درمان 90 درصدی ای بی اس

مدیران انجمن: آرش, آشنا

درمان 90 درصدی ای بی اس

پستتوسط abbas » یکشنبه آذر 24, 92 5:56 pm

سلام دوستان
یه دوست به اسم میلاد این نظر رو تو وبلاگم گذاشته، گفتم بد نیس اینجا هم بزارمش
توجه :درمان90درصدی ای بی اس .دو قرص دایجستیو قبل از غذا بخورید غذا را خیلی خیلی خیلی بجوید و تا2ساعت بعد از غذا اب نخورید غذای ابکی وتند هم نخورید.دعام کنید سلامت باشید.

http://www.ibs-group.blogfa.com/post/39
abbas
کاربر حرفه ای

محل اقامت: فارس

Re: درمان 90 درصدی ای بی اس

پستتوسط m1988 » یکشنبه آذر 24, 92 6:52 pm

عباس آقا یعنی بی اختیاری گازو هم درمان میکنه؟؟
whatever doesn`t kill you, makes you stronger
m1988
مدیر انجمن

محل اقامت: تهران

پستتوسط administrator » یکشنبه آذر 24, 92 7:38 pm

آبجی خانم نمیدونم، کل نظرش همین بود که گذاشتم، چیز بیشتری نمیدونم
administrator
Admin

پستتوسط 5setare » یکشنبه آذر 24, 92 11:03 pm

به نظر من آی بی اس یه چیزه بی اختیاری یه چیزه دیگه بله آی بی اس رو میشه با تنظیم رژیم غذایی کنترل کرد ولی بی اختیاری مشکلیه که با جراحی درمان میشه مثل اون یارو میمونه که سیستمش مشکل سخت افزاری داشت گفت شاید با ویندوز عوض کردن درست بشه
در اوج نا امیدی خدا دستم رو گرفت.
5setare
کاربر نیمه فعال

پستتوسط فریبا » دوشنبه آذر 25, 92 1:58 pm

خسته شدم از اینهمه درمانهایی که هیچ کدوم هم حالمونو خوب نمی کنن بدتر از آینده ناامیدمون می کنن. سرما هم که اومده دیگه بدتر همش آرزو می کنم این برفا آب شن دیگه هم برف نیاد بس که سرده و آی بی اس من به سرما حساسه کاش مرگ دلبخواهی بود ای خدا ...
فریبا
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: آذربایجان/29 ساله/مجرد

پستتوسط administrator » دوشنبه آذر 25, 92 6:16 pm

به نظر من آی بی اس یه چیزه بی اختیاری یه چیزه دیگه بله آی بی اس رو میشه با تنظیم رژیم غذایی کنترل کرد ولی بی اختیاری مشکلیه که با جراحی درمان میشه مثل اون یارو میمونه که سیستمش مشکل سخت افزاری داشت گفت شاید با ویندوز عوض کردن درست بشه

من فک نمیکنم با عمل خوب بشیم،
عمل واسه کسایی جواب میده که مقعدشون دچار آسیب فیزیکی شده باشه، خودمون دچار آسیب فیزیکی نشده بلکه از نظر عصبی ریخته بهم و از مغز فرمانبریش مشکل پیدا کرده، البته خیلی تمایل دارم دوستانی که تجربشون از من بیشتره خیلی شفاف نظرشون رو بگن
من نظرم اینه که ما با عمل درمان نمیشیم، دلیلم اینه، چرا با خوردن بعضی قرصای اعصاب یا سایر قرصا به صورت موقت بی اختیاریمون درمان میشه، یعنی اون قرص اعصاب داره چه تغییری تو بدنمون ایجاد میکنه که موقت درمان میشیم، آیا این قرصه رو مغز و اعصاب ما داره اثر میزاره که فرمان بری روده از مغز بیشتر میشه و موقت درمان میشیم یا اینکه این قرص در روده تغییر فیزیکی ایجاد میکنه، من با فرضیه اولی موافقم یعنی این قرصه روی اعصاب ما تاثیر میزاره و روده کارشو به صورت موقت درست انجام میده، پس جراحی راه درمان ما نیست...
administrator
Admin

پستتوسط m1988 » چهارشنبه آذر 27, 92 12:22 pm

منم با نظر عباس آقا کاملاً موافقم ولی خب 5setare جان امیدتو به هیچ وجه از دست نده...
whatever doesn`t kill you, makes you stronger
m1988
مدیر انجمن

پستتوسط ...mohamad... » دوشنبه دی 2, 92 10:11 pm

با سلام ایا کسی هست که تجربه فزیو ترابی رو داشته باشه اگه هست ایا فایده ای هم داشته؟
...mohamad...
کاربر ساده

پستتوسط ستاره خاموش » یکشنبه بهمن 6, 92 2:58 pm

داداش عباس من تا حدودی با 5setsre موافقم برای این که خودم 4 ماه مستمر داروهای اعصاب رو مصرف کردم ولی متاسفانه هیچ بهبودی احساس نکردم و بعضی از دوستان میگن که به خاطر فشارهای عصبی و مشکلات روحی به این مشکل دچار شدن، در مورد من اصلاً صدق نمی کنه، درسته که آدم حساسی هستم ولی واقعاً مشکلی نداشتم و تمام مشکلاتم از بعد این بی اختیاری شروع شد.من آقای محمد پرسیده بودند که کسی تجربه فیزیوتراپی رو داره ؟بله من تجربشو دارم با هزینه زیاد دستگاهشو که سوئدیه خریدم و چند ماهی استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ تاثیری نداشت. :(
ستاره خاموش
کاربر نیمه فعال

پستتوسط تینا » سه شنبه بهمن 8, 92 2:51 pm

سلام دوستان من خودم به دلیل مصرف زیاد آنتی بیوتیک درگیر علایم آی بی اس شدم و رشته ام تغذیه اس وتوی دوران تحصیلاتم به خوددرمانی پرداختم ...چندتا نکته هست که میتونه کمک کتتده باشه برای دوستای گلم:
1-اول اینکه سعی کنید برای درمان سراغ آنتی بیوتیک نرید چرا که راه درمانش مقطعی هست
2- غذاهای مصرفیتون رو درروز یکجا میل نکنید و سعی کنید حجم غذاهاتون رو کم کنید و و تعداد وعده هاتون رو زیاد کنید
3-نیم ساعت قبل غذا یا کلیدنیوم سی یا دی سیکلومین مصرف کنید...90 درصد گاز ورودی به دستگاه کوارش خارجی است و از طریق ORAL یا دهانی وارد میشه.این دو قرص کنترل کننده هست برای اسپاسم و صدای روده ای.
3-مصرف فیبر به طور یکجا و با حجم بالا مصرف نکنید و کم کم میل کنید
4- داروهای ملین وضعیت روده رو بدتر میکنه.
5-درصورتی که خواستید شیر بخورید سعی کنید بصورت میکس بخورید مثلا سیب +شیر راحتتر هضم میشه و جرعه جرعه بخورید
6-ماست مصرفیتون رو حتماپرویبوتیک (پروماس استفاده کنید)
7توصیه مههههههم : محصولات مکمل پروبیوتیک رو از داروخونه تهیه کتید که بسیار عالی هست (حاوی باکتری های مفید هست) که باهاش دوست بشید و هر روز مصرف کنید ضرری نداره ارمصرف زیادش
8- راه جدید درمانی که اطلاع ندارم که ایران اجرامیشه یا نه ولی (اهدا مدفوع ) هست که درکشور سوید اجراشده و خیلی خوب جواب داده...
9-با افزایش سن علایم کمتر و کمتر میشه
10-مهمترین مطلب اینکه این مشکل یک بیماری نیست بلکه یک تغییر فیریولوژیک ارگانی هست و با ورزش و رعایت آیتم های بالا میتونین بخوبی کنترلش کنید...موفق باشیذ
تینا

بعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان