درمان IBS به طور قطعی.

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: درمان IBS به طور قطعی.

پستتوسط ebrahim91 » چهارشنبه اردیبهشت 9, 94 4:41 pm

چطور میشه خارج نشه و بو بیاد ؟ همون حرارت بعضیش فکر یعنی خروج گاز و بعضیش توهمه خروجه چون حرارت ناشی از تجمع گاز پشت مقعده و چون روده اون رو نمیچرخونه آدم نسبت به وجودش بی احساس میشه و احساس پر بودن روده به نظرم نصفش مال همین گازیه که بهش احساس نداریم.

ببخشید. بعضیش خروج گازه و بعضیش توهم خروجه
ebrahim91
کاربر تازه وارد

پستتوسط panda » چهارشنبه اردیبهشت 9, 94 7:46 pm

من دو هفته وحشتناک حالم بد بود و هر وقت حرارت داشتم بوی گاز حس میکردم.وقتی حرارت ندارم به ندرت بو حس میکنم.
panda
کاربر نیمه فعال

پستتوسط panda » چهارشنبه اردیبهشت 9, 94 7:51 pm

دیشب داشتم یک جا درباره روده تحریک پذیر میخوندم نوشته بود بعضی بیماران به همراه مدفوع ماده خلط مانندی دفع میکنن.من اوایل بیماریم به مدت کمی اینطوری بودم ولی حالا نه
.کسی دیگه این اتفاق براش افتاده.
panda
کاربر نیمه فعال

پستتوسط ebrahim91 » چهارشنبه اردیبهشت 9, 94 8:50 pm

بله برا منم اوایل خلط با مدفوع بود ولی اونموقع بی اختیاری نداشتم
ebrahim91
کاربر تازه وارد

پستتوسط saeid » پنج شنبه اردیبهشت 9, 94 2:42 am

سلام من اوائل بیماری روز‌های اولی‌ که فکر می‌کردم ویروس گرفتم قرص ضدّ اسهال خوردم! و در مدفوع چیزی شبیه ب خلط بود که کلی‌ ترسیدم! اما پس از اون دیگه چنین چیزی حتا ۱ بار ندیدم! گویا شروع با همون حالت‌ها هستش!

با این قرص دیگه کسی‌ درمان شد! نتیجه به کجا رسید من اینجارو زیاد دنبال نکردم!
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای

محل اقامت: تهران

پستتوسط ebrahim91 » پنج شنبه اردیبهشت 10, 94 1:21 pm

کدوم قرص ؟
ebrahim91
کاربر تازه وارد

پستتوسط ebrahim91 » پنج شنبه اردیبهشت 10, 94 1:34 pm

فکر کنم این خلط همون چیزیه که کیسه صفرا ترشح میکنه و باید با مدفوع معجون بشه تا حرکاتش رو راحت کنه و همچنین بهش حجم بده ولی بخاطر حرکات کند روده ها با مدفوع قاطی نمیشه.
ebrahim91
کاربر تازه وارد

پستتوسط نور امید » پنج شنبه اردیبهشت 10, 94 9:10 pm

با عرض پوزش منم اوایل دفع خلط همراه مدفوع داشتم که خیلی برام عجیب بود ولی بعدش شاید یکی دوبار دیه اتفاق افتاد و دیگه تکرار نشد
آخرین بار توسط نور امید در جمعه اردیبهشت 11, 94 11:59 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
نور امید
کاربر نیمه فعال

پستتوسط sanaaaz1 » پنج شنبه اردیبهشت 10, 94 11:31 pm

منم همیشه تو مدفوعم میبینم یبار اینقد غلیظ بود فکر کردم ی تیکه از رودمه.
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط یاور » جمعه اردیبهشت 11, 94 8:07 pm

درودبر دوستان گلم.من يه ماه پيش كه گفتم رفتم پيش روانپزشك وبرام دارو تجويزكرد واسه دوهفته و تو اون دوهفته تاثيرشون خيلي كم بود.ودوباره بعد دوفته رفتم پيشش وبهش همه چيزو گفتم .ودوباره همون داروهارو برام تجويز كرد البته با دوز بيشتر.والان كه يه ماه از شروع درمان ميگذره حالم خيلي خوبه .يعني اون چيزي كه انتطارشو نداشتم برام اتفاق افتاده.حدود هفتاد درصد بهتر شدم واز اون شرايط وخيم اومدم بيرون و اميدوار شدم.و جا داره اينجا از غزاله خانوم وبقيه دوستان تشكر كنم و ميخاستم بگم همون طور كه بعضي از دوستان هم به اين نتيجه رسيده بودن بيماري ما يه بيماري گوارشي نيست بلكه يه مشكل اعصاب وروانه.البته برا ما ال جيا كه فك كنم صددرصدباشه.وميخاستم از بقيه بچها كه شرايط وخيم دارن بگم كه ميتونن برن پيش يه روانپزشك و از اين شرايط بيان بيرون.ممكنه تو زمان كوتاهي خوب خوب نشيم ولي ميتونيم از اين شرايط وخيم غير قابل تحمل بياييم بيرون.همين ديگه عرضي ندارم
البته اينم بگم كه بريد پيش روانپزشكي كه بدونه اي بي اس چيه و بگه كه راه درمان از همينه.همون طور كه دكتر من بهم گفت.اينم بگم كه من تو اين دو سه سال كه همش دارو مصرف كردم و چند روش رو پيش گوفتم هيچ وقت به اندازه ي اين يه ماه حالم خوب نشده بود.شرمنده طولاني شده.
بازم جا داره از غزاله جون و بقيه ي دوستان كه بهم كمك كردن تشكر كنم .
مرسي.بدرود.
یاور
کاربر ساده

قبلیبعدی

بازگشت به • تجربیات - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان