درمان 95% من با استفاده از مطالب سایت

مدیر انجمن: آرش

Re: درمان 95% من با استفاده از مطالب سایت

پستتوسط alireza9707 » شنبه آبان 10, 93 2:59 pm

saeid نوشته است:
alireza9707 نوشته است:
sanaaaz1 نوشته است:من‏ ‏یکبار‏ ‏پنجاه‏ ‏درصد‏ ‏خوب‏ ‏شدم‏ ‏با‏ ‏امپرازول‏ ‏و‏ ‏مبورین‏ ‏اما‏ ‏به‏ ‏خاطر‏ ‏افسردگی‏ ‏رهاش‏ ‏کردم‏ ‏و‏ ‏چون‏ ‏خودم‏ ‏متوجه‏ ‏بهبودی‏ ‏نمیشدم‏ ‏و‏ ‏بقیه‏ ‏میگفتن‏ ‏خوب‏ ‏شدم.فکر‏ ‏میکردم‏ ‏اذیت‏ ‏میکنن.دوباره‏ ‏شروع‏ ‏میکنم‏ ‏.

به نظرم نورتریپتیلین عالی بود
شاید یه درصد زیادی از درمان من باور به این بود که این قرص موثره
اما شما هم به خانواده اطمینان کن
اونا دروغ نمی گن بهت

سلام شما هنوز ۱۰ میلی‌ نریتیپتیلن مصرف میکنی‌؟ و اینکه پس از خواب مشکل آبکی‌ داری یا نه نداری! ضمن اینکه گفتین مسافرت میرید و راحت هستین.. من کلا روزی ۱ بار دستشویی میرم دیگه ! اما آبکی‌ شل هست! دیگه هر چی‌ بخورم باز ۱ بار ! منم ۱۰ میلی‌ مصرف می‌‌کنم! و اینکه پس از چند روز این قرص خودشو نشون میده واسه اسهال! ؟

الان در حال حاضر نصف قرص می خورم
در واقع می شه 5 میلی
نه مشکل آبکی رو فقط زمانی دارم که شب قبلش مثلا سوپ یا خوروش خورده باشم
به من تقریبا بعد از 3 هفته جواب داد
البته کم کم نه اینکه یهویی خوب شه
alireza9707
کاربر تازه وارد

پستتوسط alireza9707 » شنبه آبان 10, 93 2:59 pm

آرش نوشته است:
alireza9707 نوشته است:2- شب قبل از خواب یک نورتریپتیلین 10 می خورم ( البته برعکس دوستان 2ماه اول نورتریپتیلین 25 خوردم اما الان 10 می خورم) و قراره که کلا 4 ماه این قرص رو مصرف کنم

به نظر من شما ريسك كردين كه خوشبختانه مشكلي پيش نيامد ولي فرض كنيد كه "اميدوار" كه به اين دارو حساسيت داره، اين كار را كرده بود مشكل اساسي برايش پيش مي آمد. پس بهتره براي اطمينان حداقل چند روز اول با 10 ميلي شروع كنيم.
البته 10 ميلي دوز كمي است و براي چند ماه اول(غير از چند روز اول) بهتر است 25 ميلي گرم مصرف شود.

بله درسته می گید
alireza9707
کاربر تازه وارد

پستتوسط saeid » شنبه آبان 10, 93 11:04 pm

سلام شما هنوز ۱۰ میلی‌ نریتیپتیلن مصرف میکنی‌؟ و اینکه پس از خواب مشکل آبکی‌ داری یا نه نداری! ضمن اینکه گفتین مسافرت میرید و راحت هستین.. من کلا روزی ۱ بار دستشویی میرم دیگه ! اما آبکی‌ شل هست! دیگه هر چی‌ بخورم باز ۱ بار ! منم ۱۰ میلی‌ مصرف می‌‌کنم! و اینکه پس از چند روز این قرص خودشو نشون میده واسه اسهال! ؟

در واقع می شه 5 میلی
[/quote][/quote]
پس اینکه گفتین ۲-۳ ساعت مسافرت بودین و مشکلی‌ نداشتید که شما ۸ ساعت هم تو سفر باشید که مشکلی‌ پیش نمیاد وقتی‌ اسهال نداشته باشید ! فکر کنم مشکل اسهال نباشه شاید ۱۲ ساعت هم بشه تو راه یا سفر بود!
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای

محل اقامت: تهران

پستتوسط آرش » دوشنبه آبان 12, 93 10:01 am

alireza9707 نوشته است: 8- تنها چیزایی که اصلا مصرف نمی کنم : ماکارونی ، ذرت ، الکل ، نخود فرنگی ، گوشت چرخ کرده ، کلم . همین

با لبنيات مشكلي ندارين ؟ شير، ماست يا پنير ؟
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

پستتوسط alireza9707 » سه شنبه آبان 13, 93 11:45 pm

saeid نوشته است:

در واقع می شه 5 میلی
[/quote]
پس اینکه گفتین ۲-۳ ساعت مسافرت بودین و مشکلی‌ نداشتید که شما ۸ ساعت هم تو سفر باشید که مشکلی‌ پیش نمیاد وقتی‌ اسهال نداشته باشید ! فکر کنم مشکل اسهال نباشه شاید ۱۲ ساعت هم بشه تو راه یا سفر بود![/quote]

خوب من مشکل تکرر دفع یا همون اسهال ( اما نه آبکی ) رو داشتم که به لطف مطالب سایت و استفاده از قرص درست شده
alireza9707
کاربر تازه وارد

پستتوسط alireza9707 » سه شنبه آبان 13, 93 11:46 pm

آرش نوشته است:
alireza9707 نوشته است: 8- تنها چیزایی که اصلا مصرف نمی کنم : ماکارونی ، ذرت ، الکل ، نخود فرنگی ، گوشت چرخ کرده ، کلم . همین

با لبنيات مشكلي ندارين ؟ شير، ماست يا پنير ؟

شیر که اصلا نمی خورم
ماست و پنیرم مشکلی ندارم
ماست سون و پنیر لبنه می خورم
alireza9707
کاربر تازه وارد

پستتوسط fateme123 » پنج شنبه دی 18, 93 6:06 pm

سلام
من مشکل آی بی (التهاب رکتوم)و میکروب معده رو با هم دارم تقریبا دو سالی میشه. بعد از چند ماه متوجه شدم که معده و روده ام به فلفل (از هر نوعی)، شیرینی قنادی، و کلا غذایی که ترش مزه باشه یا ایجاد نفخ کنه حساسه و نباید لب بهشون بزنم. مشکل آی بی م با سولفاسالازین رفع میشه و البته رعایت و پرهیز و دوری از استرس( مشکلترین قسمت ;) ) ولی برا معدم که دکتر بهم دو جور آنتی بیوتیک داد کلاریترومایسین500 میلی و مترونیدازول که هیج جوره بهم نساخت و عوارض بسیار شدیدی برام ایجاد میکرد بعد از مصرف دو عدد قرص انداختم اونور... کسی میخواد خود کشی کنه کلاریترومایسین بخوره :twisted: :D

الان بیشتر درمانم حدود 60 یا 70 درصد گیاهیه. ترکیب تخم بارهنگ با عرق نعنا و گلاب البته برا کسایی که هر دو مشکل معده و روده رو دارن روزی دو سه بار. برا اعصابم هم دمکرده هوفاریقون و بهار نارنج استفاده میکنم هوفاریقون واسه کسایی که لرزش درونی و انقباضات ماهیچه ای(شبانه) دارن خیلی موثره این لرزش ها دو سال بود که ول کن من نبودن....پیشنهاد میکنم استفاده کنین تا حدودی از شر قرصای اعصاب راحت میشین. ورزش و نرمش ملایم هم تا حدودی مشکلات روده رو کم میکنه و کلا اینکه در هر شرایطی چه محیط کار یا خونه سعی کنین ریلکس باشین که منشا اصلی ما آی بی اسی ها همین استرسه! جالبه که چند روزی بخاطر بعضی آزمایشات مجبور به مسافرت زمینی شدم همش از این میترسیدم که بیماریم عود کنه ولی خیلی راحت بودم!!
خوشحال میشم از تجربیات شما دوستان عزیز استفاده کنم

موفق و سلامت باشین
fateme123
کاربر تازه وارد

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان