درمان(کنترل)قطعی ای بی اس

مدیر انجمن: آرش

Re: درمان(کنترل)قطعی ای بی اس

پستتوسط m.moqaddami » پنج شنبه تیر 31, 95 2:30 pm

اسما نوشته است:سلام دوستان .ای بی من از نوع یبوست و نفخ هست دو قسمت دیگه هم پست گذاشتم و خودمو معرفی کردم.m moqaddami عزیز خیلی خوشحالم ک حالتون خوب شده.یه سوالی داشتم اینکه شما همه پرهیزات غذایی رو رعایت کردین یا نه؟چون رعایت پرهیزات برا من که خیلی سخته اگه بخایم همه رو رعایت کنیم که ذیگه چیزی اصلا نمی مونه که بخوریم.به خصوص برا من که لاغرم هستم.و یه سوال دیگه هم دارم اینکه شما نفخ روده هم داشتین یا نه و روی نفخ تون تاثیری داشته یا نه؟ممنون.

سلام" اسما" ی عزیز
من اول هیچ کدوم از پرهیزا رو رعایت نکردم و فقط دمکرده 4 تا گیاه که گفتم رو خوردم به تنهایی 80 درصد تاثیر داشت
دوم اینکه پرهیزا رو که نمیشه یدفعه 100 درصد انجام داد! تا جایی که میتونید رعایت کنید واسه بدنتون بهتره بعد که نتیجه رو میبینید خودتون ترغیب میشید
در مورد لاغری این دمکرده اشتها اوره چون ارامبخش اعصابه خیالتون راحت همین دمکرده رو شروع کنید وزنتون متعادل میشه
نظر شخصی من که یه دوره کامل طب سوزنی رفتم اینه که اگه میخوای چند صد تومن پول دور بریزی برو طب سوزنی این دارو به این ارزونی و راحتی چرا استفاده نمیکنی اخه؟؟؟ 4 تاشو من واسه 1 ماه خریدم 15 تومن!!!!
من هم نفخ و هم بی اختیاری داشتم رو هر دو تاثیر گذاشته یبوست هم که کامل رفع شده.تازه دستورای نفخ و بی اختیاری رو که ریما جان گذاشتن هم رعایت میکنم راضیم
بنظرم اگه زود این درمانو شروع نکنی ضرر کردی. گیاهی ارزون بی ضرر امتحان شده.ایشالا رو همه بچه ها تاثیر بزاره و همه خوب شن
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

پستتوسط m.moqaddami » پنج شنبه تیر 31, 95 2:42 pm

اسما نوشته است:بله درسته باید همین کارو کنیم.اما من مشکلم اینه که وقتی برم مهمونی چطور رعایت کنم.حالا اگه مجرد بودم یه چیزی اما بدبختیم اینه که متاهلم .

منم متاهلم.کاملا درک میکنم چه عذابی میکشی.اما چند تا نکته
اول اینکه درمان با این روشو شروع کن رو بی اختیاری هم تاثیر میذاره مخصوصا روش مختص بی اختیاری که ریما جان گفتن خیلی خوبه
2.انتظار نداری که یدفعه خوب شی پس یمدت تحمل کن
3.پوست کلفت باش بروی خودت نیار.مگه کاری از دستت ساخته اس به این فک کن که درمانو شروع کردی و هر روز بهتر میشی
4.درمورد حملات پانیک که یکی از اعضا به اسم غزاله تو بخش بی اختیاری دربارش گفته یاد بگیر.خلاصه اش اینه که موقع نشستن خودتو جمع نکن به شکمت فشار نیار رهاش کن حرص نخور هر چی بدنتو شلتر و ریلکس تر کنی کم کم نتیجه اشو میبینی.مدام به بی اختیاری فک نکن .تا جایی که واسه زندگیت مشکلی پیش نیاد اگه دیدی تو مهمونی اذیت میشی با همسرت هماهنگ کن زودتر پاشید .یکم خلاقیت بخرج بده تا ایشالا داروها اثر کنه راحتتر بشی.
ولی اینم بگم درمان حوصله و زمان میخواد فقط کسایی که صبورن و ادامه میدن به نتیجه میرسن
کار دیگه ای هم ازمون ساخته نیس خو!!!!! :D
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

پستتوسط m.moqaddami » پنج شنبه تیر 31, 95 2:46 pm

شما 50 درصدم رعایت کنی نتیجه اشو میبینی اولش ادم جو گیر میشه میخواد همه پرهیزارو رعایت کنه ولی یدفعه که نمیشه زندگی رو زیر و رو کرد!!!!
کم کم عادتا تغییر میکنه.مثلا شما روزی 4 لیوان چای میخوری از امروز 3 تا بخور به همین راحتی.مهمونی هم اصلا لازم نیست رو کنی بخور حالا کمتر بخور یا مثلا لوبیای قرمه سبزی رو نخور .اما یه شب اشکالی نداره
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

پستتوسط اسما » جمعه مرداد 1, 95 12:50 pm

خیلی ازتون ممنونم بابت جواب تون. امیدوارم حالتون همیشه خوب باشه.من بی اختیاری که ندارم همون نفخم خیلی زیاده با هر غذایی نفخ میکنم .باشه حتما منم از همین درمان گیاهی استفاده میکنم.همین الانم من سرخ کردنی خیلی کم میخورم چای هم خیلی کم میخورم .ان شاا.... این درمان روی همه بچه ها جواب بده
اسما
کاربر ساده

پستتوسط parvaz » شنبه مرداد 2, 95 11:44 am

تا کی باید این نسخه رو ادامه بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط parvaz » سه شنبه مرداد 12, 95 2:57 pm

شما رو به خدا خواهش میکنم جواب من رو بدید..این درمان قطعیه؟تا چه مدتی باید این نسخه رو ادامه بدیم؟کسی هست که بعد از انجام این نسخه کاملا درمان شده باشه و دیگه نیازی به ادامه درمان نباشه؟
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط m.moqaddami » سه شنبه مرداد 19, 95 3:39 pm

parvaz نوشته است:شما رو به خدا خواهش میکنم جواب من رو بدید..این درمان قطعیه؟تا چه مدتی باید این نسخه رو ادامه بدیم؟کسی هست که بعد از انجام این نسخه کاملا درمان شده باشه و دیگه نیازی به ادامه درمان نباشه؟

پرواز جان من خودم چند ماهه که این نسخه رو شروع کردم.دوستمون هم از پزشک طب سنتی سوال کردن و گفتن مصرف طولانی مدت این نسخه هیچ اشکالی نداره.همونطور که تو عنوان این بحث نوشتم نظرم در مورد این درمان بیشتر کنترل هست تا درمان چون هنوز طولانی مدت مصرف نکردم تا نتیجه درمانی قطعی بدم.اگه دارویی به بازار بیاد که نوید درمان کامل ای بی اس رو بده حتما تهیه میکنم اما مساله اصلی و منطقی که من برای مصرف این داروهای گیاهی و توصیه اونها به دوستانم دارم چند چیزه:
1)در مورد این روش دو راه پیش روی منه:استفاده کردن و نداشتن درصد بالایی از علایم ازار دهنده و یا استفاده نکردن و ادامه ی درد جسمی و ناراحتی روحی
که من شخصا ترجیح میدم استفاده کنم
2)راحت بودن این روش وعملا با صرف زمان ناچیز(اون 4 تا گیاهو هر کدوم یه فنجان مخلوط کردم ریختم تو یه ظرف شیشه ای در بسته 1 قاشق صب و 1ق چ شب دم میکنم میخورم)
3)کارآمد بودن این روش(13 سال هر روشی فکرشو بکنید امتحان کردم دریغ از یه تغییر کوچیک!!!! )
4)کم هزینه بودن (گفتم 15 تومن دادم واسه 1 ماه اما 2 _3 ماهی جواب داد!! __ من این 13 سال دو سالشو هر دو هفته رفتم تهران پزشک طب سنتی هر بار کلی دارو و مواد غذایی هزینه بر تجویز میکرد کلی هم هزینه پولی و زمانی رفت و امدم میشد_قبلش انقد پیش متخصص گوارش های مختلف رفتم که حسابش از دستم در رفته فک کنید ویزیت به کنار هر کدوم یه مشما قرص که بعضی قرصا هم خارجی و گرون و نایاب بودن تجویز میکردن اما هیچ اثری نداشت ازمایشای کامل چندین و چند باره که بماند.......!!__ یه دوره کامل طب سوزنی رفتم که کوچکترین تاثیری نداشت..بقیه موارد هم بماند..!! حالا اینکه 4 تا داروی گیاهی بتونه به زندگی عادی برم گردونه برام مثل معجزه اس)
5)عوارض نداشتن این روش(وقتی داروهای ضد افسردگی مصرف میکردم هم حالم بهتر شد البته کمتر از حالا اما عوارض زیاد داشت اوایل روزی 12 تا 18 ساعت هم میخوابیدم که یکی دو هفته بعد کمتر شد اما در کل خوابمو زیاد کرد.یک روز که به هر دلیل مصرف نمیکردم سرگیجه تهوع تاری دید و لرزش پیدا میکردم. انتی بیوتیک هم که یه مدت مصرف کنم بعدش هم بیرون روی شدید پیدا میکنم هم مشکل هضمو ..
این گیاها تنها پیامدی که دارن یکم اضافه وزنه که باید حواستون باشه و کنترلش کنید چون خاصیت نشاط اور و اشتها آور دارن همین.!)

باوجود همه این حرفا هر کس خودش میتونه تصمیم بگیره دوست داره این روشو امتحان کنه و بنظرش روش مناسبی هست یا نه.من پزشک نیستم و فقط تجربه شخصیمو براتون گفتم تو اینترنت سرچ کنید یا از افراد متخصص سوال کنید و تصمیم بگیرید

آرزومه همه سلامت و راحت باشیم
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

پستتوسط parvaz » چهارشنبه مرداد 20, 95 6:57 pm

سلام.خیلی خیلی ازتون ممنونم.بله من خودم بودم که از پزشک طب سنتی در مورد این گیاها پرسیدم و گفتن که مشکلی نداره ولی متاسفانه خودتون بهتر میدونین که پزشکای سنتی هم مثل پزشکای دیگه هر نوع دارویی رو تو حیطه خودشون بی خطر میدونن در حالیکه کلی عوارض پشت مصرف داروهاشون وجود داره.با این حال من نظرم این نیست که این داروهای گیاهی خطر خاصی داشته باشن ولی اگر مثلا بنا باشه تا آخر عمر از این داروها استفاده کنیم چی؟ در اون صورت هم مشکلی به وجود نمیاد؟یا اگه یک روز به هر دلیلی نتونیم از این داروها استفاده کنیم عارضه ای نداره و بعد مدتی تاثیر خودشونو از دست نمیدن؟
در هر صورت خیلی خوشحالم دوستانی که از این نسخه استفاده می کنن رو به بهبود هستن و انشالله به سلامتی کامل برسن:)
parvaz
کاربر تازه وارد

پستتوسط vida » دوشنبه مرداد 25, 95 8:18 pm

سلام دوستان
کسی هست به دکتر خیراندیش(طب سنتی)مراجعه کرده باشه؟
ایشون تنها پزشکی بودن ک پسربچه نیوزلندی رو درمان کردن،پسربچه ای م بخاطر سردی معده،از موقع تولد تا ده سالگی نمیتونسته غذا بخوره و هیچ دکتری نتونسته علت و درمانشو تشخیص بده
vida
کاربر نیمه فعال

پستتوسط aaarashhh » چهارشنبه مهر 28, 95 1:26 pm

میگم فکر نمیکنین علت اصلی ای بی اس از نوع یبوست گرفتگی یا همون تنگ شدن راست روده و انتهای روده هنگام دفع باشه؟؟؟
aaarashhh
کاربر تازه وارد

قبلیبعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان