درمان 90 درصدی ای بی اس

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: درمان 90 درصدی ای بی اس

پستتوسط Negar » سه شنبه بهمن 8, 92 4:04 pm

سلام تینا جان
شما آی بی است از چه نوعی هست؟ چند درصد روی شما مواردی که گفتید تاثیر مثبت داشته و علائمتونو کم کرده ؟ ممنون میشم جواب بدید.
Negar
کاربر فعال

پستتوسط sanaaaz1 » یکشنبه شهریور 16, 93 3:23 pm

بچه ها ب نظر من دلیل بیماریمون عفونت و سینوزیت هست و تو زمستون هممون تقریبا بدتر میشیم طبق مقاله ها و کتاب قانون بوعلی سینا منشا این بیماری این عفونتاست ک با رژیم غذایی و درمان قطعی این عفونتها خوب میشیم.من پیش چند روان پزشک رفتم همشون گفتن این بیماری در صورت بهبودی هم دوباره بعد ی مدت برمیگرده.بس بهتره دور داروهای اعصابو خط بکشیم چون فقط بدتر میشیم خودم دوسال مصرف کردم بعد کنار گذاشتن دوباره شروع میشه تازه تو ال جی تاثیرش کمتره.واسه عفونتها انتی بیتیک و .... مصرف کردم اما ریشه کن نمیشن باید چیکارکنیم ایا دلیلش ضعف سیستم بدنمونه؟شنیدم بارژیم غذایی میشه سیستم دفاعیو قوی کرد.
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط sanaaaz1 » یکشنبه شهریور 16, 93 4:05 pm

اینم لینکی که نشون میده انتی بیوتیک خوب نیست و رژیم غذایی بهتره.http://www.google.com/url?q=http://khab ... Q7IgMWV3HA
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط گلوریا » پنج شنبه بهمن 19, 96 8:05 am

سلام دوستان من سالها با بیماری یبوست همراه با بی اختیاری گاز روبرو بودم ولی دوسالی هست که تونستم با این بیماری مقابله کنم و البته نه درمان ... به اینصورت که نیم ساعت بعداز
غذا دو قاشق اسفرزه را داخل یک لیوان آب خنک ریخته و سریع آنرا سر میکشم چون اگر چند ثانیه طول بکشد لعاب میده و خورنش سخته یعنی دونه های اسفرزه رو هم قبل از اینکه لعاب ب بده سریع میخورم حالم کاملا خوب شده از دوستان که بی اختیاری همراه با یبوست دارند خواهش میکنم امتحان کنن من که دوباره به زندگی برگشتم و ازدواج کردم
گلوریا

قبلی

بازگشت به • روش های درمان - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان