من خوبه خوبم

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

Re: من خوبه خوبم

پستتوسط اسما » دوشنبه شهریور 8, 95 6:11 pm

مرسی ویدا خانم.حتما دعاتون میکنم ان شاا... خوب بشین.
داروی کم خونی رو مصرفش کردم.من با اینکه خیلی استرس دارم اما همیشه امید دارم به اینکه این بیماریم خوب بشه.
نه عزیزم من یبوست و دل درد هم دارم اما چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه همین نفخ هست.به خصوص تو مهمونی رفتن باهاش خیلی مشکل دارم.شمام مشکل تون فقط دل درده؟
دکتر ملک زاده دکتر طب سنتی هس؟
اسما
کاربر ساده

پستتوسط اسما » دوشنبه شهریور 8, 95 6:13 pm

راستی شما پروبیوتیک مصرف نکردین؟چون بچه ها میگفتن خوبه .اما من که میترسم ضرری داشته باشه طولانی مدت استفاده کنیم.
اسما
کاربر ساده

پستتوسط vida » دوشنبه شهریور 8, 95 10:00 pm

مرسی اسما جونم،من دل درد امانمو بریده،مشکلات دیگه م مثه نفخ و یبوست دارم ولی شکم درد بخصوص بعدغذا و کم اشتهایی و عدم تخمل غذا بیشتر عذابم میده بقیه ش سخت هست ولی نه ب اندازه اینا
دکتر ملک زاده پرفسور گوارش و کبدن،جزو بزرگترین اساتید این رشته ن،پروبیوتیک هم خوردم من متوجه تغییری نشدم،هیچ تاثیری برای من نداشت
موفق و شاد و سلامت باشین
vida
کاربر نیمه فعال

پستتوسط اسما » سه شنبه شهریور 9, 95 7:46 pm

مرسی عزیزم.منم نفخ خیلی اذیتم میکنه .خیلی از ازدواجم پشیمون شدم نه میتونم برگردم و نه ادامه بدم.معلوم نیست چرا هیچ کدوم از بچه ها نیستن اینجا .ان شاا... که همه خوب شده باشن.
راستی شما برا نفختون چکار میکنین؟نفخ تون نفخ روده ست یا معده؟
اسما
کاربر ساده

پستتوسط vida » چهارشنبه شهریور 10, 95 8:44 pm

نفخ روده دارم من،ولی غذاهای نفاخ و چیزایی ک اذیتم میکنه نمیخورم،کار خاصی انجام نمیدم
vida
کاربر نیمه فعال

پستتوسط اسما » پنج شنبه شهریور 11, 95 2:23 pm

خب گرفتن رزیم تاثیری هم داره؟اگه داره منم رعات کنم
اسما
کاربر ساده

پستتوسط اسما » چهارشنبه آبان 19, 95 2:41 pm

سلام ويدا جون حالتون جطوره؟بهتر نشدين؟
راستش ميخاستم در مورد ازمايش خون مخفي مدفوع ازتون سوال كنم.تو ازمايش من كه سه بار دادم ob نيست اما RBC هست و اونم منفيه .ايا منفي بودن RBC به معني عدم وجود خون در مدفوع هست؟؟؟٠
اسما
کاربر ساده

پستتوسط vida » جمعه اسفند 13, 95 11:13 pm

سلام دوستان
اسما جونم ببخشی ک نتونستم طی این مدت جوابتونو بدم،بغد اون همه دردی که داشتم و از هیچ کدوم از دکترای شهرمون نتیجه نگرفتم رفتم تهران،کلینیک مسعود،دکتر علیرضا دلاوری منو ویزیت کردن،بخاطر علایم شدیدی ک داشتم بخصوص کاهش وزنم برایم ام آر سی پی(ام ار ای کیسه صفرا و پانکرانس)و سی تی اسکن کامل شکم نوشتن ،انجام که دادم،شکر خدا مشکل پاتولوژیکی نداشتم و گفتن همه چی نرماله این دردا بخاطر اعصاب سیستم گوارشه،یعنی دردهایی با منشا کاملا عصبی که در کمال ناباوری فقط با غذا خوردن تحریک میشه
درمانی ک برام تجویز کردن؛فلوکستین و نورتریپتیلین 10بود ک یه دوره دوماهه مصرف کردم ،واقعا تاثیر داشت،هرچند ک به خوردن داروهای اعصاب اعتقادی ندارم و نداشتم ولی واقعا موثر بود،تحمل غذاییم خیلی بیشتر شد،وزنم داره نرمال میشه،یه حس خیلی خوبم ک الان دارم اینه ک واقعا موقع غذا خوردن احساس گرسنگی دارم،برعکس چن ماه پیش ک از غذا متنفر بودم بخاطر دردی ک میکشیدم
ببخشید ک طولانی شد،ولی میگم حال من الان نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر شده خداروشکر
ایشالله حال همه ی شمام عالی باشه،و این مریضی ریشه کن شه
اللهم اشف کل مریض...
vida
کاربر نیمه فعال

قبلی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان