ریفاکسیمین

مدیر انجمن: آرش

Re: ریفاکسیمین

پستتوسط abdi.hossein » یکشنبه دی 26, 95 1:49 pm

منظورتون اگه رژيم فودمپه نه . من رژيم فودمپ نگرفتم . اما غذاهاي تند و خيلي آبكي نوشابه قهوه چايي و از اينچيزا نميخورم .
abdi.hossein
کاربر تازه وارد

پستتوسط roozbeh450 » دوشنبه دی 27, 95 6:19 pm

abdi.hossein نوشته است:منظورتون اگه رژيم فودمپه نه . من رژيم فودمپ نگرفتم . اما غذاهاي تند و خيلي آبكي نوشابه قهوه چايي و از اينچيزا نميخورم .

اگه مطابق دستوری که گفتن مصرف بشه مثلا گفتن تا 14 روز مصرف بشه و تا دو سه ماه دیگ نمی خواد مصرف بشه واقعیت داره؟ و اعوارض بیماری ظاهر نمیشه؟
roozbeh450

پستتوسط abdi.hossein » سه شنبه دی 28, 95 12:09 pm

roozbeh450 نوشته است:
abdi.hossein نوشته است:منظورتون اگه رژيم فودمپه نه . من رژيم فودمپ نگرفتم . اما غذاهاي تند و خيلي آبكي نوشابه قهوه چايي و از اينچيزا نميخورم .

اگه مطابق دستوری که گفتن مصرف بشه مثلا گفتن تا 14 روز مصرف بشه و تا دو سه ماه دیگ نمی خواد مصرف بشه واقعیت داره؟ و اعوارض بیماری ظاهر نمیشه؟

امكان اين وجود داره تا مدتها حتي چند سال عوارض بر نگرده . البته بستگي به اين داره كه از پروبيوتيك با كيفيت بالا با تعداد باكتري بالا و حداقل 20 ميليارد استفاده كنيد . مسئله كلي حفظ تعادل ميكروبي فلور رودتون هست . اگه اوكي بشه تقريبا ميشه گفت درمان شديد .
abdi.hossein
کاربر تازه وارد

پستتوسط hosein » شنبه اردیبهشت 1, 97 10:02 pm

داروخانه دهقانپور در سعادت اباد میدان کاج(احمدی مقدم) سرو شرقی کوچه بهزاد داره نام دیگشمnormix هست
hosein
کاربر ساده

پستتوسط majid » دوشنبه خرداد 21, 97 1:49 pm

سلام من 2 هفته پیش از خیابان ولیعصر روبروی بیمارستان دی داروخانه دکتر قنبری نورمیکس 200 میلی گرم گرفتم ولی نمیدونم چطوری مصرف کنم آخه با عرض معذرت تقریبا یبوست دارم (برای نفخ شدید گرفتم). لطفا راهنمایی کنید راجع به زمان و میزان مصرف. با تشکر
majid
کاربر تازه وارد

پستتوسط glr » جمعه تیر 15, 97 6:51 pm

سلام
من مشکلم یبوسته و زمانیکه دچار تنش -اضطراب میشم دچار اسهال میشم -با رژیم کم فیبر دارم سعی می کنم یه بالانسی بین یبوست و اسهالم ایجاد کنم و به روند طبیعی برگردم
این دارو برای من هم مفیده؟ یا صرفا کسانی فقط اسهال دارند می تونند استفاده کنند؟
glr

قبلی

بازگشت به • داروها - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان