ریفاکسیمین

مدیر انجمن: آرش

Re: ریفاکسیمین

پستتوسط abdi.hossein » یکشنبه دی 26, 95 1:49 pm

منظورتون اگه رژيم فودمپه نه . من رژيم فودمپ نگرفتم . اما غذاهاي تند و خيلي آبكي نوشابه قهوه چايي و از اينچيزا نميخورم .
abdi.hossein
کاربر تازه وارد

پستتوسط roozbeh450 » دوشنبه دی 27, 95 6:19 pm

abdi.hossein نوشته است:منظورتون اگه رژيم فودمپه نه . من رژيم فودمپ نگرفتم . اما غذاهاي تند و خيلي آبكي نوشابه قهوه چايي و از اينچيزا نميخورم .

اگه مطابق دستوری که گفتن مصرف بشه مثلا گفتن تا 14 روز مصرف بشه و تا دو سه ماه دیگ نمی خواد مصرف بشه واقعیت داره؟ و اعوارض بیماری ظاهر نمیشه؟
roozbeh450

پستتوسط abdi.hossein » سه شنبه دی 28, 95 12:09 pm

roozbeh450 نوشته است:
abdi.hossein نوشته است:منظورتون اگه رژيم فودمپه نه . من رژيم فودمپ نگرفتم . اما غذاهاي تند و خيلي آبكي نوشابه قهوه چايي و از اينچيزا نميخورم .

اگه مطابق دستوری که گفتن مصرف بشه مثلا گفتن تا 14 روز مصرف بشه و تا دو سه ماه دیگ نمی خواد مصرف بشه واقعیت داره؟ و اعوارض بیماری ظاهر نمیشه؟

امكان اين وجود داره تا مدتها حتي چند سال عوارض بر نگرده . البته بستگي به اين داره كه از پروبيوتيك با كيفيت بالا با تعداد باكتري بالا و حداقل 20 ميليارد استفاده كنيد . مسئله كلي حفظ تعادل ميكروبي فلور رودتون هست . اگه اوكي بشه تقريبا ميشه گفت درمان شديد .
abdi.hossein
کاربر تازه وارد

پستتوسط hosein » شنبه اردیبهشت 1, 97 10:02 pm

داروخانه دهقانپور در سعادت اباد میدان کاج(احمدی مقدم) سرو شرقی کوچه بهزاد داره نام دیگشمnormix هست
hosein
کاربر ساده

قبلی

بازگشت به • داروها - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان