ریشه یابیه علت بیماری شما و پاکسازی آن

مدیر انجمن: آرش

ریشه یابیه علت بیماری شما و پاکسازی آن

پستتوسط golpar » پنج شنبه خرداد 6, 95 12:24 pm

سلام به همگی اعضای سایت
مدتها بود ( قریب به دو سال)به سایت سر نمیزدم و تو این مدت هر روش درمانی با هر هزینه و سختی که بگید امتحان کردمو اتفاقای زیادی هم افتاد که منو بسمت این چیزی که الان میخام بگم سوق داد و فهمیدم هیچکس جز خودم نمیتونه منو خوب کنه. مریضی که واسه هرکدوممون بدلیل خاصی سراغش اومده و هیچ دکتری ام هنوز کامل نتونسته علتشو نحوه شکل گیریشو خوب بفهمه، ولی الان میتونم بگم واسه مریضیم خوشحالم که منو با چیزای خیلی خوبی تو زندگیم آشنا کرد که هم واسه خودم مفید باشم و هم کسایی که کنارم هستن و دلم نمیخاد درد کشیدن و مشکلات روحی و جسمیشونو ببینم...
آخرین بار که به سایت سر زده بودم با روش ای اف تی و کتابای اسکاول شین و لوییز هی آشنا شدم...تو این مدت تعداد کتابای خیلی زیادی خوندم که شمارش از دستم در رفته و انگار یه مسیر بود که به اینجای زندگیم برسم. آخریناش هو اوپونو پونو بود که بفهمم هرچی در زندگیم اتفاق میفته دلیلی داره و میتونم برطرفش کنم، و الان سعی دارم بتونم درمانگر آخرین روشی که خوندم ینی ایموشن کد بشم که مکمل خیلییی عالی برای روشهای قبلی بود که دیگه امثال ما وجود نداشته باشه با این همه درد و سختی و سیر شدن از زندگی
شاید هر چقدر توضیح بدم نتونه توضیح خوبی برای این علم باشه فقط به همین اکتفا میکنم که احتمالن شما هم مثه من این سوال براتون پیش اومده باشه که چطور کسی مثه ابن سینا تو اون زمان بدون هیچ آزمایشگاه و امکانات پیشرفته ای تونست کتابای پیشرفته ای بنویسه که هنوزم خیلیاشون مرجع هستند و حتی از کتاباش به دومین کتاب از نظر چاپ بعد از انجیل نام میبرن.
همه ما به نیرو و دانش خیلی بزرگی در درونمون مرتبط هستیم که به نیروی بزرگ الهی مرتبطه و در این روش به اون ناخودآگاه میگیم که تمام اطلاعات زندگی مارو حتی قبل از پیدایشمون در خودش ضبط کرده و راه حلشون رو هم بخوبی میدونه.
خدارو شکر بعد ازینکه هیچ دکتر و دارو و روشی جواب نداد بلطف خدا با این روش تونستم مشکل اعصاب و بیخوابی شبانمو حل کنم و دیگه مشکل دندادن قروچه ندارم اونم بی هیچ هزینه ای و توسط خودم، تونستم به همسرم و خواهرم که ام اس داشت کمک کنم و ...
همونطور که تو حدیثی از حضرت علی (ع) داریم درد و درمان انسان در خود اوست ولی خود بدان واقف نیست.
این مطلبو ننوشتم که روشی رو نقض کنم یا از کسی طرفداری کنم، میدونم که اگه کسی از شما دوستان باشه که مثه من به بن بست رسیده باشه و از خیلی از روشای پزشکی و روانشناسی جز ضرر بهش نرسیده باشه دنبال تحقیق و اطلاعات بیشتر میره
golpar
کاربر تازه وارد

Re: ریشه یابیه علت بیماری شما و پاکسازی آن

پستتوسط golpar » پنج شنبه خرداد 6, 95 12:29 pm

ایموشن کد

ایموشن کد بهترین روشی است که تاکنون برای ریشه یابی مشکلات وجود داشته و مکملی عالی برای ای اف تی محسوب می شود. با سرعتی باور نکردنی علت مشکلات ذهنی، احساسی و جسمی خود و دیگران را در خواهید یافت و برطرف خواهید کرد.این روش را هزاران بار آزموده شده و هنوز هم نتایج حیرت انگیزش باعث تعجب همگان است.
آنچه را که متخصصان، پزشکان و روانشناسان ایرانی به خواب هم نمی دیده اند اکنون در دسترس همگان است و برای انواع مشکلات روحی و جسمی قابل استفاده است.

لینکه گروهه ای اف تی https://telegram.me/joinchat/BD-5zjvcGvNQlQGBOuqa1w

لینک گروه ایموشن کد https://telegram.me/joinchat/BD-5zj297cCpUzQPJ4vkiQ
golpar
کاربر تازه وارد

Re: ریشه یابیه علت بیماری شما و پاکسازی آن

پستتوسط راضيه » سه شنبه دی 12, 96 11:24 pm

مرسي خانوم گلپر از تجربياتتون كه در اختيار همه امون گذاشتيد، انشالا كه همه بچه هاي اين گروه به طور كامل درمان ميشوند،
راضيه
کاربر تازه وارد

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان