درمان IBS به طور قطعی.

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: درمان IBS به طور قطعی.

پستتوسط 5setare2 » سه شنبه اردیبهشت 29, 94 3:16 pm

دوستان سلام و آرزوی سلامتی 100%.
من اومدم یه سر به سایت بزنم ببینم چکار کردین. مثل اینکه شکر خدا روی دور مثبت افتادین. حداقل میدونید راهکار چیه.
در حال حاضر 100 میل آسنترا و روزی 5-6 تا کلیدیوم سی به طور مرتب میخورم. گهگداری مولتی ویتامین خارجی هم میخورم.
ال جی من که کامل خوب شده مشکلم بیشتر سر فوبی اجتماعی هست که روند بهبودی رو دارم طی میکنم. درمان فوبی اجتماعی یه روند زمان بره و چند ماهی طول میکشه.
ال جی هم به نظرم یه فوبی خاص بود که فوبی های خاص رو زودتر میشه درمان کرد تا فوبی اجتماعی.
مسئله دیگه اینکه حتما انواع غذاها رو بخورین و دست از پرهیز و این بده اون بدتر بردارین. البته نه اینکه همه چیز رو روی هم بخورین. خیلی از ما به خاطر ترس از مصرف بعضی غذاها بدنمون ضعیف شده و باید تقویتش کنیم. یه قرصی هست به نام زینک پلاس که میتونید جای مولتی ویتامین مصرف کنید که اشتها آوره.
دوستان شما الان زندگی نمیکنید میدونم چقدر سخته و حتما همت کنید که درمان بشید و قول میدم اگه همت کنید درمان میشید. نه 99 درصد بلکه 100 درصد خوب میشید. من این چند ماه طعم واقعی زندگی رو دارم میچشم و منتظر پیوست شما به این زندگی لذت بخش هستم. توی این چند ماه به اندازه کل سال هایی که ال جی داشتم کار کردم درس خوندم از زندگی لذت بردم و در زندگی پیشرفت کردم.
5setare2
کاربر تازه وارد

پستتوسط sanaaaz1 » چهارشنبه اردیبهشت 30, 94 10:10 pm

من با ی خانوم مثه خودم اشنا شدم ایشونم مثه من عضلاتشو نمیدونس چطور کنترل کنه و ضعیف بود و بیوفدبک کردن خودم تو روند درمانشون شاهدم و حالش خیلی بهتره واس منم دعا کنید چون عضلات من از ایشون ضعیفتر بود.درحال حاضر زلفتو کلیدینیم میخورم و به روانشناسم برای مشاوره خواهم رفت و بیوفدبک همه در کنار هم.
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط هرو » پنج شنبه فروردین 17, 96 9:10 pm

بهترین روش استفاده از تلقینه.شبها زمان خواب آلودگی وصبها زمان بیدار شدن طبیعی ترین حالت خلسه یا هیپنویزمه.هر چی بگین وارد ضمیر ناخود آگاه میشه .من تمام روشها رو رفتم یوگا داروی گیاهی پروبیوایک وآب و...با گفتن تلقین در این زمان البته به صورت مثبت وکوتاه ومربوط به زمان حال وبا احساس سلامتی کامل در هفته اول به پنجاه درصد بهبودی رسیدم.وتا یک ماه از شر این بیماری بدون هیچ هزینه وزحمتی نجات پیدا میکنید .صد در صد.بهبود که یافتید از شما فقط دعا برای شفای خواهرم را میخواهم.
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط هرو » پنج شنبه فروردین 17, 96 9:12 pm

برای آشنایی بیشتر برنامه های تلقین رو ا بازار سرچ کنید یا از اینترنت.تلقین از نظر علمی اثبات شده است.
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط هرو » پنج شنبه فروردین 17, 96 9:16 pm

حت ترین ودر عین حال سریعترین وبیهزینه ترین راه درمان سندروم روده تحریک پذیر ازهرنوع تلقینه.من به مدت چهار سال با این بیماری سروکله زدم واقعا آزارم داد .هر روشی که فکر کنید مراجعه به دکتر گوارش ،داروهای گیاهی،یوگا،ورزش،پروبیوتیک،آب خوردن زیادو...را امتحان کردم جواب نداد که نداد تا اینکه خیلی اتفاقی مطلبی رادر اینترنت خواندم در مورد مردی ژاپنی که با تلقین بیماری سرطان اورا مداوا کرده بودند.مطالب زیادی د مورد تلقین چه در برنامه بازار وچه در اینترنت خواندم.تلقین از نظر علمی توسط روانشناسی(اسمشو یادم رفته)به اثبات رسیده.شب ها زمانخوابیدن بین بیداری وخواب که انسان خواب آلود است وصبح به محض بیدارشدن طبیعی ترین حالت خلسه یا هیپنوتیزم طبیعی رخ میدهد بدین معنی که هرچه بگوئید در ضمیر ناخودآگاه تاثیر میگذارد.ضمیر ناخود آکاه راست ودروغ را تشخیص نمیدهد.جملات باید به صورت مثبت وکوتاه ومربوط به زمان حال باشد.ودرمیانه روز هم میشود هیپنونیزم را انجام داد ابتدا باید دراز کشید در حالت آرام وبدون انقباض دستها کنار بدن وبعد از سه بار دم وبازدم از شماره بیست ب صورت برعکس تا یک مشماریم به هیچ چیز غیر از دیدن اعداد در ذهن وشمرده فکر نباید کرد.وقتی در حالت خواب آلودگی قرار گرفتید شروع به تلقین کنید.البته بهترین زمان شبها وصبح میباشد .مثلادرمعده من آرامشهست روده هایم منظم ودقیق وبا آرامش کامل کار میکند.وبا حسی خوب وراحت سلامتی رابه حود تلقین کنید یا خود را در سلامت کامل حس کنید وتصور کنید.این روش در کمتر از یک هفته برای همیشه من را از درد ونفخ نجات داد ویبوستم هم کم کم بهبود یافت .باورم نمیشد.خیلی راحت .خدا را شکر کردم. وآرزویم این بود که دیکران راهم مطلع کنم.برای آشنایی بیشتر حتما یا دراینترنت یا بازار سرچ کنید تلقین.ولی مطمئت باشید به سلامتی صددرصد میرسید.انها چیزی که میخواهم از شما این است که بعد بهبودی برای خواهرم که دچار بیماری سخت روحی روانی شده دعا ی سلامتی کنید .همین
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط هرو » پنج شنبه فروردین 17, 96 9:19 pm

برای آشنایی بیشتر برنامه های تلقین رو ا بازار سرچ کنید یا از اینترنت.تلقین از نظر علمی اثبات شده است.

گزارش این پست
بالا پروفایل ارسال پیغام خصوصی ایمیل ویرایش پست پاسخ با نقل قول

هرو
عنوان پست: Re: درمان IBS به طور قطعی.پستارسال شده: پنج شنبه فروردین 17, 96 9:16 pm
آنلاین
کاربر تازه وارد

حت ترین ودر عین حال سریعترین وبیهزینه ترین راه درمان سندروم روده تحریک پذیر ازهرنوع تلقینه.من به مدت چهار سال با این بیماری سروکله زدم واقعا آزارم داد .هر روشی که فکر کنید مراجعه به دکتر گوارش ،داروهای گیاهی،یوگا،ورزش،پروبیوتیک،آب خوردن زیادو...را امتحان کردم جواب نداد که نداد تا اینکه خیلی اتفاقی مطلبی رادر اینترنت خواندم در مورد مردی ژاپنی که با تلقین بیماری سرطان اورا مداوا کرده بودند.مطالب زیادی د مورد تلقین چه در برنامه بازار وچه در اینترنت خواندم.تلقین از نظر علمی توسط روانشناسی(اسمشو یادم رفته)به اثبات رسیده.شب ها زمانخوابیدن بین بیداری وخواب که انسان خواب آلود است وصبح به محض بیدارشدن طبیعی ترین حالت خلسه یا هیپنوتیزم طبیعی رخ میدهد بدین معنی که هرچه بگوئید در ضمیر ناخودآگاه تاثیر میگذارد.ضمیر ناخود آکاه راست ودروغ را تشخیص نمیدهد.جملات باید به صورت مثبت وکوتاه ومربوط به زمان حال باشد.ودرمیانه روز هم میشود هیپنونیزم را انجام داد ابتدا باید دراز کشید در حالت آرام وبدون انقباض دستها کنار بدن وبعد از سه بار دم وبازدم از شماره بیست ب صورت برعکس تا یک مشماریم به هیچ چیز غیر از دیدن اعداد در ذهن وشمرده فکر نباید کرد.وقتی در حالت خواب آلودگی قرار گرفتید شروع به تلقین کنید.البته بهترین زمان شبها وصبح میباشد .مثلادرمعده من آرامشهست روده هایم منظم ودقیق وبا آرامش کامل کار میکند.وبا حسی خوب وراحت سلامتی رابه حود تلقین کنید یا خود را در سلامت کامل حس کنید وتصور کنید.این روش در کمتر از یک هفته برای همیشه من را از درد ونفخ نجات داد ویبوستم هم کم کم بهبود یافت .باورم نمیشد.خیلی راحت .خدا را شکر کردم. وآرزویم این بود که دیکران راهم مطلع کنم.برای آشنایی بیشتر حتما یا دراینترنت یا بازار سرچ کنید تلقین.ولی مطمئت باشید به سلامتی صددرصد میرسید.انها چیزی که میخواهم از شما این است که بعد بهبودی برای خواهرم که دچار بیماری سخت روحی روانی شده دعا ی سلامتی کنید .همین
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط هرو » پنج شنبه فروردین 17, 96 9:21 pm

حت ترین ودر عین حال سریعترین وبیهزینه ترین راه درمان سندروم روده تحریک پذیر ازهرنوع تلقینه.من به مدت چهار سال با این بیماری سروکله زدم واقعا آزارم داد .هر روشی که فکر کنید مراجعه به دکتر گوارش ،داروهای گیاهی،یوگا،ورزش،پروبیوتیک،آب خوردن زیادو...را امتحان کردم جواب نداد که نداد تا اینکه خیلی اتفاقی مطلبی رادر اینترنت خواندم در مورد مردی ژاپنی که با تلقین بیماری سرطان اورا مداوا کرده بودند.مطالب زیادی د مورد تلقین چه در برنامه بازار وچه در اینترنت خواندم.تلقین از نظر علمی توسط روانشناسی(اسمشو یادم رفته)به اثبات رسیده.شب ها زمانخوابیدن بین بیداری وخواب که انسان خواب آلود است وصبح به محض بیدارشدن طبیعی ترین حالت خلسه یا هیپنوتیزم طبیعی رخ میدهد بدین معنی که هرچه بگوئید در ضمیر ناخودآگاه تاثیر میگذارد.ضمیر ناخود آکاه راست ودروغ را تشخیص نمیدهد.جملات باید به صورت مثبت وکوتاه ومربوط به زمان حال باشد.ودرمیانه روز هم میشود هیپنونیزم را انجام داد ابتدا باید دراز کشید در حالت آرام وبدون انقباض دستها کنار بدن وبعد از سه بار دم وبازدم از شماره بیست ب صورت برعکس تا یک مشماریم به هیچ چیز غیر از دیدن اعداد در ذهن وشمرده فکر نباید کرد.وقتی در حالت خواب آلودگی قرار گرفتید شروع به تلقین کنید.البته بهترین زمان شبها وصبح میباشد .مثلادرمعده من آرامشهست روده هایم منظم ودقیق وبا آرامش کامل کار میکند.وبا حسی خوب وراحت سلامتی رابه حود تلقین کنید یا خود را در سلامت کامل حس کنید وتصور کنید.این روش در کمتر از یک هفته برای همیشه من را از درد ونفخ نجات داد ویبوستم هم کم کم بهبود یافت .باورم نمیشد.خیلی راحت .خدا را شکر کردم. وآرزویم این بود که دیکران راهم مطلع کنم.برای آشنایی بیشتر حتما یا دراینترنت یا بازار سرچ کنید تلقین.ولی مطمئت باشید به سلامتی صددرصد میرسید.انها چیزی که میخواهم از شما این است که بعد بهبودی برای خواهرم که دچار بیماری سخت روحی روانی شده دعا ی سلامتی کنید .
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط kallar » سه شنبه شهریور 6, 97 12:36 pm

سلام من نزديكه يه ماهه كه از زولوفت استفاده ميكنم اونم خارجيش ولي هيچ تغييري ايجاد نشده غزاله جان شما چيكار كردي كه نتيجه گرفتي ديگه خسته شدم :cry:
kallar

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان