بیوگرافی و تجربیات سیاوش

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: بیوگرافی و تجربیات سیاوش

پستتوسط توکل به خدا » شنبه تیر 3, 96 4:37 am

سلام دوستان .من خودم سینوزیت دارم از کودکی .بعد دچار ای بی از نوع یبوست شدم شخصیت من حساس زود رنج درونگرا احساساتی .من اگر دفع نداشته باشم به شدت عصبی می شم حتی به اسمان و زمین هم گیر می دم اما اگه دفع داشته باشم اگه یک مشکلی هم به ذهنم برسه براحتی حل می کنم .من نوشته های بالا را خوندم یکی از عزیزان از میکروبیم روده اسم بردند و میگه "میکروب ها دارای ظرفیتهایی برای اعمال نفوذ در رفتار و خلق و خوی ما از طریق تغییر سیگنالهای عصبی در عصب واگ، تغییر گیرنده های چشایی، تولید سموم برای ایجاد احساسی بد و آزاد کردن پاداشهای شیمیایی برای ایجاد احساس خوب در ما هستند."چه عواملی تعادل میکروبیوم روده را بر هم می‌زنند؟

از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: استرس مزمن، عفونت، رژیم غذایی با حجم زیادی از کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده، قند، استفاده از هله‌هوله‌ها و مصرف نکردن فیبر به اندازه کافی. همه این عوامل می‌توانند مانع از رشد باکتری‌های خوب در روده ما انسان‌ها شوند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که حداقل ۸۰ درصد از هورمون سروتونین در بدن انسان‌ها، به‌واسطه باکتری‌های خوب در روده ساخته می‌شود.حالا به دوستان باید عرض کنم من 30 روزی میشه که در ماه رمضان افطاری فقط ماست و نعناع خشک استفاده میکنم و کمی نان بعد 1یا 2 ساعت 4 لیوان اب می خورم که بعد از خوردن اب احساس دفع خوب میکنم یعنی وقتی دفع میشه تقریبا کامله و احساس می کنم در رودهام چیزی نمونده سحر ها هم چلوکباب یا مرغ به نسبت کم .در اینتر نت که سرچ کردم دیدم ماست برای میکروبیوم روده خوبه و من در این 30روز رمضان احساس خوبی داشتم .خیلی وقته که احساس میکنم مشکل این بیماری از عفونت یا همان میکروبیوم روده است. از دوستان میخوام بپرسم چند نفر سینوزیت دارند؟
توکل به خدا
کاربر نیمه فعال

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان