تجربيات معين

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

تجربيات معين

پستتوسط معین » پنج شنبه آبان 30, 92 7:58 am

:) با سلام به همدرديهاي عزيزم
من معين هستم و خوشحالم اين انجمن رو يافتم. ٤١ سالمه و بيشتر از ٢٠ ساله افتخار همجواري با جناب آي بي اس LG رو پيدا كردم اميدوارم هم استفاده از آشناييتون ببرم و هم تجربياتم مفيد براي بقيه باشند.
بنده هم از رو نمي روم و مدام دنبال درمان دردم هستم حتي به ٢ كشور خارجي هم سفر كردم
تجربه ١: قرص زيفاكسان يا ريفاكسيمين رو با راهنمايي شركت امريكاييش از تركمنستان (البته با نام منطقه اي اش ) و تركيه تهيه و استفاده نمودم جدا از قيمت بالايش كارايي بسيار جالبي داره يعني همان آنتي بيوتيك بدون جذب ولي موثر در روده . تقريبا بعد از ١٠ روز از استفاده فوق العاده حالمو خوب كرد حالي كه سالها نداشته بودم خيلي شنگولم كرد اما به محض قطع دارو به مرور مشكل برگشت
موردي اگه در اين رابطه كسي سؤال داره با افتخار در خدمتم.
تا بعد...
معین
کاربر ساده

Re: تجربيات معين

پستتوسط rasa » پنج شنبه آبان 30, 92 2:25 pm

سلام معین جان.
درباره انتی بیوتیک ریفلاکسمین یعنی موقعی که این انتی بیوتیک رو مصرف می کنید علائم بی اختیاری LG از بین می ره؟
من انتی بیوتیک مترونیدازول مصرف کرده ام فقط تونستم 4 روز بخورم بی اشتهایی شدید داشتم و در روز 3 و 4 مصرف تهوع شدید و خون در ادرار به همین علت دارو رو قطع کردم.اما واقعا موثر بود تو این 4 روز . من 3 سال درمان های زیادی رو انجام دادم اما تا الان نتیجه ندیدم.
امیدوارم همه کسانی ibs و این بیماری مسخره LG دارن خوب بشن.
rasa
کاربر ساده

محل اقامت: تهران

پستتوسط معین » پنج شنبه آبان 30, 92 3:26 pm

رسا جان
همونطور كه اعلام كردم اثرش عاليه چند روز طول مي كشه اثرش شروع بشه و بعدش يك گوارش عادي و بدور از LG داشتم و دليلش هم از بين رفتن باكتري هاي عامل بيماري است و فوق العاده توليد گاز كاهش پيدا نموده و اعتماد به نفس جالبي هم به انسان دست ميده اگه تونستي حتما تهيه و امتحان كن حداقل براي مسافرتها و برنامه هاي قابل پيش بيني كه خوبه
درضمن نام تجاريش زيفاكسان و نام ژنريكش ريفاكسيمين است و نام هاي ديگه اي هم در مناطق مختلف جهان داره كه تو اولين فرصت اعلام مي كنم
بهرصورت ازت ممنونم
معین
کاربر ساده

پستتوسط rasa » پنج شنبه آبان 30, 92 3:38 pm

خیلی ممنون معین جان.
قیمتش چنده؟
تو ایران پیدا نمیشه من از خارج از کشور می خوام تهیه کنم .
با سپاس فراوان.
rasa
کاربر ساده

پستتوسط معین » پنج شنبه آبان 30, 92 6:03 pm

رسا جان
قيمت اين دارو بسته به كشورش و همينطور دوز آن داره كه بعنوان مثال من از عشق آباد با قيمتهاي متفاوت از هر داروخانه تهيه نمودم ولي حدود ١ دلار براي هر قرص ميشه و من در اولين فرصت نامهاي مختلف اين دارو در كشورهاي مختلف و قيمت رو براي دوستان آماده و اعلام مي نمايم
به اميد بهبودي همه عزيزان
معین
کاربر ساده

پستتوسط آرش » سه شنبه آذر 5, 92 9:45 am

سوالی که من هنوز جوابش را پیدا نکردم اینه که رشد بیش از حد باکتری در روده یک عامل مستقل است یا خودش ناشی از عواملی دیگری است. اگر خودش معلول علت دیگه ای باشه از بین بردن باکتری های روده (به هر طریق) فقط موقتی باعث بهبود بیماری میشه.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

پستتوسط rasa » سه شنبه آذر 5, 92 12:42 pm

سلام ارش جان
به نظر من اعصاب روده ها درست کار نمی کنن که مواد دفعی سر زمان خودش خارج نمی شن و باعث زیاد شدن باکتری و نفخ و یبوست میشن.
rasa
کاربر ساده

پستتوسط امیدوار » چهارشنبه آذر 6, 92 12:35 pm

به نظر منم از اعصاب روده هاس.. من وقتایی که قرص ضداسترس میخورم حتی خیلی خفیف حال روده هام خوبه خوبه..ولی همین اعصاب روده هاس باعث شده روده ها حساس بشن که هرچی میخوریم یه واکنش احمقانه ای نشون بدن!
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط معین » چهارشنبه آذر 6, 92 2:50 pm

يه تجربه شخصي ديگه از معين
آيا تا به حال از داروهاي كاهنده اشتها گياهي يا شيميايي استفاده كرديد؟
من با استفاده از قرص جالب رداكتيل كه كاهنده قوي اشتها ست تونستم براي مدتي از شر اين بيماري لعنتي خلاص شم اين قدر مؤثر بود كه اگه بگم سه وعده نماز رو با يك وضو مي شد خوند به گزاف نگفتم
البته هر دوستي كه خواست امتحان كنه حتما تحقيقات ميداني رو بصورت كامل از اصالت دارو تا عوارض و دستور مصرفش انجام بده
برداشت شخصي بنده از اين اتفاق تاثيراتي بود كه اين دارو بر گوارش و اعصاب مربوطه گذاشته بود . يعني چون فوق العاده اشتها كاهش پيدا مي نمود به همين نسبت حركات سيستم گوارش هم كم مي شد و در اين راستا روده ها هم جدا از اين داستان نبودند خلاصه يه آرامش خوبي رو براي چند روزي تجربه نمودم كه با توجه به عوارض دارو دوره طولاني مدت نمي توان مصرف نمود
خوشحال شدم....
معین
کاربر ساده

پستتوسط آرش » چهارشنبه آذر 6, 92 3:25 pm

rasa نوشته است:به نظر من اعصاب روده ها درست کار نمی کنن که مواد دفعی سر زمان خودش خارج نمی شن و باعث زیاد شدن باکتری و نفخ و یبوست میشن.

و در مورد امثال من مواد دفعی زودتر از زمان خودش خارج میشن و مشکل ایجاد می کنن.
حالا مسئله اینه که چرا اعصاب روده درست عمل نمی کنن ؟
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

بعدی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان