بوعلی سینا و ای بی اس!

مدیران انجمن: آرش, آشنا

Re: بوعلی سینا و ای بی اس!

پستتوسط sanaaaz1 » یکشنبه شهریور 16, 93 2:58 pm

من هم بیماریم با انفولانزا که منجر ب ترشح پشت حلق بودشروع شد و سینوزیت و عفونت در سرو گوشم هم هست وعلائمم همیشه با سردرد شدیدتر میشود و بلغمی هستم و هر راهی و دارویی برای عفونت مصرف کردم تاثیر نداشت البته بیشتر اعضای بدنم عفونی شده ولی همه کم هستن.
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط asal » دوشنبه شهریور 17, 93 6:41 pm

آبریزش بینی رو گفتی یاد ی چیزایی افتادم من فقط مشکلم سروصدای شکمه. ی روز خیلی عادی که حالمم خوبه ممکنه یک دفعه از بینیم خیلی با شدت یک قطره آب بیاد پایین!!!

و این دو سه بار اتفاق افتاده که من هر سه بار از شدت اون قلبم گرفته :)
asal
کاربر ساده

پستتوسط MARYAMBANOO » جمعه اسفند 8, 93 1:19 pm

ساره نوشته است:سلام.
دوستان هیچ دردی بی درمانئنیست ایشالا درمون قطعی اینم پیدا میشه.
اینم خواست خداست قول میدم یه روزم درمونش میکنه برای همیشه. خدا بزرگتر از این مشکلات هست. فقط کمی صبر میخواد و توکل.
تا خدا نخواد برگی از درختی نمیفته مطمئن باشید. هر چیزی هم اتفاق بیافته حکمتی درش هست آی بی اس و مشکلات روده تحریک پذیر رو به خدا واگذار کنید که از بیخ و بن ریشه کنش کنه برای همیشه.
سلامت باشید
من که برای سلامتی همه و خودم همیشه دعا میکنم شمام دعا کنید. ایشالا خدا یه روز همه مونو شوکه میکنه و همه رو خوبه خوب و تندرست میکنه. خودش می بینه...

منم توکلم همیشه به خداست
خدایا میدانم که می بینی
MARYAMBANOO
کاربر ساده

پستتوسط سحر2 » جمعه اردیبهشت 4, 94 11:11 pm

من حس ميكنم از موقعي كه دچار ابريزش بيني شدم آي بي اسم شروع شد....
سحر2
کاربر تازه وارد

پستتوسط توکل به خدا » یکشنبه تیر 11, 96 6:24 am

سلا م دوستان.من خیلی وقته فکر میکنم علت ای بی اس عفونت باشه .چون عفونت باکتری های روده رو از بین میبره و باکتری مضر تولید میکنه .من شبها فقط ماست +نان لواش میخورم 3 ساعت بعد هم 4 لیوان اب می خورم جالب اینجاست تخلیه مدفوع بطور 100 درصد انجام می شه طوری که احساس میکنم خوب شدم ماست پروبیوتیک است و باکتری جایگزین میکند در روده ها .من سینوزیت داشتم +عفونت دندان+سرما خوردگی+و فکر می کنم بیشتر ما مشکل التهاب روده که عامل اونم عفونت است داریم .علت مبتلا شدن من یک مشکل افسرده گی داشتم که به هیچ وجه نمی تونستم حل کنم و اینکه بواسیر گرفتم به علت خجالت و افکار منفی ذهنم تا 2 سال دکتر نرفتم .اما الان میخوام روی عفونت های بدنم کار کنم و انها رو از بین ببرم
توکل به خدا
کاربر نیمه فعال

پستتوسط Atlasz » یکشنبه اسفند 6, 96 3:03 pm

سلام دوستان من بعد از علائم اسهال و چند سال درمان و خیلی مشکلات دیگه در حال حاضر نفخ های زیادی دارم که به قفسه سینه ام فشار وارد میکنه اگر درمانی مد نظر دارید ررای نفخ بفرمایید
Atlasz

پستتوسط hajivandghalebi » دوشنبه فروردین 6, 97 10:20 pm

جالبه چون منم سالها درگیر عفونت سینوسام بودم ،هر سالی یک بار تابستون دوره ای شدید میشد ،ولی از وقتی ای بی اس گرفتم دیگه خبری ازش نیست !!
hajivandghalebi
کاربر تازه وارد

قبلی

بازگشت به • علائم

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان