انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر

بیماری IBS، درمان ای بی اس، نفخ، اسهال، یبوست، بی اختیاری، دردشکم
تاریخ : یکشنبه فروردین 29, 00 8:51 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

قوانین انجمن

برای مشاهده قوانین انجمن لطفا اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 156 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
نویسنده پیغام
پستارسال شده: یکشنبه فروردین 27, 96 7:34 pm 
آفلاین

با عرض سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل دارم که وقتی تو کلاس می نشینم خیلی روده ام باد تولید میکنه و نمی تونم کنترلش کنم ازم خارج میشه وخیلی باعث شرمنده گی من میشه اگر تو ذهنم نباشد هیچ مشکلی نمی باشد و تو خانه نرمال میباشم و تو کلاس استرس هم میداشته باشم لطفا کمکم کنید و هر گونه دارو را لازم دیدید توصیه کنید

بالا
 پروفایل ارسال پیغام خصوصی  

پستارسال شده: سه شنبه فروردین 29, 96 1:50 pm 
آفلاین
کاربر ساده

UNBEATABLE نوشته است:
با عرض سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل دارم که وقتی تو کلاس می نشینم خیلی روده ام باد تولید میکنه و نمی تونم کنترلش کنم ازم خارج میشه وخیلی باعث شرمنده گی من میشه اگر تو ذهنم نباشد هیچ مشکلی نمی باشد و تو خانه نرمال میباشم و تو کلاس استرس هم میداشته باشم لطفا کمکم کنید و هر گونه دارو را لازم دیدید توصیه کنید

سلام
اول اینکه نگران نباش .. همه چیز درست میشه

خروج گاز همیشه هست! و اینکه وفتی تنهایی, چون واکنشی از دیگران نمیبینی... فکر میکنی که مشکلی نیست
برای درمان تنها چیزی که برای من موثر بود.. داروهای گیاهی و برنامه منظم خوراکی ورزش و تمرین برای آرامش ذهن بود (و هست)

البته اولش باید به دکتر مراجعه کنی تا بعد از یکسری آزمایشات ... اگر مشکلی در اسفنگتر یا عصب بود .. خب درمان میشه
و اگر معلوم شد مشکلی از بابت اسفنگتر و عصب اسفتگتر نیست.. پس ال چی شما از سردی روده بوجود اومده ...
میتونی به لینکی که در امضا هست مراجعه کنی و راهکار رو بخونی
در هر صورت امیدوارم هرچه سریعتر به زندگی نرمال برگردی که اگر بخای... قطعن همینطور میشه :)

موفق باشید

بالا

پستارسال شده: شنبه تیر 3, 96 6:32 am 
آفلاین
کاربر نیمه فعال

سلام لطفا به قسمت اخبار ای بی اس مطلب میکروبیوم روده را بخوان .خیلی موثره .علت این مشکل اعصابه .عقده های روانی پردازش نشده. موفقیتهای که نرسیدی .شخصیت حساس درونگرا زود رنج .استرس .ضعف روابط اجتماعی .دیدن احمق های که هر روز کارهای زشتی انجام میدهندو مجبوریم در اجتماع با هاشون زندگی کنیم.نبود هوش هیجانی .اما مشکل حل میشه اگه میکروبیم روده رو بخونی خیلی از مشکلات حل میشه .موفق باشید

بالا

پستارسال شده: پنج شنبه بهمن 19, 96 8:21 am 
آفلاین

سلام دوستان علت بیماری خروج بی اختیار گاز به دلیل کندی روده در جلو بردن محتویات آن است بچه ها دقت کنید کاری که من کردم 100 درصد جواب داد من نیم ساعت بعداز غذا دوقاشق اسفرزه رو داخل یک لیوان آب خنک میریزم سریع هم میزنم و آب دونه های اسفرزه رو تا سفت نشده سر میکشم با این کار دوباره به زندگی برگشتم مشکل من یبوست و بی اختیاری گاز بود با این روش به زندگی برگشتم اسفرزه رو حتما از داروخونه تهیه کنید چون فله آن پر از شن هست که باعث سنگ کلیه میشه در داروخونه به نام پسیلیوم هست اگر این روش جواب داد دعام کنید

بالا

پستارسال شده: دوشنبه آذر 12, 97 11:00 pm 
آفلاین
کاربر تازه وارد

سلام ال جی مخفف چه کلمه ای هست

بالا

پستارسال شده: یکشنبه آذر 18, 97 8:24 am 
آفلاین
کاربر حرفه ای

محل اقامت: فارس
سلام
leaky gas

بالا

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 156 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

پرش به:  
ایجاد شده توسط phpBB® Forum Software © phpBB Group
فارسی سازی و پشتیبانی phpBB توسط phpBBpersian.com