صدای شکم (لطفا کمکم کنید)

مدیر انجمن: آرش

صدای شکم (لطفا کمکم کنید)

پستتوسط Mohamad Ho3ein » شنبه آذر 20, 95 9:10 pm

سلام
من تازه در انجمن عضو شدم لدفن کمکم کنید
من مدتی هست دچار علائمی شبیه ibs شدم از جمله افزایش باد معده و اسهال و یبوست و بخصوص صدای شکم ک خیلی ازارم میده چون مدرسه میرم
ما تو خونوودمون هیلوباکتری معده هم هست ک تقریبا علایش شبیه
حالا من موندم چی کار کنم
و بیماریم‌کدومشونه خواهش میکنم کمکم کنید
Mohamad Ho3ein

Re: صدای شکم (لطفا کمکم کنید)

پستتوسط rima » شنبه بهمن 2, 95 4:48 pm

سلام.
تشخیص آی.بی.اس به این سادگی نیست. بیماریهای دیگه ای هستن که علائمی شبیه به ای.بی.اس دارن، بخاطر همین دکترا اندوسکوپی، کولونوسکوپی، عکس و آزمایش و... انجام میدن و بعد وقتی هیچ علتی برای علائم دیده شده، پیدا نکردن، تشخیص ای.بی.اس میدن. که این باعث هزینه های زیادی برای بیمار میشه.
اگه هلیکوباکتری داشته باشید، بهتره تا آی.بی.اس داشته باشین. با دو یا سه دوره مصرف داروهایی مثل بیسموت و... برطرف میشه. فقط سعی کنید به اعصاب مسلط باشید.
اگه آی.بی.اس باشه شرط اصلی علاوه بر رعایت تغذیه و ورزش و.. کنترل اعصاب و جلوگیری از استرس و دوری از غم و غصه است.
سعی نکنید بخاطر شبیه بودن علائمتون به آی.بی.اس دنبال توصیه های درمانی این بیماری باشید. اگه هلیکوباکتری داشته باشید باید حتما توسط پزشک معالجه بشید.
به دکتر متخصص مراجعه کنید.
rima
کاربر تازه وارد

پستتوسط mehfarj » شنبه فروردین 5, 96 12:57 pm

سلام
من خودم چندین سال درگیر این صدا های وحشتناک بودم که توی گروه قبلا توضیح دادم که طی این چند سال چه سختی هایی رو کشیدم....ولی اولا توکلت به خدا باشه شما.من خودم پس از مصرف داروهای گوارشی و طب سنتی به متخصص اعصاب مراجعه کردم و طی دوره چند ماهه مصرف داروهای اعصاب(با توجه به عوارض خیلی بدش البته!) حالم کلی بهتر شد و با قطع داروهای اعصاب حالم 90 درصد بهتر شد. بعد هم داروی آنتی بیوتیک ریفاکسیمین رو از داروخونه توی سعادت آباد تهران تهیه و مصرف کردم. پیشنهاد میدم روند رو طی کنی 1- متخصص گوارش و مصرف داروی ریفاکسیمین2- متخصص اعصاب و هم چنین توصیه میکنم دوغ کفیر و محصولات پروبیوتیک هم خیلی خوبه من به دوره مصرف میکردم هم طعم خیلی خوبی دارن و هم برای سلامتی بسیار مفیدن!
سوالی هست بفرمایید(سعی میکنم زود جواب بدم)
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط آرش » شنبه فروردین 5, 96 9:54 pm

سلام
کدوم داروخانه سعادت آباد ریفاکسیمین دارد؟ ریفاکس ترک؟ قیمت؟
شما چه دوزی استفاده کردین و چند روز؟
کدووم دکتر براتون تجویز کرده بود؟ چون دکترها معمولا این دارو را به علت در دسترس نبودن در ایران تجویز نمیکنن
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

پستتوسط mehfarj » سه شنبه فروردین 22, 96 8:51 pm

سلام داروخانه ریحان-اگه تو اینترنت سرچ کنید آدرس دقیقش رو ‍‍‍بیدا میکنی.
با آرزوی سلامتی برای شما
کاملا امیدوار باش.ح حل میشه
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط آرش » پنج شنبه فروردین 24, 96 3:43 pm

داروخانه ریحان که در یوسف آباد هست نه سعادت آباد و از قدیم ریفاکسیمین داشته
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

پستتوسط Nixa » جمعه فروردین 25, 96 10:27 pm

من همین علائم رو داشتم به مدت شش سال، یبوست به مراتب کمتر دچار می شدم. تمام آزمایشات من جواب منفی بود و نرمال. سر انجام پس از راههای مختلف پس از شش سال حدود سه هفته ست که با قرص ضد افسردگی میرتازاپین تونستم به یه زندگی نرمال دست پیدا کنم. بنده اصلا افسردگی نداشتم به نظرم.
Nixa

بازگشت به صدای شکم با علامت غالب اسهال ویبوست - درمان صدای شکم

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان