هر چند وقت یکبار سلمانی می روید

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: هر چند وقت یکبار سلمانی می روید

پستتوسط ted2s » جمعه اسفند 21, 94 4:04 am

نور امید نوشته است:من خودم دست به کار شدم و کارای آرایشی رو یاد گرفتم با سرچ در اینترنت و آزمون و خطا وی سر بیچاره ی خودم...!..آخرین باری که رفتم آرایشگاه یکسال پیش بود موهامو کوتاه کردم یکم....
ولی کارهای اصلاح صورت و ابرو و رنگ و مش مو و.... میک آپ رو خودم همیشه انجام میدم تا نرم آرایشگاه
خاطره های خیلی بدی دارم :(( خیلی عذاب آوره رفتن به آرایشگاه.....
الانم دم عیدی عزا گرفتم هم برای آرایشگاه رفتن هم دکتر دندان پزشک رفتن هم عید دیدنی هم خرید لباس و......و....
کم تحرکی و کمکاری تیروئید شدید .....چاقم کرده و باعث شده خجالتی تر بشم.روم نمیشه برم مانتو بخرم از سایزم و نیشخند دخترای فروشنده خجالت میکشم...از وقتی اون سوزنها رو قورت دادم و آی بی اسم بدتر شد معده ام شدید ورم کرده و درد های ناگهانی داره . خیلی بزرگ و سفت شده و غذا رو خصوصا گوشت رو نمیتونم هضم کنم به خاطر همین مسئله و بخاطر عاطفی بودن زیادم ( که دلم برای حیوانات خیلی میسوزه)وجترین شدم اگر مامانم بذاره و بهم اصرار نکنه گوشت بخورم..دوست داشتم همیشه ماه رمضون بود تا با بهانه اینکه روزه ام از غذا خوردن فرار کنم !!

غلط کرده هرکی نیشخند میزنه
منم مشکل اضافه وزن دارم و به همین دلیل افراد بی شعور جامعه رو واضح تر میبینم
بیخیال حرف و حرکات مردم باش سعی کن نکات مثبت خودت رو مرتب یاداوری کنی
ted2s
کاربر تازه وارد

پستتوسط ted2s » جمعه اسفند 21, 94 8:23 am

ظاهرا دیگه کسی نمیاد فروم و خودم تنهایی دارم همه تاپیک ها رو میخونم و جواب میدم
راستش خیلی وقت بود که نرفته بودم سلمانی
آخرش هم پدرم اومد و موهامو کوتاه کرد من که زیاد بیرون نمیرم پس فرقی هم برام نداره که موهام درست کوتاه بشه یا نه
ted2s
کاربر تازه وارد

پستتوسط abbas » شنبه اسفند 22, 94 5:58 am

من که 3ماهی یه بار میرم و هیچ مشکلی نداشتم
abbas
کاربر حرفه ای

محل اقامت: فارس

پستتوسط توکل به خدا » چهارشنبه تیر 14, 96 10:46 am

سام باید اعتراف کنم که (((((((((( اقای اشنا یک اسطوره است من به ایشون حسادت میکنم که اینقدر شجاعت داره ای کاش من هم مثل ایشون بودم نظرات ایشون خیلی مفیده افرین )))))))من هم این مشکلو داشتم اما هر سری یه جا میر فتم اما الان فقط یه جا میرم و اصلا به ال جی فکر نمی کنم هر اتفاقی هم بیافته به من ربطی نداره من مشکلی ندارم مشکل از دیگرانه
توکل به خدا
کاربر نیمه فعال

پستتوسط Danoosh » شنبه تیر 16, 96 1:36 am

سلام
چند وقتی هست که خودم موهام رو کوتاه میکنم !!
حتا خط پشت گردن هم خودم میگیرم ... با اینکه مشکلم رفع شده ولی بعنوان سرگرمی, موهام رو خودم کوتاه میکنم ... برام لذت بخشه

موفق باشید
در این تاپیک میتونید روش بهبودی کامل در ال جی رو بخونید : http://ibsgroup.ir/froum/viewtopic.php?f=49&t=984
Danoosh
کاربر ساده

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان