بدنسازی و روده تحریک پذیر!

مدیر انجمن: آرش

Re: من درمان کردم در کمال ناباوری

پستتوسط saeid » دوشنبه شهریور 9, 94 4:51 pm

صرفا جهت اطلاع غلط و بدون اطلاعات کافی مجبور شدم بگم مرحور بیتو بدلیل بیماری نادر واسکولیت که از هر 15 ملیون 1 نفر ممکن هست بگیرد که التهاب رگ های خونی هست.لطفا عکسهای ارنولد 68 ساله رونی کولمن 44 ساله جی کاتلر فیل هیث که چندین برابر مرحوم بیتو کار کردند و قهرمان و اسطوره های دنیا در سنگین وزن دنیا بودند هم ببینند.به اینها نمی توان استناد کرد بیماری نادر ارتباطی با مرگ ایشان ندارند همه دکتر ها اعلام کردند دیشب عزیزی بازیگر 32 ساله سید علی طباطبایی درگذشت ایست قلبی کرد.اینم از موارد نادر بود .حال اگر ان مرحوم هم بدنسازی کار میکرد لابد دلیل این بود.لطفا اطلاعات خود را بالا برده و قهرمان های چندین دوره جهان را دیده و سپس مقایسه کنند ضمنا ما در حد مستر المپیا و کشوری مسابقه نخواهیم داد و نیستیم که مدام استرویید بخوریم و بزنیم.اگر با خوردن مکمل قرار بود بمیرند کسی در مسابقات کشوری و اسیا و جهانی دیگر زنده نبود چون مدام میخورند.
اطلاعات 0 مشکلات برای مغز ها ایجاد میکند
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای

محل اقامت: تهران

Re: بدنسازی و روده تحریک پذیر!

پستتوسط آرش » سه شنبه شهریور 10, 94 8:55 am

مشکل بدنسازی فقط مکمل ها نیست، مصرف پروتئین زیاد و عدم توازن ورزشی هم مشکلات دیگری است. مشکلات روانی آن هم این است که فرد روی ظاهر خود حساس می شود و به این قضیه بیش از حد زوم می کند. این مناسب نیست که نظر دیگران در مورد ظاهرمون اهمیت زیادی داشته باشد.

بهرحال کسانی که برای سلامتی ورزش می کنند بهتر است ورزشهایی انجام دهند که در آن تحرک بالایی باشد(نه فقط زور زدن). مثلا دویدن در پارک چه اشکالی دارد ؟ هوای سالم تر و هزینه کمتر(اگر فقط دنبال سلامتی هستیم نه چیز دیگر)
در مورد مرحوم عباسپور هم نمی توان از لحاظ علمی ثابت کرد که بین ورزش حرفه ای او و بیماری اش رابطه ای وجود دارد.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

Re: من درمان کردم در کمال ناباوری

پستتوسط ssaaeedd » سه شنبه شهریور 10, 94 6:52 pm

saeid نوشته است:صرفا جهت اطلاع غلط و بدون اطلاعات کافی مجبور شدم بگم مرحور بیتو بدلیل بیماری نادر واسکولیت که از هر 15 ملیون 1 نفر ممکن هست بگیرد که التهاب رگ های خونی هست.لطفا عکسهای ارنولد 68 ساله رونی کولمن 44 ساله جی کاتلر فیل هیث که چندین برابر مرحوم بیتو کار کردند و قهرمان و اسطوره های دنیا در سنگین وزن دنیا بودند هم ببینند.به اینها نمی توان استناد کرد بیماری نادر ارتباطی با مرگ ایشان ندارند همه دکتر ها اعلام کردند دیشب عزیزی بازیگر 32 ساله سید علی طباطبایی درگذشت ایست قلبی کرد.اینم از موارد نادر بود .حال اگر ان مرحوم هم بدنسازی کار میکرد لابد دلیل این بود.لطفا اطلاعات خود را بالا برده و قهرمان های چندین دوره جهان را دیده و سپس مقایسه کنند ضمنا ما در حد مستر المپیا و کشوری مسابقه نخواهیم داد و نیستیم که مدام استرویید بخوریم و بزنیم.اگر با خوردن مکمل قرار بود بمیرند کسی در مسابقات کشوری و اسیا و جهانی دیگر زنده نبود چون مدام میخورند.
اطلاعات 0 مشکلات برای مغز ها ایجاد میکند

http://www.hidoctor.ir/14415_تشخیص-و-درمان-واسکولیت-آلرژیک.html/
علت واسکولیت چیست؟
اصطلاح واسکولیت شامل طیف وسیعی از بیماری های مختلف و کاملا متفاوت است واسکولیت به معنای واقعی کلمه التهاب در رگ های خونی است و ممکن است همه چیز از یک واکنش نوع آلرژی خفیف تا شاید قرار گرفتن در معرض ( دارو، یک ماده شیمیایی و یا عاملی در طبیعت مانند گزیدگی حشرات تا یک بیماری خود ایمنی چند ارگانی سیستمیک جدی ) که می تواند تهدید کننده زندگی باشد به همین دلیل، تمام انواع واسکولیت باید بسیار جدی در نظر گرفته شود زیرا یک بیماری بالقوه کشنده است تا زمانی که خلاف آن ثابت شود.
###########################################
من بخاطر لاغری که در طول بیماریم از اسهال بودجود اومده مکمل ورزشی استفاده می کنم ولی نه دارو و استرویید.
مکمل هم فقط ایرانی استفاده می کنم و جواب هم گرفتم.
دلیلش هم که ایرانی رو انتخاب کردم چون نظر شخصیم اینه اگه آشغال هم توش باشه لااقل دارو و سم و استرویید توش نیست و همون پروتئین و کربوهیدرات و ویتامینی هست که ادعا کردن.
سازمان غذا و دارو آمریکا روی مکمل ها هیچ نظارتی نداره و اعتقادشون بر اینه که چون جز دارو محسوب نمیشن بی خطر هستن و عملا اجازه تولید و تبلیغات کاذبشون رو به شرکت ها داده...
اینم بدونید که هر مکملی که ازش جواب میگیرید لزوما مکمل اصل و سالم نیست و ممکنه درش هورمون و استرویید بکار رفته باشه که در این صورت اون جواب گرفتن به قیمت سلامتی مصرف کننده تموم شده و در واقع متضرر شده!
در پایان هم پیشنهاد می کنم فیلم جالب زیر رو از فروشگاه های مکمل خود آمریکا ببینید! :
این از بازار آمریکا...ما که جای خود داریم!
http://www.aparat.com/v/YKVSN
آواتار کاربر
ssaaeedd
کاربر ساده

پستتوسط saeid » پنج شنبه شهریور 12, 94 6:41 pm

دوست عزیز مکمل ایرانی اکثر کاربران. را دچار مشکل کرده البته برخی هاش.چون استاندارد نیستند و نظارت انچنانی نداریم روی انها.
برای کسب اطلاعات بیشتر از مصرف مکملات ایرانی به انجمن
Forum.bodybuilder.ir
مراجعه و اکثر کسانی که راجع مکمل ایرانی خوردند ناراضی بودند.من خوشحالم که شما نتیجه گرفتید.و مشکلی نداشتید.ولی یک کاربری در نجمن مرتبط مشکل کبد پیدا کرده بود.مکملها متفاوت هستند اما برند های اپتیموم.بی اس ان.ماسلتک.سلکور.جیم.ار اس پی. بی پی ای.ماسل فارم .ناترکس جز تقریبا خوبها هستند که جز 50 مکمل برتر دنیا در هر سال معمولا انتخاب میشوند.
ضمنا در مورد مرگ مرحور بیتو.نمیتوان 100 درصد گفت از استرویید بوده چرا که در یوتوب من دیدم دکتر رونی کولمن موقع زدن کول امپل تزریق میکرد بعد میامد اضافی را میکشید بیرون از تنش.و خوب دیگه 8 بار قهرمان دنیا شد.پس رگ های اون باید مترکید.اما شاید 10 سال بیشتر از مرحوم بیتو سنش باشه.نمیشه گفت بی تاثیر بوده انا دکترها گفتند ربطی به این داستان نداره.چون دکترها حق دروغ ندارند راجب بیماری بگویند.ولی استرویید هم اگر انهایی که عوارض کم داشته باشند و اصل باشه زدنش در 1 سال ضرری ندا ره .مثل تست پروپیونات وین.پریموبولان.یک دوره کوتاه با دوز کم .مشکل اینجاست که افراد بعد از زدن استرویید حال میکنند که بدنشان کلی تغییر کرده و هی دوست دارند بزنند .و این باعث مشکلات میشه چون دوز ها زیاد میشه و باید بیشتر بزنن تا جواب بده.
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای

مکمل ایرانی

پستتوسط آرش » پنج شنبه شهریور 12, 94 8:05 pm

من این توضیح را بدهم که منظور از مکمل ایرانی مکمل هایی است که به صورت فله وارد شده و در ایران بسته بندی می گردد. مثلا در ایران تکنولوژی ساخت گلوتامین نداریم(شاید هم صرف نمی کند)
نکته دیگر هم اینکه در مکمل های ایرانی هم خوب و بد داریم. مثلا یک برندی هست که ادعا می کرد مورد تایید فدراسیون های ورزشی است و تیم های ملی از مکمل های این برند استفاده می کنند. این برند در نمایشگاه های مختلف هم غرفه دارد و تازه کار! هم نیست.
انشااله با رفع تحریم، برندهای مطرح اروپایی و آمریکایی ، نمایندگی رسمی در ایران داشته باشند.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

واسکوليت

پستتوسط آرش » شنبه شهریور 21, 94 8:40 am

آيا مکمل‌هاي بدنسازي بيتو را دچار واسکوليت کردند؟ http://salamatiran.ir/NSite/FullStory/?Id=86013&type=2

سلامت: علت چيست؟ آيا اين بيماري که در قهرمان پرورش اندام خودمان هم بروز کرد، مي‌تواند به مصرف مکمل‌ها ربط داشته باشد؟
دکتر معصومه اخلاقي روماتولوژيست: يکي از مواردي که احتمال مي‌دهيم باعث شيوع اين بيماري شده باشد، رواج مصرف انواع داروهاست. در اين گروه داروها ممکن است داروهاي مکمل هم وجود داشته باشد؛ به‌خصوص مکمل‌هايي که ورزشکاران استفاده مي‌کنند اما باز هم نمي‌توانيم به طور قطع بگوييم صرفا مصرف مکمل باعث بروز اين بيماري در فرد شده است چون هنوز تحقيقات و مطالعات کاملي روي اين موضوع صورت نگرفته، اما مساله اين است که ما دقيقا نمي‌دانيم داخل اين مکمل‌ها چه ترکيباتي وجود دارد. حتي برخي داروهاي لاغري که افراد براي کاهش وزن استفاده مي‌کنند هم سوال‌برانگيزند.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

12 عارضه مهم مکمل‌های غیرمجاز باشگاه‌های ورزشی

پستتوسط آرش » سه شنبه مهر 7, 94 11:12 pm

یک داروساز با اشاره به اعلام ممنوعیت عرضه داروها و مکمل‌ها در باشگاه‌های ورزشی از سوی وزارت بهداشت، گفت: به هیچ وجه نمی‌توان به سلامت محصولات عرضه شده در باشگاه‌ها از جمله بدن‌سازی‌ها اعتماد کرد.
دکتر فرخ رامش اظهار کرد: استفاده برخی داروها و مکمل‌هایی که در باشگاه‌های ورزشی ارائه می‌شوند، ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری به بدن مصرف‌کنندگان وارد کند.
وی افزود: ارائه داروهای هورمونی به طور مطلق در باشگاه های ورزشی از جمله بدن سازی‌ها ممنوع است. برخی فراورده‌ها مانند داروهای هورمونی که تحت عنوان آنابولیک از آنها نام برده می‌شود، برای افزایش حجم عضله مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین فراورده‌هایی تحت عنوان مکمل‌ها در کنار فعالیت ورزشی و رژیم‌های غذایی برای افزایش حجم و قدرت ورزشکار مصرف می‌شوند. ارائه و استفاده از این داروها و مکمل‌ها به طور مطلق ممنوع است. به این دلیل که قسمت عمده‌ای از آنها به شکل غیرمجاز و غیرقانونی وارد کشور شده و به هیچ وجه نمی‌توان به سلامت آن اعتماد کرد.

وی با اشاره به برخی از انواع آثار مخرب مکمل‌ها و داروهای هورمونی گفت: از جمله عوارض داروهایی که تحت عنوان آنابولیک استفاده می‌شوند، بروز انواع اختلالات مانند ریزش مو، افزایش موهای زائد بدن، چرب شدن و جوش زدن پوست و همچنین عوارض مهم دیگری مانند عقیمی، آثار سوء بر چربی خون و افزایش خطر حوادث قلبی و عروقی، آسیب کبدی و کلیوی که گاه حتی تا حد سرطان هم پیشرفت می‌کند، برخی اختلالات روحی و روانی مانند پرخاشگری، ناپایداری عاطفی، افسردگی و امکان بروز دیابت است.

این داروساز عنوان کرد: ممنوعیت مصرف داروهای هورمونی (آنابولیک‌ها) در باشگاه‌ها مورد تایید وزارت بهداشت است. همچنین طی تفاهم‌نامه‌ای که چندی پیش بین وزارت ورزش و جوانان با وزارت بهداشت منعقد شد، ارائه و عرضه هرگونه مکمل و داروهای هورمونی در محیط و باشگاه‌های ورزشی ممنوع اعلام شده است.
وی افزود: با توجه به این که قسمت قابل توجهی از مکمل‌ها به صورت غیرقانونی وارد کشور می‌شوند، مصرف‌کنندگان باید توجه کنند که این محصولات حتما دارای مهر و تاییدیه وزارت بهداشت باشند. البته ممکن است برخی از ورزشکاران، مکمل‌های غیرمجاز را بیشتر از مکمل‌های مورد تایید، قبول داشته باشند. دلیل تاثیر بیشتر مکمل‌های غیرمجاز آن است که این فرآورده‌ها عمدتا آلوده به داروهای هورمونی هستند که به صورت کاذب موجب افزایش اثر ظاهری این مکمل‌ها خواهد شد.
وی گفت: ورزشکارانی که از مکمل‌ها استفاده می‌کنند باید توجه داشته باشند که این مکمل‌ها در برخی افراد به دلیل بیماری زمینه‌ای، قابلیت مصرف ندارند. همچنین انتخاب مکمل باید بر اساس سطح فعالیت صورت گرفته و به درستی و با روش صحیح مورد استفاده قرار گیرند. رعایت نکات فوق در مورد مکمل‌ها تنها با مشورت افرادی چون متخصصین تغذیه، پزشک و داروساز امکان‌پذیر است.

این داروساز عنوان کرد: در هر دو زمینه داروها و مکمل‌ها، تعدادی از باشگاه‌های ورزشی علی‌رغم تمام تاکیدها باز هم به ارائه و عرضه این گونه محصولات می‌پردازند که حتما باید با این متخلفان برخورد جدی شود.

ISNA
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

پستتوسط shad0wless » چهارشنبه آذر 18, 94 9:41 pm

سلام.بعد کلی وقت امروز یه سر یه سایت زدم.یه مدت کلا فروکش کرده بود مریضیم.الان به درجه ای رسیده که از نفخ شدید شبها خوابم به 2 یا 3 ساعت رسیده...پرهیز غذایی هم دارم اما اثربخش نیستش.5 6 ماهی بود که کلا عادی شده بودم و فکر کردم بهبودی کامل پیدا کردم.اما باز سر و کلش پیدا شد
shad0wless
کاربر تازه وارد

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان