سایت های مربوط به آی بی اس

مدیر انجمن: آرش

Re: سایت های مربوط به آی بی اس

پستتوسط نازگلک » شنبه مرداد 4, 92 12:52 am

من توپست های قبلی توضیح دادم مگه نمیگی که میدونی استرس عامله؟؟؟؟ایاکاری واسه برطرف کردنش کردی ؟؟؟ایاذهنتوباارامش پرکردی؟؟؟من الان 98%بهبودیافتم توموضوع های قبلی گفتم چکارکنیم که ارامشمونودردست بگیریم طبیعی نه دارویی عزیزم
نازگلک
کاربر نیمه فعال

پستتوسط نازگلک » شنبه مرداد 4, 92 1:04 am

اقای مدیر من دوروزاومدم ثبت نام کردم هردوروز من سایت ان کردم لطفابررسی کنین چون دیگه مطالب خودموکه نمیتونم همش بخونم!!!!!!!!ممنون میشم دوستان شماهم لطفا کمی انلاین شین که صحبت کنیم یاادرس چت بدین حوصلم سررفت بس که اومدم تواین سایت کسی غیر خودم انلاین نبوداه :roll:
نازگلک
کاربر نیمه فعال

پستتوسط امیدوار » شنبه مرداد 5, 92 5:50 pm

نازگلک جون میشه از پروسه ی بهبودیت برامون توضیح بدی ..یعنی جیکارا کردی ک حالت بهترشده؟نوع آی بی است چی بود؟
خیلیییییی خوشحال شدم که حالت خوب شده..همه ی دوستایی ک میان اینجا و از خوب شدنشون میگن براما مث یه روزنه ی امید هستن و واقعا خوشحال و امیدوارمون میکنن
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط نازگلک » شنبه مرداد 5, 92 6:30 pm

من فقط قرص مترونیدازل استفاده کردم ولی خوددرمانی کردم باانرزی مثبت دادن به خودم نمیگم این قرص مترونیدبخورین خوب میشین چون هرقرصی رو هرفردخاصی اثرداره بنظرم این قرصامث نقل نخورین دوستان اینا عوارض داره طبیعی درمان کنین مث من
نازگلک
کاربر نیمه فعال

پستتوسط zar » شنبه مرداد 5, 92 7:52 pm

مرسی المیرا جان از پیشنهاد خوبت .من چند وقت پیش که رفتم پیش دکتر گوارشم آدرس چند تا سایت رو داد گفت تواین سایتای الکی نرین هی بچرخین اینا سایتای معتبرن که ازشون میتونین استفاده کنید من خودم زبانم بد نیست ولی درحدی نیست که بتونم راحت ترجمه کنم ولی میفهمم دس پاشکسته چی گفته برا همین آدرسشو میدم شاید بقیه بچه ها بتونن مطلبی رو ازش در بیارن که مفید باشه برامون.http://www.patient.co.uk/pils.asp
(patient information)
http://www.theibsnetwork.org/
این آدرس سایت اطلاعات داروئیه گفت اگه حواستی در مورد داروئیی تحقیق کنید وارد این سایت شین.http://www.medscape.com/ویاnccn.com
البته شاید تا حالا دیده باشیدشون .گفتم که بدونین مورد تایید پزشکا ست.بیشتر رو مقالاتش تحقیق بشه.مرسی.
zar

پستتوسط امیدوار » سه شنبه مرداد 8, 92 4:28 pm

سلام زر جون..ممنونم ازت بابت این سایتا..حتما یه نگاهی بهش میندازم..
چه دکترخوبی داری..برات سایت معرفی میکنه واقعا معلومه چه دکتر دلسوزی هستن برا بیماراشون

راستی از بچه های عضو فروم کسی هست که ساکن کرماشاه باشه؟تو یه وبی خوندم که یکی از پزشکای محترم شهر کرمانشاه همراه با یه تیم تحقیقاتی رو آی بی اس دارن مطالعه و تحقیق وسیعی میکنن.. به نظرم ایشون خیلی میتونن به ماها کمک کنن ..
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

پستتوسط nastaran » چهارشنبه مرداد 8, 92 12:43 am

miladbirjandi نوشته است:بله حتما من از هفته ديگه روي اين اختلال وقت بيشتري ميزارم و مطالعه هامو خيلي گسترش ميدم تا بتونم كمكي باشم براي بهبودي اين اختلال
مطالعه هاي من رو 2 زمينه داروهاي گياهي و درمان هاي عصبي (رفع تنش و اصول تمركز) خواهد بود ان شالله نتايج رو در هر فرصتي كه تكميل شده باشه اعلام خواهم كرد .
با تشكر از دوستان هم دل و هم مسير

اگه میشه بیاین و نتایجتونو اینجا بگین،خواهش میکنم بیشتر سعی کنین من واستون دعا میکنم،مرسی
nastaran

پستتوسط sepid » پنج شنبه مرداد 10, 92 9:46 pm

salam dooste golam ,man sob ta shab too sitaye kharejie ibs am ,fogholaaaaadan ,rajebe hame chize ibs neveshtan ,hata ye siti koli recepi dade bood vase sobhanehayee ke vase ibsia mofide,man hatman in maghaleharo tarjome mikonamo vasatoon mizaram chon kenare darsam kare tarjomeye motoone pezeshkiam mikonam ,ba arezooye behboodi vase hameye shoma doostaye gol ;)
sepid
کاربر تازه وارد

پستتوسط امیدوار » پنج شنبه مرداد 10, 92 11:16 pm

واقعا ممنونم دکتر جونمممم...مرسی اگه برات زحمتی نمیشه ممنون میشیم ازت سپید جون..بوووس
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

پستتوسط امیدوار » جمعه شهریور 8, 92 6:46 pm

بچه ها من دیروز یه مطلبی به چشمم خورد که برام خیلی عجیب بود..ولی چون با گوشیم وصل شده بودم اینترنت یادم رف آدرس سایتو سیو کنم
تو سایته نوشته بود که سوء جذب با آی بی اس خیلی فرق میکنه و درمانشم متفاته
یعنی بهتره بگم که کسایی که سو جذب دارن دیگه نمیشه گفت که آی بی اسی هستن
ولی نفمیدم چرا وقتایی که ما آزمایش دادیم این سوء جذب معلوم نشده
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

قبلیبعدی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان