انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر

بیماری IBS، درمان ای بی اس، نفخ، اسهال، یبوست، بی اختیاری، دردشکم
تاریخ : جمعه فروردین 10, 03 8:52 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

قوانین انجمن

برای مشاهده قوانین انجمن لطفا اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3  بعدی
نویسنده پیغام
پستارسال شده: دوشنبه تیر 16, 93 2:48 pm 
آفلاین
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
دوستان سلام

من با شرکتی که در زمینه نانو الیاف ها تولید داره صحبت کردم در مورد مشکل ibs و lg این شرکت گفت با استفاده از نانو الیاف نقره می توان چنین شورتی رو درست کرد ولی چون فروش عام نداره برای تولید با مشکل مواجه هستند.

دوستان به نظر شما چنین شورتی که جاذب بو باشه چقدر در ایران فروش می ره. روی چه تعداد می توان حساب باز کرد.

بالا
 پروفایل ارسال پیغام خصوصی  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 16, 93 5:27 pm 
آفلاین
مدیر گروه
آواتار کاربر

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG
اولا این مطلب باید در موضوع زیر که قبل ایجاد شده مطرح می شد.

viewtopic.php?f=48&t=14&p=2859&hilit=%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3+%D8%AC%D8%A7%D8%B0%D8%A8+%D8%A8%D9%88#p2859

ثانیا : اگر این شورت کار کند یکبار مصرف خواهد بود یا دایمی خواهد بود؟

معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.

بالا

پستارسال شده: سه شنبه تیر 16, 93 12:31 am 
آفلاین
کاربر فعال

آشنا نوشته است:
اولا این مطلب باید در موضوع زیر که قبل ایجاد شده مطرح می شد.

http://www.ibsgroup.ir/froum/viewtopic. ... 9%88#p2859

ثانیا : اگر این شورت کار کند یکبار مصرف خواهد بود یا دایمی خواهد بود؟

سلام

موضوع اون تاپیک با این فرق می کنه. این تاپیک در مورد امکان سنجی تولید شورت هست، این از موضوع اول.

دوم اینکه شما مگه از شورت معمولی مادام العمر استفاده می کنید تا برسه به این. نه یک بار مصرف نیست ولی چون الیاف نانو نقره داره تا 100 بار قابل شستشو هست.

بالا

پستارسال شده: سه شنبه تیر 17, 93 5:59 am 
آفلاین
مدیر گروه
آواتار کاربر

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG
آقا آرش منظور من هم از دائمی این بود که مثل شورت های معمولی که چند بار مصرف و قابل شستشو هستند خواهد بود یا نه؟ که فرمودید عمرش مثل شورت های معمولی هستش.
آقا اگه این شورت تولید بشه ما هم خریداریم. البته قیمتش حدودا چند در می آد ؟

معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.

بالا

پستارسال شده: دوشنبه تیر 23, 93 5:01 pm 
آفلاین
کاربر نیمه فعال

سلام جناب آرش1984 ، اگر که همچین لباس زیرهایی تو ایران تهیه بشه و واقعا هم کارآیی داشته باشه منم خریدارم .

بالا

پستارسال شده: دوشنبه تیر 23, 93 6:35 pm 
آفلاین
کاربر فعال

آشنا نوشته است:
آقا آرش منظور من هم از دائمی این بود که مثل شورت های معمولی که چند بار مصرف و قابل شستشو هستند خواهد بود یا نه؟ که فرمودید عمرش مثل شورت های معمولی هستش.
آقا اگه این شورت تولید بشه ما هم خریداریم. البته قیمتش حدودا چند در می آد ؟

خدمت شما عرض شود حدود 20 هزار تومن با الیاف نانو نقره تولید کرده اند که اگر بخواهند مشکل LG رو کامل پوشش بده باید مقدار نقره رو بالاتر ببرند. شورت خارجی (ژاپنی و آمریکایی) که تولید شده که تازه الیاف نانو نقره نداره تا به ایران بیاد چیزی حدود 250 تا 300 هزار تومان در میاد. تازه اثر بخشی چندانی نداره.

دوستانی که lg دارند متاسفانه همکاری لازم و مشارکت در تاپیک نمی کنند. باور کنید آخرین راه درمان این مشکل همین شورت هست. چون وقتی می پوشیم به آرامش می رسیم و به مرور زمان این مشکل بر طرف می شه.

بالا

پستارسال شده: دوشنبه تیر 23, 93 6:38 pm 
آفلاین
کاربر فعال

ستاره خاموش نوشته است:
سلام جناب آرش1984 ، اگر که همچین لباس زیرهایی تو ایران تهیه بشه و واقعا هم کارآیی داشته باشه منم خریدارم .

سلام خانم ستاره خاموش

تشکر از شما که اظهار نظر کردید. نگاه کنید چون این محصول به صورت عام فروش نداره شرکت می خواهد ببیند به چه میزان قابل فروش هست تا تولید کنه. من هم دارم مذاکره می کنم ببینم چیکار می شه کرد.

بالا

پستارسال شده: دوشنبه تیر 23, 93 9:02 pm 
آفلاین
کاربر حرفه ای

محل اقامت: فارس
آرش قبلا یکی از بچه ها هم افتاد دنبال همین قضیه، اون شرکته یه ارزیابی کرد دید اصلا بازار چندانی نخواهد داشت واسه همین بی خیال شد، اون شرکت توی شمال بود (فک کنم مازندارن)
اما از لحاظ عقلی من با چنتا از بچه ها هم صحبت کردم نمیخوام ناامیدت کنم اما کارآیی نخواهد داشت، آخه این شرت با چه مکانیزمی میخواد عمل کنه، بو رو جذب کنه یا نذاره بو خارج بشه، اگه مکانیزمش جذب بوه تا چه میزان ظرفیت داره و اصلا چطور میخواد بو رو جذب کنه بنظر من باز همشو جذب نمیکنه و همون عذاب همراهمون خواهد بود، و اگه میخواد مانع خروج بو بشه یعنی یه جور سد فیزیکی جلو بو باشه باز به نظر من امکان پذیر نیس چون باز از کناره ها بو راه خودشو بالاخره پیدا میکنه و خارج میشه، من با لباس های بادگیر هست که از جنس پلاستیکه امتحانش کردم، بو مستقیم ازش خارج نمیشه اما از کناره ها رد میشه، چون بدن مث یه جنس سخت نیست که شرت روش کیپ بشه و چون بدن حالت گوشتی و انعطاف پذیر داره بو از بین شرت و بدن بالاخره عبور میکنه و به بینی اطافیان راه پیدا میکنه
اگه دوباره باهاشون تماس داشتی ازشون توضیح بخواه که دقیقا جذب بو با چه مکانیزمی انجام میشه؟؟؟
در آمریکا یه نوع شورت که چه عرض کنم یه جور لباس بود که دقیقا از زیر گردن بود تا زانو و زیر لباس پوشیده می شد، اما باز من اون موقع یادمه خوندم که جواب نمیده
نمیدونم و الله اعلم، یعنی راسیتش اون اولاش خیلی درگیرش بودم و صب تا شب کارم شده بود غصه خوردن و دست و پا زدن و دنبال راهکار بودن اما الان اون انگیزه رو ندارم که پیگیر باشم

بالا

پستارسال شده: سه شنبه تیر 24, 93 10:09 am 
آفلاین
کاربر فعال

قیمتش که مناسبه
50درصدهم تاثیر داشته باشه خوبه

بالا

پستارسال شده: سه شنبه تیر 24, 93 4:17 pm 
آفلاین
کاربر تازه وارد