درمان با انتی بیوتیک سپروفلوکساسین

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

درمان با انتی بیوتیک سپروفلوکساسین

پستتوسط hajivandghalebi » پنج شنبه شهریور 8, 97 9:05 pm

سلام خدمت دوستان عزیز
من حدود 15 ساله که ibs-d هستم . ای بی اس توی خانواده ی ما ارثیه من خواهرم و یکی دیگه از داداشامم این مشکلو داره ( اما اگه دقیق تر بگم تمام اعضای خانوادمون دارن !!! چون دو تا برادرای دیگمم گاهی اوقات علامتاشون به حدی شبیه به ای بی اسه که خودم مخم سوت میکشه از این بیماری چون تا حالا ندیدم کسی بگه این بیماری ارثیه !!!؛ حتی پسر عموم و پسرشم این مشکل رو دارن :oops: :oops: :oops:
الانه تونستم دو سالی این بیماری رو با مصرف ویتامین ها (دی - فولیک اسید - زینک و ویتامین ث - گروه ویتامینه های بی ) و خصوصا ورزش روزانه و از بین بردن استرس و اضطراب کنترل 95 درصدی داشته باشم .
فقط گاهی ممکنه سه چهار ماهی یک بار اسهال شدیدی بشم گاها هم شاید هفت هشت ماهی اصا اسهال نشم که انگار افراد سالمشن اینطور حالاتی دارند
اما تنها مشکلی که اذیتم میکنه گاها دفع ناقص و منقطع شاید داشته باشم که واقعا روی اعصاب نیست و مثل سالای قبل از کار و زندگی ننداختم .

اما خیلی جالبه وقتی به دلیل عفونت ادراری دکتر برام داروی سپروفلوکساسین تجوز کرد به مدت ده روز ، در طول این ده روز هیچ گونه علامتی از ای بی اس نداشتم و مدفوع کاملا مثل یک آدم عادی شده بود .
الانه هم دو هفته ای از قطع دارو میگذره و شرایطم کاملا نرماله . امیدوارم همینطور بمونه .....
میام و این صفحه رو بروزرسانی میکنم امیدوارم دوستانم تجربه ی خودشونو در این زمینه به اشتراک بزارن ...
hajivandghalebi
کاربر تازه وارد

بازگشت به • داروها - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : Google [Bot] و 0 مهمان