بهبود صد در صدی سندروم روده تحریک پذیربا تلقین

مدیر انجمن: آرش

بهبود صد در صدی سندروم روده تحریک پذیربا تلقین

پستتوسط هرو » پنج شنبه فروردین 17, 96 2:49 pm

پیغام
هرو
عنوان پست: بهبود صد در صدی سندروم روده تحریک پذیربا تلقین ارسال شده: پنج شنبه فروردین 17, 96 2:34 pm
آنلاین

راحت ترین ودر عین حال سریعترین وبیهزینه ترین راه درمان سندروم روده تحریک پذیر ازهرنوع تلقینه.من به مدت چهار سال با این بیماری سروکله زدم واقعا آزارم داد .هر روشی که فکر کنید مراجعه به دکتر گوارش ،داروهای گیاهی،یوگا،ورزش،پروبیوتیک،آب خوردن زیادو...را امتحان کردم جواب نداد که نداد تا اینکه خیلی اتفاقی مطلبی رادر اینترنت خواندم در مورد مردی ژاپنی که با تلقین بیماری سرطان اورا مداوا کرده بودند.مطالب زیادی د مورد تلقین چه در برنامه بازار وچه در اینترنت خواندم.تلقین از نظر علمی توسط روانشناسی(اسمشو یادم رفته)به اثبات رسیده.شب ها زمانخوابیدن بین بیداری وخواب که انسان خواب آلود است وصبح به محض بیدارشدن طبیعی ترین حالت خلسه یا هیپنوتیزم طبیعی رخ میدهد بدین معنی که هرچه بگوئید در ضمیر ناخودآگاه تاثیر میگذارد.ضمیر ناخود آکاه راست ودروغ را تشخیص نمیدهد.جملات باید به صورت مثبت وکوتاه ومربوط به زمان حال باشد.ودرمیانه روز هم میشود هیپنونیزم را انجام داد ابتدا باید دراز کشید در حالت آرام وبدون انقباض دستها کنار بدن وبعد از سه بار دم وبازدم از شماره بیست ب صورت برعکس تا یک مشماریم به هیچ چیز غیر از دیدن اعداد در ذهن وشمرده فکر نباید کرد.وقتی در حالت خواب آلودگی قرار گرفتید شروع به تلقین کنید.البته بهترین زمان شبها وصبح میباشد .مثلادرمعده من آرامشهست روده هایم منظم ودقیق وبا آرامش کامل کار میکند.وبا حسی خوب وراحت سلامتی رابه حود تلقین کنید یا خود را در سلامت کامل حس کنید وتصور کنید.این روش در کمتر از یک هفته برای همیشه من را از درد ونفخ نجات داد ویبوستم هم کم کم بهبود یافت .باورم نمیشد.خیلی راحت .خدا را شکر کردم. وآرزویم این بود که دیکران راهم مطلع کنم.برای آشنایی بیشتر حتما یا دراینترنت یا بازار سرچ کنید تلقین.ولی مطمئت باشید به سلامتی صددرصد میرسید.انها چیزی که میخواهم از شما این است که بعد بهبودی برای خواهرم که دچار بیماری سخت روحی روانی شده دعا ی سلامتی کنید .همین.
هرو
کاربر تازه وارد

Re: بهبود صد در صدی سندروم روده تحریک پذیربا تلقین

پستتوسط هرو » چهارشنبه خرداد 17, 96 10:09 pm

عالی بود
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط هرو » چهارشنبه خرداد 17, 96 10:10 pm

واقعا .اگه جواب بده که خیلی خوبه.
هرو
کاربر تازه وارد

پستتوسط Danoosh » پنج شنبه مرداد 12, 96 7:50 pm

سلام
البته اتین مورد تلقین نیست! بلکه نوعی مدیریت افکار و ذهن خودمان هست
در هر صورت روش کار هم میتونه به همین صورت باشه ولی اگر بصورت تخصصی دنبال بشه خیلی بهتر هست
مدیتیشن رو اگر بشه بصورت تخصصی دنبال کرد خیلی بهتر پاسخ میده
البته مدیتیشن بسته به نوع فعالیت های روزانه ما (بر اساس شعل و شخصیت) میتونه متفاوت باشه ولی بصورت کلی همه یک هدف رو دنبال میکنند

موفق باشید
در این تاپیک میتونید روش بهبودی کامل در ال جی رو بخونید : http://ibsgroup.ir/froum/viewtopic.php?f=49&t=984
Danoosh
کاربر ساده

بازگشت به هیپنوتراپی - درمان آی بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان