هومئوپاتی چیست؟ (درمان قار و قور شکم، درمان صدای شکم)

مدیر انجمن: آرش

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:14 pm

اینم آدرس انجمنشون

http://www.homeopathyiran.org/
هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:15 pm

مشاوره در خصوص بیماریها :

زیباترین درمان " درمانی است که قادر متعال در بدن ما انسانها قرار داده و جهت شروع کافی است که قانون آن را بدانیم و بر اساس آن درمان را آغاز نمائیم " .

بیماران محترمی که تمایل به مشاوره درخصوص درمان هومیوپاتی داشته با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرند .

تلفن های مطب تهران : 88430963 ، 88408304 ، 88453549 - 021

تلفن همراه : 1019061 - 0912

ساعت تماس :

روزهای زوج به غیر از شنبه ها از ساعت ۱۳ الی ۱۵ بعد از ظهر

روزهای فرد به غیر از پنج شنبه ها از ساعت ۱۳ الی ۱۴ بعد ازظهر

دکتر مسعود سالم نژاد پزشک هومیوٍپات

عضو انجمن هومیوپاتی ایران
هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:16 pm

تابستان سال پیش در سفری از تهران به مشهد، مسافر صندلی کناری من در یک اتوبوس یک جوان آلمانی بود. بیست سالش بود و اسمش هم Moritz بود. با یک کوله‌پشتی و یک تی‌شرت و شلوار جین و حدود 100 تا 200 یورو سرمایه، آمده بود که ایران را ببیند.

از مرز غرب کشور آمده بود و یک ماه ایران را گشته بود. آذربایجان، اصفهان،‌ شیراز، تهران، ... و حتی قم! و فقط مانده بود خراسان!

ضمن صحبت با یکدیگر و این که از بسیاری چیزها صحبت کردیم فهمیدم که پدرش آلمانی است و مادرش هم یک هومیوپات سوئدی است. برایم خیلی جالب بود. او گفت:

She always gives me “Belladonna” and “Arnica”.

با این جمله که نام دو داروی بسیار مهم هومیوپاتی یعنی «آرنیکا» و «بلادونا» در آنست فهمیدم که نه بابا! یک چیزهایی از هومیوپاتی می‌داند. بد نیست خوانندگان وبلاگ را هم با داروی «آرنیکا»‌ آشنا کنم. از هومیوپاتی بسیار گفته‌ام، ولی تا کنون به طور مشخص از هیچ دارویی صحبت نکرده‌ام.
هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:17 pm

arnica

این دارو که به اختصار Arn نوشته می‌شود، از گل «همیشه بهار» که در دامنه‌های آلپ می‌روید تهیه می‌شود. (توضیح بیشتر درباره داروهای هومیوپاتی: این نوشته من)

آرنیکا شاه‌داروی تروما می‌باشد. (تروما یعنی صدمه شدید جسمی (و روحی). مثلا تصادف، شکستگی، بریدگی، زخم، ضربه شدید روحی و ...)قدرت آرنیکا در درمان تروما اعجاب‌آور است. یکی از همکلاسی‌های ما که یک پزشک طب رایج بود، در یکی از مناطق «خفن» تهران کار می‌کرد و هرروز چند بیمار چاقوچاقوشده داشت! این اواخر کلاس هومیوپاتیش تمام شده بود و فقط به همین روش کار می‌کرد. یک روز با ذوق و شوق به کلاس آمد و گفت:‌

«خودم هم باورم نمی‌شه. دیروز یک بیمار آمد که در یک نزاع از شانه تا کمرش بریده شده بود و من به او آرنیکا دادم. (می‌دانید که داروهای هومیوپاتی به شکل آب خالی هستند.) آن بیمار فکر کرد من قاطی کرده‌ام که در برابر چنین بریدگی خطرناکی دارم دو قاشق آب به او می‌دهم. فردا با زخم جوش‌خورده آمد و گفت: دکتر دمت گرم! اون آبی که دادی خیلی باحال بود!»

آرنیکا یکی از داروهای اصلی در کیت داروهای اورژانس هومیوپاتی می‌باشد و خواص بسیار زیادی برای بیماران دارد که بعضی موارد آن به شرح زیر می‌باشد:

درمان انواع تروما،‌ له‌شدگی، خستگی عضلانی، ناراحتی و خستگی چشم، کبودی عضلات، دارویی بسیار عالی برای اشخاص کتک‌خورده (!!!)، مفاصل کبود، خستگی ناشی از کار زیاد، ضربات شدید به جمجمه و مغز، خونریزی‌های مختلف، پوست سیاه ناشی از ضربه، جلوگیری از عفونت، بندآوردن خون، (خصوصا در مواردی مثل دندا‌ن‌کشیدن که خون بند نمی‌آید)، جلوگیری از تشکیل چرک، قطع صدای حنجره (قابل توجه تماشاچی‌های دوآتشه)، آنژین صدری، صدمات پس از عمل جراحی و .... ضربه‌های روحی ناشی از غصه، از دست رفتن عزیز، ثروت و .... (توجه کنید که انجام امور ضروری اورژانس لازم است و فقط به دادن دارو اکتفا نمی‌شود. باید جلوی خونریزی را گرفت، استخوان شکسته را جا انداخت، ... دارو همه این کارها را نمی‌کند! بلکه درمان را بسیار بسیار تسریع می‌کند.)یکی از علائم مهم در تشخیص آرنیکا برای بیمار این است که با اینکه حسابی درب و داغان شده از لحاظ ذهنی این را درک نمی‌کند و مرتب می‌گوید: «من خیلی خوبم! هیچیم نیست!» وی همچنین دوست دارد تنها باشد و می‌گوید: «به من دست نزنید، بگذارید تنها باشم ....»
هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:19 pm

هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:21 pm

شرمنده بچه ها زیاد شد.همه رو از اینترنت گرفتم.بازم خودتون بیشتر تحفیق کنید.ادرس و شماره تلفن مشاوره رو گذاشتم.اونایی که تهرانن برن ببینن چی به چیه؟آیا آی بی اس هم درمان میشه با این روش یا نه؟
هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟

پستتوسط هستی » پنج شنبه آبان 29, 93 2:23 pm

لطفن اونایی که رفتن نتیجه اشم به همه ی بچه های فروم اعلام کنن....ممنون...برقرار و سلامت و موفق باشید....
هستی
کاربر فعال
 
پست: 122
تاریخ عضویت: پنج شنبه مهر 3, 92 12:35 am

Re: هومئوپاتی چیست؟ (درمان قار و قور شکم، درمان صدای شکم)

پستتوسط abbas » پنج شنبه دی 17, 94 7:04 am

دکتر مهرداد اخوان بهبهانی
متخصص علوم اعصاب و روان
دکتر مهرداد اخوان بهبهانی
سئوالات خود درباره سلامت روان و هومیوپاتی را می‌توانید از این طریق از دکتر مهرداد اخوان بهبهانی، متخصص علوم اعصاب و روان و عضو ممتاز انجمن هومیوپاتی تا تاریخ 23 دی ماه 94 بپرسید. پاسخ دکتر اخوان به سئوالات شما در روزهای چهارشنبه و یکشنبه منتشر می‌شود.
http://www.salamaneh.com/ask/14
abbas
کاربر حرفه ای
 
پست: 269
تاریخ عضویت: پنج شنبه بهمن 19, 91 8:20 pm
محل اقامت: فارس

قبلی

بازگشت به روشهای درمان

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان