انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر

بیماری IBS، درمان ای بی اس، نفخ، اسهال، یبوست، بی اختیاری، دردشکم
تاریخ : جمعه فروردین 10, 03 8:55 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

قوانین انجمن

برای مشاهده قوانین انجمن لطفا اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 107 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: نتیجه ؟
پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 5, 94 10:09 am 
آفلاین
مدیر ارشد
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
saeid نوشته است:
سلام.خوشبختانه 2.3 هفته مصرف کردم داروی علی رو.و مشکلی نداشتم.و این مدت هم خیلی اذیت شد که ممنونم ازشون.اونایی که دنبال راهی برای بهبود و درمان هستند که مثل من همه راه هارو میرند و دنبال عوارض و ترس نیستند.
بنده نه استرس دارم نه افسرده 12 ماه ای بی دارم نوع اسهال .معتاد نشدم با محلول علی. باشد که رستگار شوید

به مسئله اصلی اشاره نکردید: درمان شدین؟ چه مقدار از مشکلات را حل کرد؟
شاید به نظر خودخواهی بیاد که نتیجه را از شما می پرسم ولی من از همون اول اعلام کردم که ریسک تست این ترکیب را قبول نمی کنم و از طرفی شما را تشویق به تست اون نکردم.

بالا
 پروفایل ارسال پیغام خصوصی  

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 5, 94 10:43 am 
آفلاین
کاربر تازه وارد

abbas نوشته است:
mhs نوشته است:
فوووری فووووری
دوستان اینجارو ببینید
http://ibs30.ir/subibs/index.html

http://www.zahra-media.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-60-%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%AC%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D9%86/

http://www.sarbazeakhar.ir/post/1265

دوستان، هر کدوم از سخرانی های حاج آقا به گوارش و ای بی اس مربوط بود رو لطفا اطلاع رسانی کنید
با توجه به اینکه این تاپیک مربوط به علی آقا است، آرش جان اگه زحمتی نیس، یه تاپیک مربوط به این موضوع ایجاد کنید، فک کنم بحث داغی بشه

به نظرم همینجا باشه بی ربط نیست به این تاپیک اتفاقا کاملا مرتبطه

بالا

عنوان پست: Re: نتیجه ؟
پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 5, 94 4:26 pm 
آفلاین
کاربر حرفه ای

آرش نوشته است:
saeid نوشته است:
سلام.خوشبختانه 2.3 هفته مصرف کردم داروی علی رو.و مشکلی نداشتم.و این مدت هم خیلی اذیت شد که ممنونم ازشون.اونایی که دنبال راهی برای بهبود و درمان هستند که مثل من همه راه هارو میرند و دنبال عوارض و ترس نیستند.
بنده نه استرس دارم نه افسرده 12 ماه ای بی دارم نوع اسهال .معتاد نشدم با محلول علی. باشد که رستگار شوید

به مسئله اصلی اشاره نکردید: درمان شدین؟ چه مقدار از مشکلات را حل کرد؟
شاید به نظر خودخواهی بیاد که نتیجه را از شما می پرسم ولی من از همون اول اعلام کردم که ریسک تست این ترکیب را قبول نمی کنم و از طرفی شما را تشویق به تست اون نکردم.

شما کلا ریسک چیزی هم تاحالا قبول کردید در 1 سال ک این مورد رو فرمودین ؟ شما یادم هست گلوتامین هم ریسک نکردید.و فرق ما ک ریسک میکنیم زیاد هست با شما.اونم اینه ک شاید بهتر شیم.ولی شما نمیشید تا زمانی که تمرکز رو نورتریپتلن داشته باشید.این بیماری خاصه و ربسکش از بیماری های کبد قلب مغز... کمنر هست .

بالا

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 5, 94 5:47 pm 
آفلاین
مدیر ارشد
آواتار کاربر

- شما یوموگی را تست کردین؟ یا بعد از مصرف چند پروبیوتیک و نتیجه نگرفتن ، از خیر این نوع دارو گذشتین ؟

- نورتریپ تیلین را تست کردین ؟ چند روز 10 میلی مصرف کردین و تحت تاثیر حرف عوام که قرص اعصاب مال دیوانه هاست، گذاشتین کنار و هیچوقت به نتیجه درست در مورد نورتریپ نرسیدید. تست کردن قرص ضدافسردگی ریسک بیشتری دارد یا مکملی که در سوپرمارکت ها هم اجازه فروش دارد؟

- نمی خواستم این را بگویم ولی در این یکسالی که انواع چیزها را تست کردین نتیجه کمی گرفتین و فقط تونستین درد شکم را رفع کنید که آنهم معلوم نیست از اون مکمل ها بود یا مشمول مرور زمان شد. اسهالتون که اصل کار هست هنوز ادامه دارد. گفتین ترکیب ریفاکسیمین و پروبیوتیک و گلوتامین این سندرم را معالجه می کند. چه شد؟ هنوز اندر خم یک کوچه ایم!

- از گفتن نتیجه ترکیب علی هم طفره رفتین.

بالا

پستارسال شده: جمعه شهریور 6, 94 4:13 pm 
آفلاین
کاربر حرفه ای

اولا یوموگی رو پیدا نکردم که بخرم دوما بجاش 4 مدل دیگه خوردم که 20 بار در همین انجمن نوشتم که 4بیوکپ خیلی عالی بود شما اینو مه یادتان هست.و خیلی خوب جواب گرفتم اتفاقا.دوما چه کسی و کی گفته 10 روز نورتریتلن بنده خوردم و ول کردم پستهای بنده هست که 3 ماه کامل خورد از دوز 10 شروع و تا 12.5 خوردم .بیشتر هم خوردم ولی خوابم میگرفت.پس این شد 3 ماه
در ثانی چه کسی گفته از سوپر مارمتها مکمل بخورید و کی خورده .بارها و بارها اینجا نوشتم چرا اصرار دارید خلاف حرفهای من بنویسید .بنده پستهام هست که گفتم از کجا از امریکا حتی به دلار هم نوشتم مدارک موجوده بگردید.بهخود شما توصیه کردم از داروخانه مارک های متفرقه نخورید برند های معتبر از امریکا سفارش دهید سایت هم معرفی کردم ادم مطمئن هم معرفی کردم .اصلا می تو سوپرمارکت امینو میفروشه یا پروتیین.والا در تهرانش ما ندیدیم.مجاز نیست اصلا.
اتفاقا من خیلی بیشتر از شما نتیجه گرفتم.مشکل من درد دل اصلا نبوده.مشکل من اسهال بود و صدای شکم.بنده از روزی 1 بار که بودم بیشتر نرفتم .و شما با اون همه مراقبت و رجیم با خوردن شاید یک لیمو یا ماکارونی اسهال میشوید.اگر جای بنده باشید چه میکنید که هر روز پر کربو تخم مرغ سیب زمینی و.. می خورم هر روز.شما 1 روز مدل من اکر غذا بخورید 100 درصد 3 بار اسهال خواهید شد.اطلاعات شما غلط هست که هر چیزی که مربوط به منه غلط هست و فکر میکنید نورتریپتلن عوارض نداره و مکمل ورزشی عوارش داره.اونم اصلش.شما چه بهبودی داشتین.من روزی 1 بار اسهال رو تبدیل به ابکی و الان بسیار سفت تر کردم بدون هیچ دارویی در 7 ماه بدون هیچ رجیم خاصی بجز شیر..
چه کسی گفت ریفکسیمن درمان میکند این ترکیب ها ..اولا ریفکسیمین هم شما جرات تست نداشتید که خیلی ها خوردند ان هم لابد در عطاری یا سوپر مارکت بوده.بنده چیزی که بعنوان یک دارو شناخته شده در دنیا برای درمان و کنترل خوردم که خیلیها خوردند و مشمل نغخ رو کم کرد.در ضمن بنده 4 ماه هیچ مکملی نخوردم .و الان نزدیک به 5 ماه عست باز هیچ مکمل ورزشی مصرف نمی کنم.دس شما از روی هوا و بدون اطلاعات دقیق و بدون اینکه کامل پستهای من را بخوانید نظر کارشناسی نذید لطفا.فقط اینو نیدونم که من اگر مثل شنا رعایت کنم اسهال نمیشم.من همه چی میخورم تقریبا.اقای علی و احسان میدونند.مشکل اسهال هم 65 درصد کم کردم.در 1 سال .و بنظرم خوردن مکمل امریکایی که خیلیها در دنیا میخورند بهتر از قرص های ضد افسردگی ایرانی هست.ضمنا پروبیوتیک 5 مدل خوردم حالا چون مال شما رو ندارند نخوردم پس تست نکردم ؟؟ اونم میگیرم تست نیکنم چرا که نه.اما شما اندرخم ی کوچه هستید کافیه برید باشگاه یا ورزش رجیم و ول کنید ببنید روزی 1 بار اسهالی یا نه

بالا

پستارسال شده: جمعه شهریور 6, 94 7:37 pm 
آفلاین
کاربر نیمه فعال

من فقط یه سوال دارم که شما اقای ارش شما میتونی یه ماه مثل سعید ورزش کنی و بدنتو مثل اون با این بیماری رو فرم نگه داری.اولا ک سعید خیلی بهبودی بیدا کرده به گفته خودش و بارها هم حمایت کرده بعدشم نمیدونم چرا شما داداش دوست داری به برو بای اینو اون ببیچی ...... ممنون میشیم من و همه دوستان
{......} علی آقا لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید. آشنا

http://ibsgroup.ir/froum/viewtopic.php?f=52&t=468#p4137

بالا

پستارسال شده: شنبه شهریور 7, 94 8:19 pm 
آفلاین
مدیر ارشد
آواتار کاربر

اشکال کار اینجاست که شما بقیه را ابله فرض کرده ای ‍!
انتظار داری دیگرانی که شما را نمی شناسند، به شما اعتماد کنند و بعد ترکیب شما را بدون آنکه بدانند چی هست، بخورند؟ فقط به این دلیل که اسم گیاهی روی آن گذاشته اید؟ یا به این دلیل که فلانی(که او هم ناشناخته اس) 20 روز خورده و هنوز زنده اس!؟ من اگر یک ماه روزی یک پاکت سیگار بکشم و وقتی پایان ماه سرطان ریه نگرفتم باید نتیجه بگیرم که سیگار هیچ ضرری ندارد؟
دوست عزیز من و شما می توانستیم یک وبلاگی راه بیاندازیم و هر چه دل تنگمان می خواهد در آن بنویسیم و به هیچکس هم اجازه اظهار نظر ندهیم. ولی اینجا فرق می کند. اینجا خودمان را در معرض نظر مستقیم دیگران قرار می دهیم.
اگر می خواستید مردم به ترکیب شما اعتماد کنند، حداقل یک چهره خوبی از خودتون به نمایش می گذاشتید و اعتماد دیگران را جلب می کردید. اما الان شخصیتی عصبی از خودتون نشان داده اید که تحمل کوچکترین نقدی را ندارد.
من پیش وجدان خودم راضی ام که هشدار لازم را به دیگران داده ام. در هر صورت هر کسی مسئول کار خودش هست. من حرف خاص دیگری در مورد این تاپیک ندارم. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

بالا

پستارسال شده: شنبه شهریور 7, 94 9:01 pm 
آفلاین
کاربر نیمه فعال

اقای محترم انتقاد فرق میکنه با اراجیف .من نمیدونم چجوری باید حالی شما بکنم ک بابا من دنبال فروشش نبودم { .... } ..؟؟؟؟؟ به چند نفری هم ک دادم کامل تو جریان مالیش بودن ک حتی قرونی برا خودم نگرفتم.
{ .... }
علی آقا لطفا قوانین انجمن را رعایت فرمائید. آشنا

بالا

پستارسال شده: شنبه شهریور 7, 94 9:09 pm 
آفلاین
کاربر نیمه فعال

{ .... }
علی آقا لطفا قوانین انجمن را رعایت فرمائید. آشنا

بالا

پستارسال شده: شنبه شهریور 7, 94 9:23 pm 
آفلاین
کاربر حرفه ای

شما که انقدر خوش اخلاق هستید و عصبانی نیستید چرا کامل پستهای من را مطالعه نکردید که می فرمایید به دلیل حرف مردم نوزتریپتلن رو نخوردم ول کردم یا کدام پست من نوشتم مکمل از سوپر مارکت بخرید بخورید و کجا گفتم دل درد دارم .شما هر کسی رو عصبانی میکنید چون انسان بسیار محتاط و کمی با چاشنی ترس هستید رک عرض میکنم.و خیلی از خانم ها جرات شان از شما شاید بیشتر باشد .انواع مقایسه های شما مصداق ندارد.مثل کشیدن سیگار یا خوردن مکمل از سوپری..
شما را اکثر دوستان انجمن شناخته اند که دنبال چیزی میگردید که همه دنیا خورده باشند و هیچ مشکلی از بیماری وجود نداشته باشد و 100 درصد درمان شوند بهمین دلیل است که افراد جرات پست ندارند و میانگین فعال های انجمن پایی هست شاید وبلاگ اگر بود 4 تا انسان محکم با اطلاعات با جسارت بودند فعالان بیشتر بود.همه را فراری میدهید .اینو نخورید خطر داره انو نخورید جیزه. اخ اخ اینو گفتن ممکنه سرفه کنیم.ما دیگه هسته از بیماری هستیم و همه انجمن دنبال بهبود و درمان هستند.کسی براش مهم نیست خیلی چیزها.تازه من شخصا ریسک کمتری کردم.شما کلا با سالها بیماری یک نورتریپتلن رو قبول داری و یوموکی وسلام .هر کی هر چی بگه یا عوارض داره یا نداشته باشه بنا به ماده 10 تبصره 4 فیفا شما یک ایرادی از توش درمیاری.خیلی ها هستند ترس دارند جون عزیزن اما کاری به همه ندارند یک تظر میدهند و میرن.شما منع می کنید.افراد و بشک می اندازید به هرلس و وحشت وا میدارید.اگر اینگونه باشد پس این انجمن برای چیست.به همه بگوییم همه چه نخورند و تست نکنند گلوتامین گیاهی هیچی .بشینن معجزه ای بشه بلکه پسندیده بشه ؟ هر کسی به هر نحوی تلاش می کنه.اقای علی نگفته شما بیا تورو خدا بخور.به 3 نفر اختیاری داده خوردند یکیش هم منم.مشکلی نداشته چند کیاهش رو اسم به من داده .شما هم دوست داشتس میخواستی رفاقتی بری جلو و ازش سوال کنی گیاها چیست.مثل ما.شما حالت تهاجمی گرفتید.منی که ورزشکارم رو ندید میگیرید و می فرمایید هیچ بهبودی نداشتم.بدن خودتان رو که شاید پیاده روی هم نمیکنید با من مقایسه می کنید بجاش من تشویق به ورزش کردم حالا هر ورزشی هر سبکی با هر امکاناتی.شما هنرو تشویق به قرص ضد افسردگی .هر کسی هم یک چیزی می خوره که درمان میشه شما عصبی میکنید به یاد دارم خانومی که درمان شده بود به من گفت اقای ارش عصبی مکند با گیرها و سوال ها.من پشیمان دارم میشم که چرا اینجا گفتم.اگر مشکل منم پس همه باید بگویند که 100 درصد بی عیب نیستم .ولی شما کمی به رفتارت فکر کن .تجدید نظر کن.

بالا

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 107 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

پرش به:  
ایجاد شده توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
فارسی سازی و پشتیبانی phpBB توسط phpBBpersian.com