روش نیمه درمان من

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

روش نیمه درمان من

پستتوسط saeid » چهارشنبه مهر 9, 93 4:27 am

سلام سعید هستم 32 ساله

من راستش نمیدونم این بیماری رو ۱۰۰% دارم یا نه!

حدود ۲ ماه پیش دچار سترس و افسردگی شدیدی شدم! بطوری که بهم ریختم! که البته ورزش می‌کردم بدنسازی

یهو دچار اسهال شدید شدم و سرو صدای شکم! ی چند روزی بعد رفتم در گفت ویروس! هیوسین داد و سوپر مینت!
ک مشکل من پا بر جا بود.
۲ هفته بد فوق تخصص گورش رفتم ! قرص بیسموت و مترنیدزل و آسنترا داد.۴۰ تا!

ک اون مدت ک خوردم بعد از غذا خیلی‌ معده درد داشتم ولی‌ مشکل اسهال و اجابت مزاج نداشتم! ولی‌ شکمم سرو صدا میکرد کلافه شده بودم ! به خصوص زمانی‌ ک دراز میکشم ب سمت چپ یا کلا موقع خواب!

آزمایش خون ادرار مدفوع سونوگرافی دادم هیچی‌ نبود! در گفت کلیت عصبی هست! ولی‌ تا ۲ ماه آسنترا مال افسردگی بخور!

من بده ۲ هفته دیدم همش حالت خواب آلودگی دارم الکی‌ شادم اما باز این صدای شکم تو مکام.

مشکل اسهال آنچنانی‌ نداشتم روزی ۲-۳ بر حداکثر دستشویی میرفتم! و دیگه تمرین باشگاه هم نمی‌رفتم بدتر افسردگی گرفتم! هر چی‌ به این انجمن سر میزدم ناا امید تر می‌‌شدم! راستش! ک این بیماری دارمان نداره بدبخت شدم! فلان...

از اونجا ک کارم با ننت هست و مهندس کامپیوتر هستم کل گوگل و سایت‌های دنیا رو زیرو رو کردم شروع کردم ب خود درمانی! چون از این ک قرص بخورم بدم میاد! بخصوص شیمیایی!

آسنترا هم دیگه نخوردم! طبق دستورت بعضی‌ از کاربران این انجمن قرص کلدیم سی‌ گرفتم قرص پردایجست و عراق زنیان کپسول گسترلیت سوپرمینت. و از فرداش رفتم باشگاه گفتم یا علی‌ !

شاید باور نکنید . بده تمرین دیدم شکمم سرو صدا کم می‌کنه! مشکل اسهال حل شد! و تو سایت‌های خارجی‌ تاکید زیادی رو آلورا گیاهی کردن!ک خریدم جدید اومده با عسل.۳ تومن هست کوچیکش.

باز میگم نمیدونم این بیماری رو دارم یا نه ۱۰۰% چون مشکل اسهال زیاد ندارم یوبوستم زیاد ندارم! اما همچین مزاج سفتی هم ندارم! اما تعداد دفعات هم زیاد نیست!

فقط خواستم اینو بگم دوستان! خودتون رو نبازید! خودتون خودتونو شاد کنید نه با قرص! همین قرص ۲-۳ هفته کافیه! بعدش عادت می‌شه مثل سیگار! ترکش سخت می‌شه.کلا به هر قرصی زیاد عادت کنید دیگه جواب نمید!

من کوچکتر از اونی هستم ک حرفی‌ واسه گفتن داشته باشم چون نسبت به کسانی‌ ک چندین ماه یا سال این بیماریو دارن! هیچی‌ نیستم!از لحاظ تجربه!

اما ۱- با خودتون مبارزه کنید از تو مغز ک وابسته به قرص نباشید حتا اگه رنج میبرید از درد یا اسهال یا نفخ!اگر قرص میخورید زیاد نخورید یا هر روز!

۲- ورزش کنید . حتا دوچرخه سواری‌ تردمیل دویدن . دراز نشست بدنسازی . شنا! خلاصه ورزش کنید حتا اگه خسته هستین به خدا من با ورزش ۷۰% بهتر شدم. اونم ورزش سنگین بدنسازی (ک البته الان سبک میزنم)

۳- از شربت یا آلورا حتما ۱ هفته استفاده کنید ( من از ماست پروبیوتیک خیری ندیدم) اما از قرص پروبیوتیک پردایجست چرا)

۴- عسل سیاهدونه قاطی‌ کنید روزی ۱-۲ بار بخورید بدک نیست حداقل به آدم تسکین میده که آره خوب شدم حتا الکی‌ از لحاظ روانی‌

۵- قبل از غذا کپسول گسترلیت بخورید بخصوص قبل شام.

۶- بعد از شام یا ناهار عرق نعنا و گلاب ی کم بخورید

۷- چائی من هر چی‌ کمتر خوردم بهتربودم ربطشم نمیدونم چی‌ بود!

۸- در مورد وزن اگه پائین میاد با مشورت پزشک مکمل‌های پروتئین اگردر صلاح دونست بگیرید!
اصلا میوه نخوردم جز موز.اصلا شیر پنیر نخوردم. غذای چرب هم نخوردم.بستنی شکلت هم نخوردم. بعدش همه چی‌ خوردم دیگه غذا.
۹- مولتی‌ ویتامین فارماتون میخورم ک واقعا عالیه اما واسه کسانی‌ ک ورزش می‌‌کنند!

من اینا رو رعایت کردم تو ۱ ماه و ۸۰-۸۵% خوبم! اما اولش -۲۰۰ تعطیل بودم ناا امید!

ببخشید طولانی‌ شد.
من با این سایت فارسی تایپ می‌‌کنم اگر برخی‌ کلمات اشتباه هست از اینجاس.
http://behnevis.com
saeid
کاربر حرفه ای

محل اقامت: تهران

Re: روش نیمه درمان من

پستتوسط saeid » پنج شنبه آبان 15, 93 9:58 pm

سلام پس از ۳-۴ هفته مصرف ریفکسیمین - پروبیوتیک‌ها - ال‌ گلوتامین - و ضدّ افسردگی (دوز کم) و تا حدی گیاهی در کنار ورزش حرفه ای.. ۹۰-۹۵% درمان شدم ترکیبی‌ بود ولی‌ روی من تاثیر پروبیوتیک ۴بیکپ نتیجه بهتری داشت .که شاید همه این موردها هم تاثیر داشته هر کدام به اندازه‌ای. در مدت ۱ ماه. و از همه دوستان که در این مدت راهنمایی کردند تشکر می‌کنم .
saeid
کاربر حرفه ای

پستتوسط امیدوار » شنبه آبان 17, 93 1:43 pm

سلام خداروشکر که نتیجه گرفتین
خوشحال شدم
ریفاکسیمین چطور بود؟تموم شد دوره مصرفش؟
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط saeid » شنبه آبان 17, 93 6:36 pm

امیدوار نوشته است:سلام خداروشکر که نتیجه گرفتین
خوشحال شدم
ریفاکسیمین چطور بود؟تموم شد دوره مصرفش؟

سلام ممنون از شما. اون هم تاثیر داشت اما دوز ۲۰۰ کم بود. ولی‌ بی‌ تاثیر هم نبود.. ترکیبی‌ بود دیگه خدارو شکر مشکل حل شده فعلا.
saeid
کاربر حرفه ای

پستتوسط omidvaram » چهارشنبه مهر 1, 94 7:54 pm

سلام براتون خوشحالم که خوب شدید یه نفر هم که از این بیماری لعنتی خلاص بشه باعث شادی و مسرته از بس که آزار دهندست لطفا مشکل من تو پستهای دیگه بخونید و بگید چی کار کنم که خوب بشم و در مورد پروبیوتیکها هم توضیح بدید که چی هستن؟و در چه چیزایی وجود دارند؟
omidvaram
کاربر ساده

پستتوسط alirezzads213 » پنج شنبه مهر 2, 94 10:24 am

مشکلاتش و علایمش فقط و فقط به وضعیت روحی برمیگرده که انسان های حساس و زودرنج مستعدشن البته امکان اینکه آدم های مغرور و با اعتماد به نفس کاذب که هیچکس رو جز خودشون قبول ندارن هم امکان مبتلا شدنشون هست تیپ شخصیتی کمال گرا و نگران آینده به نظرم چون من خودم دلیل مبتلا شدنم افسردگی و شرایط بد روحی بوده حتی میگم فکرهای توی سرت هم تاثیر داره مثبت اندیش باشی یا منفی نگر میتونه تاثیر گذار باشه حتی اگه زندگیت هم دچار روزمرگی باشه یعنی امروزت با فردات فرقی نکنه باز احتمال مبتلا شدن هستش فقط و فقط باید خود انسان خودش رو اصلاح کنه شاید شیوه درستی زندگی نمیکرده
alirezzads213
کاربر فعال

پستتوسط ali136260 » دوشنبه مرداد 25, 95 12:15 pm

با سلام و عرض ادب خدمت شما بنده 33 سال سن دارم 5 ماه میشه که دچار این مشکل هستم و از عرق زنیان+کلپوره یک فنجان بعد از هر وعده غذایی و دم کرده اسطخدوس+آویشن+ پونه را هر روز یک بار مدت 45 روز استفاده کردم چون به من گفته شد که بعد از 45 روز حتماً خوب میشی هرچند که شنیده بودم که درمان نداره این مشکل ولی بعد از 45 روز مدتی کاملاً خوب بودم ولی بعد از 2 هفته که خوب شدم دوباره مشکلم شروع شد نمی دونم چی کار باید بکنم لطفاً راهنماییم کنید
ali136260
کاربر تازه وارد

پستتوسط saeid » سه شنبه شهریور 23, 95 1:03 pm

هسته انبه را اسیاب کنید و با اب گرم یک استکان روزی ۳ بار بخورید.
عرق نعنا و نبات همینطور.
saeid
کاربر حرفه ای

آسیاب هسته انبه

پستتوسط آرش » چهارشنبه شهریور 24, 95 8:20 am

هسته انبه را چطوری آسیاب کنیم؟
فکر نکنم آسیاب های خونگی بتونن هسته سفت انبه را آسیاب کنند.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

پستتوسط saeid » سه شنبه مهر 13, 95 7:12 pm

هسته انبه مغزش وقتی خشک بشه داخل اسیاب کن سریع پودر میشه
بهترین کشفی که کردم برای اسهال در ۲سال گذشته:
شیر سویا هست هم پروبیوتیک داره هم لبنی نیست هم کلسیم داره
شیر سویا ایرانی ۶۵۰۰ هست خارجی ۱۱ تومان.که برای ۴ روز کافی هست روزی ۱ لیوان بعد از صبحانه یا عصر بخورید بطور عجیبی مشکل اسهال رو حل میکنه .
شیر خشک جدیدی هم که حاوی پروبیوتیک برای کودکان هست همین طور بود و مشکل اسهال و حل کرد جالبه بدونید که موقعی کهاینو خوردم کلی سالاد با سس و گوجه خوردم که تازه بهترم شدم. چیپس و پنیرم خوردم .
و مدفوع مانند گذشته شده بود.
شیر سویا را دوستان ۱بار تست کنند .از سوپرمارکت ها
saeid
کاربر حرفه ای

بعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان