سایت های مربوط به آی بی اس

مدیر انجمن: آرش

Re: سایت های مربوط به آی بی اس

پستتوسط noshin » جمعه شهریور 8, 92 9:28 pm

المیرا جون زود بگو سایتش چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
noshin
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: خوزستان

پستتوسط امیدوار » شنبه شهریور 9, 92 4:37 pm

دووستم گیج بازی درآوردم سایتشو سیو نکردم :(((روم سیاه :roll:
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط نظاره گر » دوشنبه آذر 11, 92 6:49 pm

IN GOD WE TRUST
نظاره گر
کاربر ساده

محل اقامت: تهران

پستتوسط نظاره گر » دوشنبه آذر 25, 92 10:19 pm

IN GOD WE TRUST
نظاره گر
کاربر ساده

محل اقامت: تهران

معرفی یک وبلاگ ibowels.blogfa.com

پستتوسط آشنا » سه شنبه آذر 3, 94 9:04 pm

(Irritable bowel syndrome (IBS سندرم روده ی تحریک پذیر یا نام درست تر آن روده ی مبتلا به فلج تشنجی (spastic colon)که نقص عملکردی روده می باشد. این سندرم تا به امروز لاعلاج بوده و بر روی کیفیت زندگی بسیار تأثیر منفی می گذارد.در این وبلاگ سعی دارم تا راه حل ها و آشنایی با کسانی که به سندرم مبتلا هستند بپردازم.

http://ibowels.blogfa.com
معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.
آواتار کاربر
آشنا
مدیر گروه

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG

پستتوسط ALIREZA3818 » پنج شنبه آذر 26, 94 11:59 pm

با سلام و خسته نباشید
من چون چندین سال با این بیماری دست و پنجه نرم میکنم با برادرم که 25 سال که در امریکا است در مورد بیماری ای بی اس سوال میکنم و اون چون کمی تحطیلاتش مربوط به فیزیولوژی است
اطلاعات نسبتا خوبی به من میده .نمیخوام زیاد امیدوارتان کنم ولی چند هفته پیش که باهاش صحبت کردم گفت چون این بیماری فقط مشکلات دردی داره و کیفیت زندگی ادمهای درگیراین بیماری رو میاره پایین و خطر جدی برای سلامتی نداره سالهای قبل شرکت های دارو سازی زیاد بری کشف دارو جهت درمان آی بی اس رقبتی برای سرمایه گذاری نمی کردنند (قابل ذکر است برادرم برای سرمایه گذاری در شرکت های دارو سازی کمی فعالیت میکنه ) ولی در سال های اخیر با توجه به جامعه آماری بالای این بیماری شرکت های دارو سازی سرمایه گذاری و تحقیقات زیادی کردنند که در سال جدید میلادی نتیجه خیلی عالی برای معرفی داروهای جدید وجود داره ولی این نکته قابل توجه است چون این شرکتها به فکر سود سهام خود می باشند فرمول اصلی
دارو ها پیش خودشون محفوظ است یعنی اینکه فقط باید داروهای اورجینال مورد مصرف بشه تا تاثیر خودشون بکنه و با توجه به پایان تحریم ها میتونیم به این دارو ها دسترسی پیدا کنیم.
به امید خدا باید در سال جدید امیدوار بود . مادربزرگم خدا بیامرز همیشه میگفت ناامید فقط شیطانه . 8-)
ALIREZA3818
کاربر ساده

پستتوسط ted2s » جمعه اسفند 20, 94 2:54 am

ALIREZA3818 نوشته است:با سلام و خسته نباشید
من چون چندین سال با این بیماری دست و پنجه نرم میکنم با برادرم که 25 سال که در امریکا است در مورد بیماری ای بی اس سوال میکنم و اون چون کمی تحطیلاتش مربوط به فیزیولوژی است
اطلاعات نسبتا خوبی به من میده .نمیخوام زیاد امیدوارتان کنم ولی چند هفته پیش که باهاش صحبت کردم گفت چون این بیماری فقط مشکلات دردی داره و کیفیت زندگی ادمهای درگیراین بیماری رو میاره پایین و خطر جدی برای سلامتی نداره سالهای قبل شرکت های دارو سازی زیاد بری کشف دارو جهت درمان آی بی اس رقبتی برای سرمایه گذاری نمی کردنند (قابل ذکر است برادرم برای سرمایه گذاری در شرکت های دارو سازی کمی فعالیت میکنه ) ولی در سال های اخیر با توجه به جامعه آماری بالای این بیماری شرکت های دارو سازی سرمایه گذاری و تحقیقات زیادی کردنند که در سال جدید میلادی نتیجه خیلی عالی برای معرفی داروهای جدید وجود داره ولی این نکته قابل توجه است چون این شرکتها به فکر سود سهام خود می باشند فرمول اصلی
دارو ها پیش خودشون محفوظ است یعنی اینکه فقط باید داروهای اورجینال مورد مصرف بشه تا تاثیر خودشون بکنه و با توجه به پایان تحریم ها میتونیم به این دارو ها دسترسی پیدا کنیم.
به امید خدا باید در سال جدید امیدوار بود . مادربزرگم خدا بیامرز همیشه میگفت ناامید فقط شیطانه . 8-)

سلام علیرضا جان
آقا آخرین خبر ها چی هست
برای ال جی هم نتایجی هست؟
اگر یه پرس و جو کنید خیلی خوب میشه
ted2s
کاربر تازه وارد

پستتوسط ALIREZA3818 » جمعه مرداد 15, 95 6:09 pm

من تحقیق کردم چندین داروی جدیدا تایید شده ولی تو ایران به هیچ وجه دسترسی بهشون نیست در ضمن یکی از نزدیکان خودم رئیس یک شرکت داروسازی بزرگ تو ایرانه بهش اسامی داروهارو دادم حتی ریفاکسمین که یک داروی قدیمی روده تحریک پذیر هم که هست نداشت از طریق خارج هم سعی کردم چون خیلی گرون تمام میشد تازه از طریق هند بود اون هم خیلی گرون بود و من منصرف شدم . فکر کنم تو دوبی هم باشه .
ALIREZA3818
کاربر ساده

پستتوسط robobo » شنبه فروردین 24, 97 1:20 am

سلام دوستان. این سابردیت (شبیه فرومه) رو مرتب چک کنید. من چیزای خیلی به درد بخوری توش پیدا کردم :
http://reddit.com/r/ibs
robobo

قبلی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان