انجمن بیماران آی بی اس، سندرم روده تحریک پذیر

بیماری IBS، درمان ای بی اس، نفخ، اسهال، یبوست، بی اختیاری، دردشکم
تاریخ : جمعه تیر 20, 99 9:27 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

قوانین انجمن

برای مشاهده قوانین انجمن لطفا اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3
نویسنده پیغام
پستارسال شده: جمعه شهریور 8, 92 9:28 pm 
آفلاین
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: خوزستان
المیرا جون زود بگو سایتش چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا
 پروفایل ارسال پیغام خصوصی  

پستارسال شده: شنبه شهریور 9, 92 4:37 pm 
آفلاین
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله
دووستم گیج بازی درآوردم سایتشو سیو نکردم :(((روم سیاه :roll:

بالا

پستارسال شده: دوشنبه آذر 11, 92 6:49 pm 
آفلاین
کاربر ساده

محل اقامت: تهران
http://forum.iransalamat.com/%D8%A8%DB% ... D8%B1-849/

بالا

پستارسال شده: دوشنبه آذر 25, 92 10:19 pm 
آفلاین
کاربر ساده

محل اقامت: تهران
http://www.kmu.ac.ir/Default1.aspx?Id=6120

بالا

پستارسال شده: سه شنبه آذر 3, 94 9:04 pm 
آفلاین
مدیر گروه
آواتار کاربر

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG
(Irritable bowel syndrome (IBS سندرم روده ی تحریک پذیر یا نام درست تر آن روده ی مبتلا به فلج تشنجی (spastic colon)که نقص عملکردی روده می باشد. این سندرم تا به امروز لاعلاج بوده و بر روی کیفیت زندگی بسیار تأثیر منفی می گذارد.در این وبلاگ سعی دارم تا راه حل ها و آشنایی با کسانی که به سندرم مبتلا هستند بپردازم.

http://ibowels.blogfa.com

معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.

بالا

پستارسال شده: پنج شنبه آذر 26, 94 11:59 pm 
آفلاین
کاربر ساده

با سلام و خسته نباشید
من چون چندین سال با این بیماری دست و پنجه نرم میکنم با برادرم که 25 سال که در امریکا است در مورد بیماری ای بی اس سوال میکنم و اون چون کمی تحطیلاتش مربوط به فیزیولوژی است
اطلاعات نسبتا خوبی به من میده .نمیخوام زیاد امیدوارتان کنم ولی چند هفته پیش که باهاش صحبت کردم گفت چون این بیماری فقط مشکلات دردی داره و کیفیت زندگی ادمهای درگیراین بیماری رو میاره پایین و خطر جدی برای سلامتی نداره سالهای قبل شرکت های دارو سازی زیاد بری کشف دارو جهت درمان آی بی اس رقبتی برای سرمایه گذاری نمی کردنند (قابل ذکر است برادرم برای سرمایه گذاری در شرکت های دارو سازی کمی فعالیت میکنه ) ولی در سال های اخیر با توجه به جامعه آماری بالای این بیماری شرکت های دارو سازی سرمایه گذاری و تحقیقات زیادی کردنند که در سال جدید میلادی نتیجه خیلی عالی برای معرفی داروهای جدید وجود داره ولی این نکته قابل توجه است چون این شرکتها به فکر سود سهام خود می باشند فرمول اصلی
دارو ها پیش خودشون محفوظ است یعنی اینکه فقط باید داروهای اورجینال مورد مصرف بشه تا تاثیر خودشون بکنه و با توجه به پایان تحریم ها میتونیم به این دارو ها دسترسی پیدا کنیم.
به امید خدا باید در سال جدید امیدوار بود . مادربزرگم خدا بیامرز همیشه میگفت ناامید فقط شیطانه . 8-)

بالا

پستارسال شده: جمعه اسفند 20, 94 2:54 am 
آفلاین
کاربر تازه وارد

ALIREZA3818 نوشته است:
با سلام و خسته نباشید
من چون چندین سال با این بیماری دست و پنجه نرم میکنم با برادرم که 25 سال که در امریکا است در مورد بیماری ای بی اس سوال میکنم و اون چون کمی تحطیلاتش مربوط به فیزیولوژی است
اطلاعات نسبتا خوبی به من میده .نمیخوام زیاد امیدوارتان کنم ولی چند هفته پیش که باهاش صحبت کردم گفت چون این بیماری فقط مشکلات دردی داره و کیفیت زندگی ادمهای درگیراین بیماری رو میاره پایین و خطر جدی برای سلامتی نداره سالهای قبل شرکت های دارو سازی زیاد بری کشف دارو جهت درمان آی بی اس رقبتی برای سرمایه گذاری نمی کردنند (قابل ذکر است برادرم برای سرمایه گذاری در شرکت های دارو سازی کمی فعالیت میکنه ) ولی در سال های اخیر با توجه به جامعه آماری بالای این بیماری شرکت های دارو سازی سرمایه گذاری و تحقیقات زیادی کردنند که در سال جدید میلادی نتیجه خیلی عالی برای معرفی داروهای جدید وجود داره ولی این نکته قابل توجه است چون این شرکتها به فکر سود سهام خود می باشند فرمول اصلی
دارو ها پیش خودشون محفوظ است یعنی اینکه فقط باید داروهای اورجینال مورد مصرف بشه تا تاثیر خودشون بکنه و با توجه به پایان تحریم ها میتونیم به این دارو ها دسترسی پیدا کنیم.
به امید خدا باید در سال جدید امیدوار بود . مادربزرگم خدا بیامرز همیشه میگفت ناامید فقط شیطانه . 8-)

سلام علیرضا جان
آقا آخرین خبر ها چی هست
برای ال جی هم نتایجی هست؟
اگر یه پرس و جو کنید خیلی خوب میشه

بالا

پستارسال شده: جمعه مرداد 15, 95 6:09 pm 
آفلاین
کاربر ساده

من تحقیق کردم چندین داروی جدیدا تایید شده ولی تو ایران به هیچ وجه دسترسی بهشون نیست در ضمن یکی از نزدیکان خودم رئیس یک شرکت داروسازی بزرگ تو ایرانه بهش اسامی داروهارو دادم حتی ریفاکسمین که یک داروی قدیمی روده تحریک پذیر هم که هست نداشت از طریق خارج هم سعی کردم چون خیلی گرون تمام میشد تازه از طریق هند بود اون هم خیلی گرون بود و من منصرف شدم . فکر کنم تو دوبی هم باشه .

بالا

پستارسال شده: شنبه فروردین 24, 97 1:20 am 
آفلاین

سلام دوستان. این سابردیت (شبیه فرومه) رو مرتب چک کنید. من چیزای خیلی به درد بخوری توش پیدا کردم :
http://reddit.com/r/ibs

بالا

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید