انسان چیزی بجز باورهایش نیست

مدیر انجمن: آرش

Re: انسان چیزی بجز باورهایش نیست

پستتوسط yjc » پنج شنبه اسفند 27, 94 11:25 am

خوشبختی یک نتیجه است نه یک رویا!

از دید کائنات این آرزوها نیستند که بزرگ یا کوچک اند

انسانها هستند که بزرگ و کوچک اند!

رویاهای کوچک را آرزو نکن چون برای تکان دادن قلبت چندان قدرت ندارند!

برای کشتیهای بی حرکت، موجها تصمیم میگیرند!

yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط yjc » پنج شنبه اسفند 27, 94 11:27 am

همه چیز پر از خداست ...
"درخواست کن، باورکن ، دریافت کن " ...
...................................................................
زندگی ارزش دویدن دارد

حتی با کفشهای پاره
..................................................................

خودمان را باجمله" تا قسمت چه باشد" گول نزنیم

قسمت " اراده" من و توست......
..............................................................

هیچ وقت به رویاهای کسی نخندید، مردمی که رویا ندارند هیچ چیز ندارند
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط yjc » یکشنبه اسفند 15, 95 9:24 pm

متاسفانه این قسمت که یکی از مهمترین قسمت های انجمن هست این پایین پایین ها افتاده شده...
و متاسفانه تر اینکه تمام تمرکز این انجمن روی قسمت منفی بیماری و لاعلاج بودن بیماری هست...
به فرد کاملا تلقین میشه که تو دچار بدبختی شدید و عذابی گرفتار شدی که تا اخر عمرت باید باهاش باشی!
تو از نعمت های الهی محروم هستی و ...
اینها تماما چیزهایی هست که از این انجمن برداشته میشود...
دوستان بیماری لاعلاج یعنی بیماری که از طریق ذهن انسان علاج میشود...
این سایت رو مطالعه کنید و کم کم کنکاش کنید...

دوست خوبم ! هیچ چیزی محال نیست...نترس....

https://abasmanesh.com/fa/aghlekol-ques ... %85%DB%8C/

اگرچه فقط ۲ درصد از وجود انسان جسم و ۹۸ درصد از وجودش ذهن و جان است، شخص عادی ۹۸ درصد از وقتش را صرف اندیشیدن به این ۲ درصد میکند که جسم اوست! به همین دلیل است که اغلب از بیماری رنج می برد. زیرا میخواهد از برون به درون برسد، حال آنکه میبایست از درون به بیرون می رسید.
افلاطون به طبیبان یونانی گفت:”جزئ هیچ گاه نمیتواند سالم باشد، مگر اینکه کل سالم باشد”. افلاطون دریافت که تفاوت میان “شفا” و “درمان” این است که “شفا” به کامل گردانیدن کل وجود آدمی، جان و روح و جسم اطلاق می شود حال آنگه “درمان” به معنای حذف یا التیام آنی بیماری است….
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط yjc » دوشنبه اسفند 16, 95 9:36 am

شاد و خندان باش! این تعریفی حقیقی از دینداری است. غمگین بودن گناه هست و شاد بودن پرهیزگاری. اگر بتوانی با تمام وجود و از ته دل بخندی، زندگی ات مقدس خواهد شد. خنده ای از ته دل و با تمام وجود، پدیده ای یگانه و بی همتاست. پس وقتی می خندی بگذار تمام سلولهای بدنت به همراه تو بخندند. بگذار خنده از فرق سر تا نوک پایت گسترش یابد. بگذار به ژرف ترین و درونی ترین نقاط وجودت برسد. آنگاه حیران خواهی شد که خنده چگونه تو را راحت تر از هر عبادتی به خدا نزدیک می سازد.

اگر بتوانی خنده شوی،اگر بتوانی عشق شوی ،دیگر به هیچ عبادتی احتیاج نداری.
آن گاه پیشاپیش قدم به بارگاه الهی میگذاری.
من هرگز ندیده ام که انسان غمگین به بارگاه خدا وارد شود. یگانه راه به سوی پروردگار ،راه رقصیدن است.
پس بیامور برقصی،آواز بخوانی، زندگی را جشن بگیر وشاد باشی تا خدا رادر همه جا بیابی.
اگر چنین کنی هر عمل تو الهی میشود،خارق العاده میشوی وخاکی ومادی ،مقدس ومعنوی.
همه زندگی چنان از خدا سرشار میشود که دیگر پروای خدایی در آسمان را در سر نخواهی داشت.
هر جا که باشی،خدا تو را فرا میگیرد. همیشه در زمینی مقدس والهی گام بر میداری. هرسنگی برای تو اندرزی خواهد داشت و هر صخره ای برایت یک کتاب آسمانی خواهد بود.
تو فقط به یک قلب،به قلبی که دررقص است نیاز داری تا ببینی ،تا احساس کنی،تا باشی !
:P
اشو
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط yjc » پنج شنبه اسفند 26, 95 12:01 pm

yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط yjc » چهارشنبه اردیبهشت 6, 96 9:15 am

yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط yjc » چهارشنبه اردیبهشت 6, 96 9:17 am

لاعلاج وجود نداره
ما در زمان تولد ذهن و روح مون کاملا باهم هماهنگ هستند و کاملا همراستا و در یک مدار قرار دارند و کامل هستیم
باگذشت زمان و باایجاد باورهای اشتباه بین ذهن ووروح فاصله ایجاد میشه و فقر و فلاکت ونقصان ومخدودیت وکمبودوترس و… ایجاد میشه
و قطعا این بیماری ها ریشه ذهنی دارند وافرادی که پی به انها ببرند وبتوانند ذهن خود را کنترل کنند میتوانند ان ها را برطرف کنند و خودشفادهی دست پیدا کنند
وین دایر میگه هرچیزی را که ذهن بعنوان یک باور بپذیره موظف است ان را تمام و کمال در جسم وبدن بروز بده ونمایش بده و به اجرا بگذاره
ووقتی از بیماری خودش مطلع شد در جواب به این سوال که نظرت درمورد بیماری ات چیه و….. ؟
گفته بود دیر به این بیماری ام پی برده بودم و قطعا علت وجود این بیماری در من به علت شکست هایی است که در دوران گذشته ام داشته ام و ذهنم ان را پذیرفته بود و باید بصورت کامل و در حد کمال ان را در جسم به منصه ظهور می رساند
و الان دیگه دیر متوجه اون شده ام که بخواهم بر اون غلبه کنم ولی هرچه بوده نتیجه ذهن خودم وشکست های قبلی خودم بوده است
وهمینجوراست عده زیادی از طریق نیروی ایمان و قدرت باور و شفادهی و …. بر اون غلبه میکنند وعده زیادی هم خیر چون از این قدرت بی اطلاع هستند توان مقابله و شفادهی آن را ندارند
yjc
کاربر نیمه فعال

قبلی

بازگشت به • داستان زندگی

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان