بیانیه مهم در خصوص تشکیل گروه ها

بیانیه مهم در خصوص تشکیل گروه ها

پستتوسط administrator » جمعه اردیبهشت 4, 94 10:31 am

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
دوستان همونطور که میبینید فضای انجمن رو ما از اول کاملا باز گذاشتیم که هر کس آزادانه نظرش رو بیان کنه و قسمت ایمیل انجمن و ارسال پیام خصوصی هم برای اعضا فعال هستش و دوستان به راحتی می تونن با هم در تماس باشند.
با این حال بعضی دوستان تمایل داشتند و دارند که ارتباطشون با بقیه بیشتر از این مقدار باشه، بنده اصلا نه مخالفتی داشتم و نه در جایگاهی هستم که بخوام مخالفتی بکنم، بعضی ها تمایل به تشکیل گروه توی فضای مجازی داشتند بعضی ها هم تشکیل گروه های حضوری در دنیای واقعی
اما خیلی شفاف و خودمونی خدمتتون عرض میکنم چنانچه هر گونه سواستفاه ای چه مالی، چه آبرویی، چه کلاهبرداری و ... در این گروه ها صورت بگیره هیچ گونه ارتباطی با انجمن بیماران ای بی اس نداره و فردا کسی حق نداره بیاد اینجا و بخواد این قضیه رو از چشم بنده یا مدیران انجمن ها ببینه
بنده و مدیران انجمن ها از تشکیل چنین گروه هایی کاملا بی اطلاع هستیم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال تشکیل و مدیریت آن ها نداریم
این مطلب رو از این جهت عرض کردم که اتمام حجتی باشه با دوستانی که تا کوچکترین مشکلی پیش میاد همه رو مقصر میدونن غیر از خودشون رو
و به دوستانی که بانی تشکیل چنین گروه هایی بودن به هیچ وجه برنخوره و فک نکنن که بنده باهاشون مخالفت کردم
بنده احساس میکنم اگر قرار باشد کار مفیدی در زمینه درمان حاصل بشود همین انجمن کفایت میکند
امیدوارم پیروز و سلامت و خوشحال باشید
administrator
Admin

Re: بیانیه مهم در خصوص تشکیل گروه ها

پستتوسط امیدوار » دوشنبه اردیبهشت 7, 94 11:41 pm

من بااون قسمتی که بولد کردین موافقم
لایککک
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

بازگشت به • اطلاعیه های مدیریت

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان