قرص مترونیدازول

مدیر انجمن: آرش

قرص مترونیدازول

پستتوسط ALIREZA3818 » جمعه آبان 16, 92 1:04 am

دوستان باسلام
میتونید منو کمک کنید . وقتی دوره حمله ای بی اس من شروع میشه حالت درد روده و بیرون روی من به طور ناگهانی عود میکنه البته همراه با باد قوی معده وقتی شدت علائم عود میکنه گاهی اوقات به مطب دکترم روجوع
میکنم (دکتر زالی) سریع قرص امپروزال با مترونیدازول و بیسموت میده شدت علام سریعا کاهش پیدا میکنه اما بعد
از یک هفته مصرف تحمل داروها برام سخت میشه (افت شدید روحی- بدمزدگی دهان ) از عوارض مصرف این داروها است تحملش تا یک ماه خیلی سخت است من فکر میکنم عوارض اولی بخاطر مصرف بیسموت و عوارض بد مزدگی دهان علتش قرص مترونیدازول است .سوالم اینه برای شما هم این تجربه پیش اومده و اطلاعات دقیق تری دارید و آیا قرص مترونیدازول بابت از بین رفتن عفونت روده و تجمع میکروبها است . خیلی ممنون میشم منو راهنمایی و کمک کنید. متشکرم دوستان عزیز
ALIREZA3818
کاربر ساده

Re: قرص مترونیدازول

پستتوسط سایه روشن » جمعه آبان 17, 92 9:55 am

سلام منم حدود چند سالی دردای خیلی شدید تو ناحیه ی شکمم داشتم اما چند ماهیه دیگه ازون دردا خبری نیست ورزش خیلی خوبه براش مخصوصا دراز نشست غذا های ممنوعه رو نخور منظورم غذاهایی که تو کارخونه ها تولید میشه و اسانس های شیمیایی و نگهدارنده داره مواد غذایت باید کاملا طبیعی باشه چند ماهی اب چاه مصرف میکردم و اصلا اب لوله کشی نمیخوردم توی غذاهامم اب کلر دار استفاده نمیکردم باید تمام تلاشت رو بکنی که شاد باشی به ای بی اس و درد شکم اصلا فکر نکن حتی اجازه نده فکرش یه لحظه به ذهنت بیاد بعد غذات حتما پیاده روی داشته باش کبسول فمی لاکت بخور. تموم این داروهای شیمیایی رو بذار کنار چون بعد یه دوره مصرف بدتر میشی .چای زنجبیل بخور .میوه ها و کلا غذاهایی که ترش هستن رو اصلا نخور .
سایه روشن
کاربر حرفه ای

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : Google [Bot] و 1 مهمان