مواد غذايي و گياهان ضد باكتري و ويروس

مدیر انجمن: آرش

Re: مواد غذايي و گياهان ضد باكتري و ويروس

پستتوسط نورا » شنبه مرداد 16, 95 7:25 am

من واقعا اثر ضد باکتری های بد و ضد قارچ بودن نعنا و بابونه رو که خوردم درک کردم البته بعد از کاهش رشد کاندیدا
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

باكتري مفید و مضر

پستتوسط آرش » سه شنبه مرداد 19, 95 7:49 am

سوال:
این گیاهان ضدباکتری آیا فقط روی باکتری های مضر تاثیر دارند یا اینکه مثل آنتی بیوتیک ها باکتری های مفید و مضر هردو را از بین می برند؟
من بعید می دانم که فقط روی باکتری های مضر اثر بگذارند و هوشمند عمل کنند.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

Re: مواد غذايي و گياهان ضد باكتري و ويروس

پستتوسط نورا » سه شنبه مرداد 19, 95 1:27 pm

من خودم این سوال برام پیش اومده بود که از دکتر نوروش پرسیدم گفتم اینها لاکتوباسیلوس ها رو نمی کشن، ایشون گفتن که نه، حتی محیط دستگاه گوارش رو مناسب می کنن برای رشد باکتری های خوب و گفتن که صبحاخودشون زنجبیل تازه رو مصرف می کنن.
کسی که به آزمایشگاه دسترسی داره می تونه اینها رو آزمایش کنه و بیاد بگه، به نظر من آنتی بیوتیک طبیعی باکتریهای خوب رو نمی کشه مثلا بره موم که الان به عنوان یه آنتی بیوتیک طبیعی شناخته شده توی یه مقاله ای خوندم تو ۸ ثانیه کاندیدا رو می کشه، بوی مطبوعی داره و رنگش سبز تیره(لجنی) و یه حس فرش بودن و تازگی در دهان به وجود میاره،من بعد از اینکه کاندیدا رشد بیش از حد پیدا کرد شکمم همیشه یه ورمی داشت اما الان اگه شکر بخورم و صدا ها شروع بشن و شکمم ورم کنه زنجبیل رو که می خورم عین آب روی آتیش هست، و وقتی همون اوایل دچار بیماری شده بودم، تند تند سرما می خوردم اما بعد از رژیم ضد کاندیدا یه بارم سرما نخوردم.
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

قبلی

بازگشت به • رژیم غذایی - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان