یه خبر عاااااااااااااااااااالی

مدیر انجمن: آرش

یه خبر عاااااااااااااااااااالی

پستتوسط خوش خبر » پنج شنبه بهمن 29, 94 8:14 pm

سلام به همه ی دوستان
من قبلا عضو این سایت بودم و یکی دو تا پست گذاشته بودم اما چون یوزر پسوردم رو فراموش کردم مجبور شدم یه اکانت جدید بسازم.
بگذریم!
فقط دوباره عضو شدم که بگم من کاملا خووووووووووب شدم..
دوستان عزیزم این چیزی که ما اسمش رو گذاشتیم بیماری، بیماری نیست!!!
این فقط تلقین ذهنمونه... چطور وقتی ریلکسیم و استرس نداریم اثری ازین حالتا نیست..
خب برم سراغ اینکه بگم چطوری خوب شدم..
من دوره ی دانشگاه خیلی به خاطر ibs سختی کشیدم و استرس داشتم. بعد ازینکه درسم تموم شد و یه مدتی تو خونه بودم دیدم ( اسهال زیاد) دیگه ندارم و اجابت مزاجم طبیعیه.. شک کردم! اگر این یه بیماریه پس همیشه باید باشه نه فقط وقتی که میخوام یه جای ساکت و مهم برم..
با مشاورم مشورت کردم و بهم پیشنهاد دادند که حتما به روانپزشک مراجعه کنم و دارو مصرف کنم. الان سه ماهه دارم دارو میخورم، ولی با اینکه سرکارم میرم حالم کاملا خوبه..
خدا رو هزار بار شکر
و به شکرانه ی حال خوبم اومدم تا به همه ی شما بگم دوستان حیف عمر که با استرس و ناراحتی بگذره..
حتما به روانپزشک و روانشناس مراجعه کنید. روانپزشک بهم گفت وسواس فکری دارم و این فکر که نکنه بیرون دستشوییم بگیره همه ی روز باهام بود.. ولی الان ذهنم آرومه و دیگه به ibs فکر نمیکنم.. اصلا فراموشش کردم ..
خدا رو شکر..
خوش خبر

Re: یه خبر عاااااااااااااااااااالی

پستتوسط mhs » شنبه اسفند 1, 94 1:23 pm

خوشبحالت
mhs
کاربر تازه وارد

پستتوسط Maryammm » جمعه اسفند 14, 94 3:59 pm

سلاااااام خوش بحالت واقعا منم خوشحال شدم از این خبر امیدوارم همه بچه های عضو اینجا بیان و خبر سلامتیشون رو بدن
Maryammm

پستتوسط امیدوار » پنج شنبه آبان 10, 97 10:38 pm

چه داروهایی مصرف کردین؟
ان شالله حال همه خوب بشه به مرور
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط دکتر مهرانا » شنبه آبان 26, 97 5:37 pm

سلام به همگی
من دکتر مهرانا حسینی درمانگر حوزه اختلالات سایکوسوماتیک هستم و در حال انجام یه پروژه تحقیقاتی هستم، بصورت روتین در مطبم که شهرک غربه ویزیت کامل دریافت می کنم ولی برای پروژه تحقیقاتی ویزیت دریافت نمی کنم و شما بصورت جزئی فقط پول دارو را پرداخت می کنید، اگر تمایل به شرکت در این طرح پژوهشی درمانی را دارین در تلگرام برای شماره ۰۹۱۲۰۳۷۱۵۳۲ پیام بگذارید.
دکتر مهرانا

پستتوسط دکتر مهرانا » شنبه آبان 26, 97 5:39 pm

توجه دهشته باشین که به ۶۰ شرکت کننده در این پژوهش نیاز داریم، پس به ۶۰ نفر که اول مراجعه کنن، خدمات رایگان ارائه می دیم و بعد ازون دیگه افراد باید تمامی ویزیت هارا پرداخت کنن.
دکتر مهرانا

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان