بی اختیاری خروج گاز

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: بی اختیاری خروج گاز

پستتوسط UNBEATABLE » یکشنبه فروردین 27, 96 7:34 pm

با عرض سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل دارم که وقتی تو کلاس می نشینم خیلی روده ام باد تولید میکنه و نمی تونم کنترلش کنم ازم خارج میشه وخیلی باعث شرمنده گی من میشه اگر تو ذهنم نباشد هیچ مشکلی نمی باشد و تو خانه نرمال میباشم و تو کلاس استرس هم میداشته باشم لطفا کمکم کنید و هر گونه دارو را لازم دیدید توصیه کنید
UNBEATABLE

پستتوسط Danoosh » سه شنبه فروردین 29, 96 1:50 pm

UNBEATABLE نوشته است:با عرض سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل دارم که وقتی تو کلاس می نشینم خیلی روده ام باد تولید میکنه و نمی تونم کنترلش کنم ازم خارج میشه وخیلی باعث شرمنده گی من میشه اگر تو ذهنم نباشد هیچ مشکلی نمی باشد و تو خانه نرمال میباشم و تو کلاس استرس هم میداشته باشم لطفا کمکم کنید و هر گونه دارو را لازم دیدید توصیه کنید

سلام
اول اینکه نگران نباش .. همه چیز درست میشه

خروج گاز همیشه هست! و اینکه وفتی تنهایی, چون واکنشی از دیگران نمیبینی... فکر میکنی که مشکلی نیست
برای درمان تنها چیزی که برای من موثر بود.. داروهای گیاهی و برنامه منظم خوراکی ورزش و تمرین برای آرامش ذهن بود (و هست)

البته اولش باید به دکتر مراجعه کنی تا بعد از یکسری آزمایشات ... اگر مشکلی در اسفنگتر یا عصب بود .. خب درمان میشه
و اگر معلوم شد مشکلی از بابت اسفنگتر و عصب اسفتگتر نیست.. پس ال چی شما از سردی روده بوجود اومده ...
میتونی به لینکی که در امضا هست مراجعه کنی و راهکار رو بخونی
در هر صورت امیدوارم هرچه سریعتر به زندگی نرمال برگردی که اگر بخای... قطعن همینطور میشه :)

موفق باشید
در این تاپیک میتونید روش بهبودی کامل در ال جی رو بخونید : http://ibsgroup.ir/froum/viewtopic.php?f=49&t=984
Danoosh
کاربر ساده

پستتوسط توکل به خدا » شنبه تیر 3, 96 6:32 am

سلام لطفا به قسمت اخبار ای بی اس مطلب میکروبیوم روده را بخوان .خیلی موثره .علت این مشکل اعصابه .عقده های روانی پردازش نشده. موفقیتهای که نرسیدی .شخصیت حساس درونگرا زود رنج .استرس .ضعف روابط اجتماعی .دیدن احمق های که هر روز کارهای زشتی انجام میدهندو مجبوریم در اجتماع با هاشون زندگی کنیم.نبود هوش هیجانی .اما مشکل حل میشه اگه میکروبیم روده رو بخونی خیلی از مشکلات حل میشه .موفق باشید
توکل به خدا
کاربر نیمه فعال

پستتوسط گلوریا » پنج شنبه بهمن 19, 96 8:21 am

سلام دوستان علت بیماری خروج بی اختیار گاز به دلیل کندی روده در جلو بردن محتویات آن است بچه ها دقت کنید کاری که من کردم 100 درصد جواب داد من نیم ساعت بعداز غذا دوقاشق اسفرزه رو داخل یک لیوان آب خنک میریزم سریع هم میزنم و آب دونه های اسفرزه رو تا سفت نشده سر میکشم با این کار دوباره به زندگی برگشتم مشکل من یبوست و بی اختیاری گاز بود با این روش به زندگی برگشتم اسفرزه رو حتما از داروخونه تهیه کنید چون فله آن پر از شن هست که باعث سنگ کلیه میشه در داروخونه به نام پسیلیوم هست اگر این روش جواب داد دعام کنید
گلوریا

قبلی

بازگشت به • علائم

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان