مدت این نسخه رو انجام دادید؟یعنی الان هم دستوراتشو دارید ادامه میدید؟
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط m.moqaddami » جمعه اردیبهشت 24, 95 3:42 pm

سلام پرواز جان.بله من بی اختیاری شدید نفخ سنگینی روده ها و یبوست داشتم.همونطور که میدونید ازار دهنده ترین مساله نفخ و بی اختیاریه.علت مشکل ما عصبی کار کردن اعصاب کولون یعنی انتهای روده است که باعث احساس دفع ناکامل و بی اختیاری میشه وقتی اعصاب روده اروم شن هم یبوست و اسهال برطرف میشه هم احساس نفخ و بی اختیاری و هم بعد از اجابت مزاج احساس راحت شدن و تخیلیه کامل میکنید.من 3 هفته اس داروهامو قطع کردم و داروهای گیاهی بالا رو میخورم.هنوز خرما و خربزه هم نخوردم و فقط دمکرده اون 4 تا گیاهو میخورم.الان با اطمینان میتونم بگم 95 درصد بهتر شدم.ماها رو بی اختیاری خیلی حساسیم.باور کنید همه ادما اون 5 درصدو زیر ابی میرن اما ما سریع استرس میگیریم!!!!!! از بس به خودمون تلقین کردیم.نخوردن اون چند تا مورد که گفته پرهیز کنید واقعا مهمه مثلا من سالاد ماکارونی و فلافل باهم خوردم یکم اذیتم کرد.چند تا مورد بیشتر نیست من که حاضرم نخورم ولی خوب باشم.الان خیلی راحت همه چیز میخورم اما اگه حبوبات و غذاهای نفاخ کمتر بخورید خودتون راحتترید.گرچه الان که میخورم مث قبل نیست و درست به اندازه همه ی ادمای دیگه که با خوردن حبوبات نفخ میکنن عکس العمل نشون میدم
راستی درباره مقدار دارو بهتره همون مقدارو که گفته شده مصرف کنید و کم و زیادش نکنید.اما ماها دیگه یپا دکتر شدیم ! معیار اندازه دارو اینه که ما حالت طبیعی و متعادل داشته باشیم و یدفعه از اون ور پشت بوم نیافتیم.مثلا من یبوست داشتم اول درست متوجه جمله بندی مقدار داروها نشده بودم و از هر گیاه 1 قاشق میریختم و دم میکردم که در روز میشد 8 تا قاشق!!!در حالیکه نسخه منظورش 1 قاشق صبح و 1 قاشق شب یعنی جمعا 2 قاشق بود ولی من 4 برابر میخوردم!! وقتی دل پیچه و بیرون روی زیاد پیدا کردم خودم فورا فهمیدم دوز داروم بالاست رفتم دوباره مطلبو خوندم و باوجود جمله بندی مبهمی که داشت متوجه اشتباهم شدم.حالا 1 ق صبح و 1ق شب دم میکنم دیگه کار روده هام عادی شده. اگه شما هم دچار همچین موردایی شدین اوایل دوز دارو رو کم کنید اما خواهشا هیچ وقت دوز دارو رو چند برابر نکنید چون نتیجه عکس میده!!
با ارزوی سلامتی برای همه دوستای خوبم.بازم سوالی داشتید من در خدمتم
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

Re: درمان(کنترل)قطعی ای بی اس

پستتوسط MARYAMBANOO » شنبه اردیبهشت 25, 95 11:12 am

شما خروج گاز احساس می کردین ؟ و دفع ناقص داشتین ؟
خدایا میدانم که می بینی
MARYAMBANOO
کاربر ساده

پستتوسط parvaz » شنبه اردیبهشت 25, 95 7:17 pm

خواصی که من از چای کوهی و گل راعی خوندم خاصیت ضدافسردگی این دو گیاهه و چای کوهی هم بخاطر مهار مونو امین اکسیداز مصرفش محدود شده.بهتر نیست قبل از مصرف این گیاها با یک پزشک طب سنتی مشورت کنیم؟ :? :?
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط m.moqaddami » پنج شنبه خرداد 5, 95 12:27 am

پرواز عزیز مقدار مصرف چای کوهی و گل راعی در روز خیلی کمه .از مخلوط هر 4 گیاه فقط 1 قاشق چایخوریه که بنظرم زیاد نیست.پزشکای سنتی هم متاسفانه مثل دکترا شدن و هیچ کدوم حرف همو قبول ندارن و هر کدوم داروی خودشونو تجویز میکنن ولی حتما اگه دسترسی دارید مشورت بگیرید و مارو هم در جریان بزارید.هدف ما داشتن سلامتیه مطمئنا قصد نداریم کسی اسیب و ضرری ببینه.
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

پستتوسط parvaz » پنج شنبه خرداد 6, 95 6:49 pm

سلام دوست عزیز.ممنون که جوابگوی سوالات هستین و راهنمایی میکنین.
من حدود یک هفته پیش به یک پزشک طب سنتی مراجعه کردم که ایشون تخصص داخلی هم دارن و فعلا برا میکروب معدم دارو تجویز کردن که تا الان خدارو شکر بهتر بوده و قراره یک هفته دیگه برم تا داروی گیاهی تجویز کنن.وقتی هم در مورد این گیاها باهاشون مشورت کردم نظرشون این بود که خوشبختانه هیچ مشکل و عوارضی ندارن و حتی میشه درازمدت ازشون استفاده کرد ولی متاسفانه من هنوز گل راعی پیدا نکردم.
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط m.moqaddami » جمعه خرداد 7, 95 3:31 pm

سلام پرواز جان.خواهش میکنم من از سلامتی دوستام خوشحال میشم چون خودم درد کشیده ام.برای تهیه گیاها به معروفترین عطاری شهرتون برید حتما پیدا میکنید.گل راعی گلبرگای زرد و ریز و کشیده داره.فعلا همونایی که تهیه کردیدهم میتونید شروع کنید تا گل راعی رو هم پیدا کنید.
یه نکته:معمولا دوستای ای بی اسی پیش متخصص زیاد رفتن و نتیجه نگرفتن که تو فروم عضو شدن با این وجود خواهش میکنم اگه پیش متخصص رفتید و مطمئنید مشکلتون ای بی اسه و مشکلات گوارشیه دیگه یا بیماری خاصی ندارید این نسخه ها رو انجام بدید.اگر مشکل دیگه ای بجز ای بی داریدبا پزشک طب سنتی حتما مشورت کنید.
ارزوی من سلامتی برای همه ی دوستای گلم
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

بعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان