کسی که بعد از دیدن مطالب این سایت از خودکشی منصرف شد

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: کسی که بعد از دیدن مطالب این سایت از خودکشی منصرف شد

پستتوسط ali123 » دوشنبه آذر 2, 94 6:47 pm

ممنون اقای اشنا و دیگر دوستان بخاطر راهنماییهاتون
بیماری بی اختیاری ای بی اس من یه جایی خوندم که میگه وقتی از طرف گاز خارج میشه طرف خودش نمیفهمه ولی من علاوه بر اینکه نمیفهمم بعضی وقتا هم هست وقتی گاز از بدنم خارج میشه میفهمم و سعی میکنم کنترلش کنم ولی نمیتونم فک کنم این بیماری دوم مربوط به شل شدگی عضلات کف لگن میشه بهر حال امیدوارم همه مون خوب بشیم خدایا به ما ها هم یه نگاهی بکن
ali123
کاربر تازه وارد

پستتوسط آشنا » سه شنبه آذر 3, 94 9:48 pm

ali123 نوشته است:...بعضی وقتا هم هست وقتی گاز از بدنم خارج میشه میفهمم و سعی میکنم کنترلش کنم ولی نمیتونم فک کنم این بیماری دوم مربوط به شل شدگی عضلات کف لگن میشه ...

موافقم.
- من هم هر موقع نشت دارم احساس می کنم قسمت انتهای روده باز هست و می خواهم ببندم ولی نمی توانم.
- بجای " شل شدگی عضلات کف لگن " به نظر من "فلج عضلات کف لگن" مناسب تر است چون که نام علمی آی بی اس هم، روده ی مبتلا به فلج تشنجی (spastic colon) می باشد. چون که در واقع ، مغز من دستور می دهد ولی عضله اجرا نمی کند انگار که ارتباط مختل شده است
- یا عضله به پیام ها جواب نمی دهد
- یا پیام درست به عضله رسانده نمی شود.
- یا اصلا پیام به عضله نمی رسد.
معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.
آواتار کاربر
آشنا
مدیر گروه

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG

پستتوسط ali1234 » یکشنبه آذر 15, 94 5:25 pm

سلام دوباره من همون ali123هستم که رمزمو گم کردم بچا کسی از تفاوت بیماری بی اختیاری مقعدی و بی اختیاری از نوع ال جی خبر داره؟
ali1234

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان