سحر نویسنده میشود:)))

مدیر انجمن: آرش

سحر نویسنده میشود:)))

پستتوسط sahar » جمعه آبان 23, 93 3:46 pm

سلام به همگی
بچه ها اونایی که از قدیم منو میشناسن میدونن که از خیلی وقت پیش تصمیم داشتم در مورد خودم و آی بی اس یه کتاب بنویسم،حالا حس میکنم وقتش رسیده،چون اگه بخوام بذارم سال دیگه درگیر پایان نامه میشم و دیگه وقت نمیکنم
من واقعا به کمک همتون احتیاج دارم،میخوام همتون بهم کمک کنید و نظراتتونو بهم بگین
خب حالا اول میگم من میخوام کتابم چطور باشه و اینا
-من اصلا قصد ندارم یه کتاب علمی و پزشکی بنویسم چون نه سواد و تخصصشو دارم نه حوصله شو:) این کارو میذارم به عهده دوستانی که از من باسوادتر باشن که ایشالا در آینده بنویسن
-من میخوام کتابم شامل شرح حال مختصری از بیماری،شرح حال خودم،و قسمت اعظمش مربوط به مشکلات و مسائلی که آی بی اسی ها باهاش رودررو هستند بشه(سرفصلها رو اینجا بطور جزئی نمیتونم بگم)
-کتابی که اگه خدا بخواد خواهم نوشت به زبون فوق العاده ساده خودم هستش و در حد اون چیزی که خودم میفهمم،نه بیشتر و اگه حتی نتونم چاپش کنم(خدا نکنه) تبدیل به پی دی افش میکنم و تو اینترنت میذارم
-من فقط میخوام یه قدم خیلی کوچیک بردارم و شروع کننده یه مسیر باشم و هدف دیگه ای ندارم،برای همین کتابمو با اسم مستعار مینویسم
خب حالا سوالات من از شما اینهاست
-نظرتون در مورد کل تصمیمم چیه؟ هر نظری که دارین خواهشا رک و پوست کنده بهم بگین،در مورد هر چیزی که فکر میکنید
-آیا بهم اجازه میدید که از نظراتی که تو این فروم گذاشتین در مورد موضوعات مختلف نقل قول مستقیم بیارم؟ با همین اسمی که توی فروم هستین
و درخواست من از شما ایناست:
-هر کسی که خواست بهم کمک کنه لطفا این مشخصات رو برام ایمیل کنه، به این ایمیل:sahar6725@yahoo.com
-در مورد منشا بیماریتون توضیح بدید،در موردش چی فکر میکنید؟ فکر میکنید جسمی بوده یا روحی،برای هر کدوم چه دلیلی دارید؟ مثلا اگه فکر میکنید روحی بوده توضیح بدید که مثلا من بعد از فلان اتفاقی که برام افتاد آی بی اسم بروز کرد.
-ویژگیهای شخصیتتینو برام بنویسید،هر چی که فکر میکنید لازمه،هر چی از خودتون میدونید
-سن،جنسیت،تاهل و تجرد،سنی که بیماری رو بهش مبتلا شدید،گروه خونی،وضعیت خواب و تغذیه،اینا رو برام بنویسید.
من پیشاپیش فوقالعاده ازتون ممنون میشم،منتظر نظراتتون هستم و اگه بازم چیزی یادم بیاد میام و اضافه میکنم،اونایی که میخوان بهم ایمیل بدن و کمکم کنن حتما اعلام حضور کنن
یه سوال هم از عباس داشتم:عباس جان آیا استفاده از موضوعات فروم بلا مانع است یا خیر
sahar
کاربر ساده

محل اقامت: شیراز

Re: سحر نویسنده میشود:)))

پستتوسط binammohsen » شنبه آبان 24, 93 12:09 pm

sahar نوشته است:سلام به همگی
بچه ها اونایی که از قدیم منو میشناسن میدونن که از خیلی وقت پیش تصمیم داشتم در مورد خودم و آی بی اس یه کتاب بنویسم،حالا حس میکنم وقتش رسیده،چون اگه بخوام بذارم سال دیگه درگیر پایان نامه میشم و دیگه وقت نمیکنم
من واقعا به کمک همتون احتیاج دارم،میخوام همتون بهم کمک کنید و نظراتتونو بهم بگین
خب حالا اول میگم من میخوام کتابم چطور باشه و اینا
-من اصلا قصد ندارم یه کتاب علمی و پزشکی بنویسم چون نه سواد و تخصصشو دارم نه حوصله شو:) این کارو میذارم به عهده دوستانی که از من باسوادتر باشن که ایشالا در آینده بنویسن
-من میخوام کتابم شامل شرح حال مختصری از بیماری،شرح حال خودم،و قسمت اعظمش مربوط به مشکلات و مسائلی که آی بی اسی ها باهاش رودررو هستند بشه(سرفصلها رو اینجا بطور جزئی نمیتونم بگم)
-کتابی که اگه خدا بخواد خواهم نوشت به زبون فوق العاده ساده خودم هستش و در حد اون چیزی که خودم میفهمم،نه بیشتر و اگه حتی نتونم چاپش کنم(خدا نکنه) تبدیل به پی دی افش میکنم و تو اینترنت میذارم
-من فقط میخوام یه قدم خیلی کوچیک بردارم و شروع کننده یه مسیر باشم و هدف دیگه ای ندارم،برای همین کتابمو با اسم مستعار مینویسم
خب حالا سوالات من از شما اینهاست
-نظرتون در مورد کل تصمیمم چیه؟ هر نظری که دارین خواهشا رک و پوست کنده بهم بگین،در مورد هر چیزی که فکر میکنید
-آیا بهم اجازه میدید که از نظراتی که تو این فروم گذاشتین در مورد موضوعات مختلف نقل قول مستقیم بیارم؟ با همین اسمی که توی فروم هستین
و درخواست من از شما ایناست:
-هر کسی که خواست بهم کمک کنه لطفا این مشخصات رو برام ایمیل کنه، به این ایمیل:sahar6725@yahoo.com
-در مورد منشا بیماریتون توضیح بدید،در موردش چی فکر میکنید؟ فکر میکنید جسمی بوده یا روحی،برای هر کدوم چه دلیلی دارید؟ مثلا اگه فکر میکنید روحی بوده توضیح بدید که مثلا من بعد از فلان اتفاقی که برام افتاد آی بی اسم بروز کرد.
-ویژگیهای شخصیتتینو برام بنویسید،هر چی که فکر میکنید لازمه،هر چی از خودتون میدونید
-سن،جنسیت،تاهل و تجرد،سنی که بیماری رو بهش مبتلا شدید،گروه خونی،وضعیت خواب و تغذیه،اینا رو برام بنویسید.
من پیشاپیش فوقالعاده ازتون ممنون میشم،منتظر نظراتتون هستم و اگه بازم چیزی یادم بیاد میام و اضافه میکنم،اونایی که میخوان بهم ایمیل بدن و کمکم کنن حتما اعلام حضور کنن
یه سوال هم از عباس داشتم:عباس جان آیا استفاده از موضوعات فروم بلا مانع است یا خیر

عالیه سحر خانم ، من حتما در مورد خودم براتون مینویسم و ایمیل میکنم
امیدوارم کتاب خوبی بشه ، پیروز باشی
binammohsen

پستتوسط بی خواب » شنبه آبان 24, 93 7:02 pm

منم همکاری میکنم. منم زیاد بلدم از علاعمم چه موقع بی اختیاری زیاد میشه چه موقع ارومم وووووو. من کمتر میام فروم چون چیز تازه ای نیست (درمان). هر کی کاری داشت خصوصی برام بگه ممنون.
بی خواب
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: ایلام

پستتوسط فرشته » یکشنبه آبان 25, 93 1:54 pm

سلام سحرجان ما هم هستیم
فقط یکم ممکنه طول بکشه

موفق باشید عزیزم
فرشته
کاربر بسیار فعال

پستتوسط ستاره خاموش » یکشنبه آبان 25, 93 3:10 pm

سلام سحر خانم ، ضمن تحسینتون ، منم هستم
انشالله که موفق شوید .
ستاره خاموش
کاربر نیمه فعال

پستتوسط iceman1 » دوشنبه آبان 26, 93 7:49 pm

خوبه ، لازمه و اینکه قبل از هرکاری نیاز به جامعه اماری دارید که تعداد کمه ولی اگه تا حدی بشه ، میشه ازش بعنوان یه سورس علمی خوبم پزشکا استفاده کنن
iceman1
کاربر نیمه فعال

پستتوسط بی خواب » سه شنبه آبان 27, 93 8:38 pm

حالا این نویسنده ما کی میخواد با کتابش فریاد بی صدای ما بدبختها رو به گوش دنیا برساند؟
بی خواب
کاربر نیمه فعال

پستتوسط sahar » چهارشنبه آبان 27, 93 1:44 am

سلام دوباره
محسن جان،بی خواب جان،فرشته و ستاره خاموش عزیزم و iceman جان ممنون از همتون،منتظر ایمیلاتون هستم
اما در پاسخ به بی خواب،قبول کنین که کار وقت گیری هست بخصوص برای آدم کندی مثل من،تا الان سرفصلا و مقدمه رو نوشتم البته اینو هم بگم هر قسمتی رو بارها و بارها با کمک دوستانم بازنویسی خواهم کرد.دیگه حداقل یک سال رو وقت میخواد:)
یادتون نره منتظر ایمیلا و مشخصاتتون هستم
مرسی های فراوان از همه:x
sahar
کاربر ساده

محل اقامت: شیراز

پستتوسط abbas » چهارشنبه آبان 28, 93 12:51 pm

سلام سحر و دوستان
من کاره ای نیستم که بخوام اجازه بدم یا ندم، فقط پیشنهاد میکنم اگه چیزی رو از کسی میخوای نقل کنی از خودش اجازه بگیر همین، حالا چه مطلب توی فروم باشه چه جای دیگه
abbas
کاربر حرفه ای

محل اقامت: فارس

پستتوسط بی خواب » پنج شنبه آبان 29, 93 6:21 am

من که اصلا حاضر نیستم اسم و فامیل بدم و از من داستان نوشته بشه که مثلا فردی مثل من این مشکل رو داره و یکی از گزینه های ای بی اس است ولی میتونی با اسم مستعار از ما سخن بپرانی. و این ریسک هم نکردم ایمیل بدم بهت خانم سحر چون ایمیلم با اسم و فامیلم هستش. خلاصه منو ترسو فرض کنید .ولی اطلاعات در مورد مشکلم تا دلت بخواد میدم. ببخشید دوستان.
بی خواب
کاربر نیمه فعال

بعدی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان