جرا بیشتر دکترها دلیل بی اختیاری نزدیکی از پشت ربط میدن ؟

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: جرا بیشتر دکترها دلیل بی اختیاری نزدیکی از پشت ربط میدن

پستتوسط m.moqaddami » جمعه بهمن 24, 93 4:02 pm

شمارو نمیدونم اما برای من یکی که اصلا علت مریض شدنم حساسیت بیش از حد و زود رنجی و بیش از حد و فک کردن به حرفای دیگران بوده .شاید تا چند سال پیش اگه کسی حرفی که دکتر کاکتوس جان یا ایران زمین عزیز گفته بود میگفت خیلی ناراحت میشدم اما حالا نه تنها ناراحت نمیشم بلکه (البته کاملا جدی و بی رو درباسی و مودبانه ازش میخوام منظورش رو دقیق توضیح بده و اگه موقع حرف زدن بامن لحن بدی داشته از توهینی که به من کرده پشیمونش میکنم.چون الان هم اعتماد به نفس خیلی بالایی دارم(بر خلاف گذشته)که خیلی محکم جلو هر کسی که بخواد اذیت یا ناراحتم کنه دربیام و هم اطلاعات کافی که بتونم بهش بفهمونم حق نداره بی سوادیشو با ناراحت کردن مریضش ماس مالی کنه.اما اینم بگم هیچ چیز نه تنها واسه مشکل ما بلکه مشکلات اکثر ادما بهتر از این نیست که پوستتو کلفت کنی و امید به بهبودیتو حفظ کنی
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

Re: جرا بیشتر دکترها دلیل بی اختیاری نزدیکی از پشت ربط میدن

پستتوسط نفرت » چهارشنبه شهریور 3, 95 6:56 am

مال من اسفکترم عصبش کار نمیکنه یعنی به خاطر یبوست پاره شده خودارضایی هم داشتم اما هرگز رابطه جنسی نداشتم.آدما اذیتم میکنن کافرشدم به خاطر این مشکل غذا نمیخورم سر کلاس میرم ده کیلو کم شدم استخونام تیر میکشه اینقد گریه کردم چشام خشک شده عشق زدگیم بهم تهمت زد و هزار بدبختی دیگه من سنگ شدم یه آدم نیمه روانی . قرص اعصاب سرمو منفجر میکنه... دعانویس گفت کسی رو برات اجیر کردن اون باعث شد این بلاروسرخودت بیاری امیدوارم آتیش بگیره هر کی کرد.دکترا عاجزن عاجز هیچ کمکی نمیکنن
نفرت

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان