نتیجه گیری

مدیر انجمن: آرش

Re: نتیجه گیری

پستتوسط saeid » پنج شنبه تیر 10, 94 12:31 am

امروز بعد از مدتها آب زرشک طبیعی خوردم! چشمتان روز بد نبینه! توصیه می‌کنم حتا آب زرشک طبیعی که100?% هم بود نخورید! یا اگه میخورید کم بخورید! من با معده خالی‌ بعد از تمرین خوردم! کلا بهم ریختم که توی این 5 ماه اینطوری نشده بودم! یعنی‌ بستنی خوردم اینطوری نشدم که آب زرشک اینطوری کرد!
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای
 
پست: 510
تاریخ عضویت: جمعه مهر 4, 93 8:26 pm
محل اقامت: تهران

Re: نتیجه گیری

پستتوسط saeid » یکشنبه اردیبهشت 31, 96 2:41 pm

دوستانیکه مشکل نفخ و اسهال دارند.
جدیدترین تجربیات بنده.
99% درمان کننده.
از عطاری ها گیاه بهمن پیچ را بخرید.
سپس به تعداد 5 عدد داخل یک قابلمه کوچک با یک لیوان اب سر خالی .به مدت 10 دقیقه بجوشانید.
سپس اب برنگ زرد را داخل لیوان ریخته و با یک تکه نبات کوچک هم بزنید.
صبح بعد از صبحانه میل کنید. اگر مشکلتان حل شد همان 1لیوان کافیست. میتوان بعد از شام هم میل کنید اما ممکن است دچار یبوست شوید.
تاثیر این گیاه شاید همانند لپرامید باشد.
1بار.فقط تست کنید.

==============================================
مشخصات :

درختى است که در جنگلهاى خشک غرب و مرکز هند از بیهار تا مناطق غرب‌جامو و در سیلان و استرالیا انتشار دارد.میوهء آن خمیده و مارپیچى است و در بازاردارویى ایران با نام بهمن پیچ عرضه مى‌شود.میوهء آن‌که مصرف دارویى دارد ازبرچه‌هاى باریک پیچیده‌اى که کلا به شکل مخروط به طول  ۵ - ۴  سانتى‌متر مى‌باشدتشکیل شده است.برچه‌ها کرکدار به رنگ مایل به سبز و در هریک از آنها یک‌ردیف دانه قهوه‌اى رنگ گوشه‌دار قرار دارد.

ترکیبات شیمیایى‌ :

از نظر ترکیبات شیمیایى در گیاه بخصوص در پوست درخت وجود موادفیتوسترول،کلروپلاست پیگمان‌ ١ و یک هایدروکسى-کوبوکسیلیک اسید ٢ و یک‌ مادهء رنگى به رنگ زرد نارنجى و ساپونین و قند و فلوبوتانن‌ ١ و لیینین تأیید شده است.


خواص-کاربرد :


میوهء درخت نرم کنندهء پوست و مخاط است و قابض مى‌باشد و براى رفع نفخ‌شکم اطفال و گریپ رودهء بچه‌ها نافع است.از پوست درخت در هند براى معالجهءاسهال و اسهال خونى و صفرایى بودن استفاده مى‌شود.از عصارهء ریشهء آن براى‌معالجهء بیمارى قند و رفع چرک حفره‌هاى بدن خصوصا چرک که در اثر عفونتهاى‌ابتدایى در ریه مى‌باشد به کار مى‌رود.در هاینان از گیاه به عنوان تب‌بر استفاده مى‌شود در شبه جزیرهء مالایا از میوهء آن در یک ترکیب دارویى تانن‌داربراى تقویت زنان پس از وضع حمل مصرف مى‌شود و از میوه و ریشهء آن‌تواما براى افزایش اشتها و معالجهء روماتیسم استفاده مى‌شود.

در اندونزى از میوهء آن در استعمال داخلى و خارجى براى معالجهء گرفتگى عضلات وبیمارى‌هاى پشت و کمر استفاده مى‌شود .تخم آن مدّر است و نرم کنندهء سینه‌است و در موارد برونشیت و ناراحتى‌هاى گلو و ریه‌ها و سرفه و سرماخوردگى نافع‌است و به عنوان پادزهر گزش عقرب مصرف مى‌شود.
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای
 
پست: 510
تاریخ عضویت: جمعه مهر 4, 93 8:26 pm
محل اقامت: تهران

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

cron