پیام ها و درد دلهای شروع سال نو

مدیر انجمن: آرش

Re: پیام ها و درد دلهای شروع سال نو

پستتوسط alirezzads213 » چهارشنبه فروردین 5, 94 7:17 pm

سلام من تمام مشکلات روحی روانی ای بی اس رو تجربه کردم از حمله پانیک بگیر الی اخر تو این مدت به این نتیجه رسیدم که باید یکم اعتماد به نفس داشت چون مشکل ما عدم اعتماد به نفس هستش یه مقدار سنگدل بشید جواب میده چون ما قبل از اینکه ای بی اس بگیریم روحیه لطیف و احساسات سالم داشتیم این جامعه پر استرس ما رو به این روز انداخته من که الان هیچ کس با من نمیتونه بحث کنه با وجود ای بی اس همه رو محکوم میکنم تمام نشانه های بیماری از بین رفته فقط میگم اعتماد به نفس تو میتونی اصلا خود ای بی اس انسان های حساس گرفتارش میشن ما باید یکم خودمون رو بکشیم بالاتر ظرفیت هامون رو ببریم بالا تا با یک حرف دیگران روده هامون تحریک نشه
alirezzads213
کاربر فعال

پستتوسط سایه روشن » پنج شنبه فروردین 6, 94 4:51 am

سلام شما ال جی هم داشتین ?روی اونم تاثیر داشته?
سایه روشن
کاربر حرفه ای

پستتوسط alirezzads213 » پنج شنبه فروردین 6, 94 5:06 pm

تا اونجایی که من فهمیدم تمام افرادی که ای بی اس حالا انواع مختلفش تا حدودی از مشکلات روحی روانی هم رنج میبرند مهم نیست کدوم نوع ای بی اس باشه مال من اسهال غالب هستش و مشکلات روحی روانی نسبتا زیادی در اوایل داشتم اما با یکم تلاش راهش رو پیدا کردم امیدوارم شما هم بتونین غلبه کنین به مشکلات ذهنی چون80 درصد بهبودی شما از همین راهه
alirezzads213
کاربر فعال

پستتوسط نورا » پنج شنبه فروردین 6, 94 11:56 pm

مشکلات روحی و روانی و خیلیا دارن یکی عصبیه یکی حسوده یکی افسردگی داره ممکنه یکی فقط دچار ضعف اعصاب باشه بدون ای بی اس به نظرمن مستعد بودن به ای بی اس هم خیلی مهمه مثل کسی که مستعد واریسه من اطرافم کسایی میشناسم که نفخ زیاد می کنن اما براشون مساله ساز نشده چون از من شادترن به نظرم سخت رویی و پوست کلفتی خیلی مهمه
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

قبلی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان