تجربه من

مدیر انجمن: آرش

تجربه من

پستتوسط deeebra » یکشنبه فروردین 15, 95 11:06 am

سلام،من تازه اینجا عضو شدم،حدود یک سال هست که بعد از مشکلات زیاد توی زندگی ای بی اس گرفتم،فعلا که دارم باهاش میسازم،اما علت زدن این پست:مدت زیادی توی اینترنت راجع به این مریضی تحقیق کردم و متوجه شدم که افتادن ناف گاها با ای بی اس اشتباه گرفته میشه،افتادن ناف رو هیچ دکتری نمیتونه درمان کنه،شما میتونید از افراد مسن فامیل و دوست و اشنا در موردش سوال کنید و کسی رو پیدا کنید که بلد باشه ناف رو جا بندازه،افتادن ناف به دلیل جابجا کردن چیزهای سنگین و ترس و شکه شدن فرد هست و ممکنه چند سال باشه که دچار هستید،وقتی خودم نافم رو جا انداختم دردهای مداوم شکمی از بین رفت،پس اول تحقیق کنید و اگر صلاح دونستید کسی رو پیدا کنید که معاینه تون بکنه و براتون جا بندازه،جا انداختنش هم بدون درد هست و یک دقیقه طول میکشه،مورد بعد که در من کارساز بود،استفاده از پودر سبوس گندم برای یبوست بود که شما میتونید از نانوایی بربری تهیه کنید و چند قاشق غذاخوری در روز با شیر یا ماست یا اب و... میل کنید و تاثیرش رو روی یبوست ببینید،در این مورد هم میتونید سرچ کنید،با تشکر از دوستان
deeebra

Re: تجربه من

پستتوسط مریم بانو » چهارشنبه مهر 28, 95 1:42 pm

سلام میشه بگید چه جوری نافتونو جا انداختید وقبل از جا انداختن چه علایمی داشتید ممنون
مریم بانو

بازگشت به • تجربیات - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان