انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر

بیماری IBS، درمان ای بی اس، نفخ، اسهال، یبوست، بی اختیاری، دردشکم
تاریخ : دوشنبه تیر 23, 99 11:38 pm

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

قوانین انجمن

برای مشاهده قوانین انجمن لطفا اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نویسنده پیغام
پستارسال شده: چهارشنبه آبان 1, 98 11:19 am 
آفلاین

سلام روزتون بخیر
من یک سری مشکلات گوارشی داشتم همیشه ک هر بار یه عنوانی حل شد مشکل اصلی درد بود ک یکبار به اپانتیس منتهی شد یبار دیگه به التهاب روده کوچیک الان همه اونا حل شدن و من تقریبا اصلا دردی ندارم
مشکل من نمیدونم دقیقا ای بی اس هست یا نه چون دکتر تشخیص ندادن ولی من خودم با سرچ هایی ک داشتم به این نتیجه رسیدم ازمایشمایش های مختلف و کلونوسکوپس سلامت کامل روده هامو نشون میداد ولی من ی دوره پارسال بهار بعد ی شک عصبی ب مدت 3_4ماه مشکل اسهال های بی دلیل داشتم و این بهار هم این اتفاق دوباره افتاد اسهال البته نه مثل زمان مسمومیت ولی همه تلاش روده جهت تخلیه کامل با دلپیچه ک تو یک ساعت حل میشد و من کلی ممنوعات غذایی شامل همه میوه ها و سبزیجاتو هر چی ک ملین میتونه باشه برا خودم گذاشتم تا از این مشکل خلاص شم ولی فهمیدم شاید خیلی به چیزی ک میخورم هم مربوط نیست با این وجود چند روزه که هر چی میخورم با تاثیراتش رو برا خودم مینویسم تا ی رژیم درست داشته باشم
اخرین بار دکتر به من گفتن هیچیت نیس و روحیه ات رو خوب نگه داری باشگا برو گشتو گذار و... همه مشکلاتت حل میشه الان مشکل اسهالم خیلی دیر به دیر اتفاق میوفته ولی من در کنار اسهال های یهویی و بی دلیل مشکل اضطرار رو دارم که واقعا منو از بیرون رفتن کاملا وحشت زده کرده الان 3ماهه پامو بیرون نذاشتم گاهی ی مقدار نفخ هم دارم البته من مشکل اضطرار رو شاید 7 ساله که دارم و واهمه از بیرون رفتن 7ساله که با منه این اضطرار گاهی با یبوست هم بوده.تو نهایت یک دقیقه خودتو ب سرویس بهداشتی برسونیو ببینی تازه ب علت یبوست مشکل در دفع هم داری واقعا اعصاب خورد کن هستش.مشکل عصبی و استرس برا اینکه بیرون شاید سرویس بهداشتی نباشه ی قسمت بحثه ولی من تو خونه هم خیلی این مشکلو دارم همیشه بدو بدو باعجله و با استرس خودمو به سرویس بهداشتی میرسونم
چیزی که من فهمیدم اینکه اضطرار در ای بی اس ها وجود داره و میخام بدونم شما باهاش چیکار میکنید؟
دکتری برای من علت اضطرار و نفخ تشخیص دادن،و من واقعا درمانده شدم ممنون میشم راهنماییم کنین

بالا
 پروفایل ارسال پیغام خصوصی  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید