جراحی؛ درمان بی اختیاری گاز؟

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: جراحی؛ درمان بی اختیاری گاز؟

پستتوسط نور امید » یکشنبه اردیبهشت 6, 94 8:30 pm

مریم جان من که کلا خبر نداشتم این مشکلی که دارم بیماریه تا همین امسال خبر نداشتم خدا میدونه چه قدر از نظر روانی بهم ریخته بودم
تنها باری که دکتر رفتم فقط همون کلاس دوم راهنمایی یعنی همون چندماه اولی که دچار این مشکل شده بودم و با هیچکس هم حرف نمیزدم و غذا نمیخوردم و کلا همکلاسیها و معلمهام خیلی اذیتم میکردند تو مدرسه تو روم مسخرم میکردند منم تا قبل اون خیلی تحویلم میگرفتن تو کلاس و یهویی اونجور سقوط کردم و بینشون مضجکه و مایه تمسخر شدم شوکه بودم .... مشاور مدرسه یه نامه داد برای خانوادم و اونا منو بردن روانپزشک منم لام تا کام با روانپزشک حرف نزدم اونم عصبانی شد پا شد پنجره رو باز کرد ( بخاطر ال جی من ) بعدم چارتا داروی آرامبخش قوی نوشت که باعث شد دچار کمبود کلسیم شدید بشم و کارم به تشنج های بد جور کشید و بیمارستان بستری شدم تو بیمارستان گفتن این داروها برای بچه به سن 12 سال مناسب نیست واسه مریضای زنجیریه نه یه مریض استرسی !! میخواستیم ازش شکایت کنیم
آخرین بار توسط نور امید در یکشنبه اردیبهشت 6, 94 10:41 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
نور امید
کاربر نیمه فعال

پستتوسط sanaaaz1 » یکشنبه اردیبهشت 6, 94 8:35 pm

دارم فیزیو شروع میکنم.بالاخره موش ازمایشگاهی ام دیگه....ی مدت دارو اعصاب خوردم سمت دارو میرم خونوادم دعوام میکنن چون بدتر شده بودم ولی یواشکی دارم زلفت میخورم واسم ی سواله که دارو اعصاب ریلکس میکنه پس عضلاتم شل میکنه پس چرا داریم میخوریم؟!ولی خوبیش اینه درد پشتم دیگه نیس چشمم سیاهی نمیره.بی اختیاریمم چون ببخشید اینقد مدفوع سفت تو مقعد مونده گشاد شدم فک میکنم ازونه اما تسلیم نمیشم اخرین راهم فوقش رودمو درمیارم.
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط MARYAMBANOO » سه شنبه اردیبهشت 15, 94 11:00 am

یه سری بیسواد دکتر شدن که هیچی بارشون نیست واقعا متاسفم
نور امید نوشته است:مریم جان من که کلا خبر نداشتم این مشکلی که دارم بیماریه تا همین امسال خبر نداشتم خدا میدونه چه قدر از نظر روانی بهم ریخته بودم
تنها باری که دکتر رفتم فقط همون کلاس دوم راهنمایی یعنی همون چندماه اولی که دچار این مشکل شده بودم و با هیچکس هم حرف نمیزدم و غذا نمیخوردم و کلا همکلاسیها و معلمهام خیلی اذیتم میکردند تو مدرسه تو روم مسخرم میکردند منم تا قبل اون خیلی تحویلم میگرفتن تو کلاس و یهویی اونجور سقوط کردم و بینشون مضجکه و مایه تمسخر شدم شوکه بودم .... مشاور مدرسه یه نامه داد برای خانوادم و اونا منو بردن روانپزشک منم لام تا کام با روانپزشک حرف نزدم اونم عصبانی شد پا شد پنجره رو باز کرد ( بخاطر ال جی من ) بعدم چارتا داروی آرامبخش قوی نوشت که باعث شد دچار کمبود کلسیم شدید بشم و کارم به تشنج های بد جور کشید و بیمارستان بستری شدم تو بیمارستان گفتن این داروها برای بچه به سن 12 سال مناسب نیست واسه مریضای زنجیریه نه یه مریض استرسی !! میخواستیم ازش شکایت کنیم
خدایا میدانم که می بینی
MARYAMBANOO
کاربر ساده

پستتوسط یاس » جمعه خرداد 22, 94 2:16 pm

تنها راه درمان کلوستومی است 9سال عمرم به بطالت گذشت
یاس
کاربر تازه وارد

پستتوسط sanaaaz1 » یکشنبه خرداد 23, 94 1:07 am

شما الان کلوستومی کردی؟؟؟
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط یاس » یکشنبه خرداد 24, 94 5:46 pm

یکی دو سال دیگه صبر میکنم اگر درمان نشدم کلوستومی میکنم
یاس
کاربر تازه وارد

پستتوسط panda » یکشنبه خرداد 24, 94 6:26 pm

سلام یاس کسی رو می‌شناسید با کلوستومی مشکلش حل شده باشه?
panda
کاربر نیمه فعال

پستتوسط یاس » یکشنبه خرداد 24, 94 8:49 pm

نه استومی به شکم وصله موقع دفع به داخل کیسه میرود
یاس
کاربر تازه وارد

پستتوسط یاس » یکشنبه شهریور 15, 94 10:08 pm

سلام به نظر من مادچار افتادگی راست روده هستیم یا همان برولابس روده که باعث بی اختیاری میشه
یاس
کاربر تازه وارد

پستتوسط saied » چهارشنبه مهر 8, 94 6:43 pm

درمان بي اختياري گاز فقط با خوردن قرص هاي اعصاب به مدت 2 سال بهبود پيدا ميكنه من بيست ساله كه اين ناراحتي رو دارم و دكترم بهم گفته كه بايد هميشه قرص مصرف كني الان حدود شش ماهه كه شروع كردم و بحمدلله به زندگي عاديم برگشتم
saied

قبلیبعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان