درمان با قارچ کفیر

مدیران انجمن: آرش, امیدوار

درمان با قارچ کفیر

پستتوسط amir300 » یکشنبه آذر 17, 92 3:55 pm

دوستانی که ای بی اس از نوع اسهالی دارند . لطفا بخوانند
من 12 سال به این بیماری گفتار بودم و همه روش ها را امتحان کردم ، اکثر نشانه های بیماری را داشتم و لی در حال حاضر شکر خدا خوبم دوست دارم تجربه ام را در اختیار شما بگذارم تا شاید افرادی باشند که به کمک این روش شفا یابند . قارچ کفیر گیاهی است که در شیر زندگی میکند اگر کلمه کفیر را در گوگل جستجو کنید اطلاعات زیادی به دست می آورید من بعد از یک هفته مصرف آن علائم بهبودی را در خود دیدم به هر کدام از دوستانم که مشکل مشابه من را داشتند و پیشناد کردم خوب شدند و دعام کردند نمونه بارزش خواهرم می باشد که به مدت طولانی از این بیماری رنج می برد و هرشب با چندین قرص و آرام بخش می خوابید ولی حالا یک قرص هم مصرف نمی کند . به وسیله ما تا حالا بیش از 100 نفر که مشکل شابه داشتند خوب شدند . قارچ کفیر را تهیه کنید . در یک ظرف که درب آن هوا نکشد و از جنس فلز هم نباشد با مقداری شیر (به اندازه مصرف ) مخلوط کنید به طوری که قارچ زیر سطح شیر قرار بگیرد . ظرف را داخل پارچه یا حوله قرار دهید و در کنج اتاق بگذارید بعد از 24 ساعت شیر را از صافی غیر فلزی رد کنید و میل نمایید مطمئن باشید نه تنها ترش نمی شود بلکه طعم دوغ هم می دهد قارچ را شستشو داده و به آن شیر اضافه کنید مرحله فوق را هر شب یک ساعت قبل از خواب اجرا کنید بعد از چند روز قارچ 2 برابر می شود آن را به دوستان خود بدهید یا خام بخورید انشاء الله مشکل شما هم حل شود . چند نکته 1- از دوغ های بازاری که روی آن نوشته شده کفیر یا پروبیوتیک استفاده نکنید 2-ساعت خوابتان را به هیچ قیمتی تغیر ندهید و به اندازه و کافی بخوابید 3 - استرس های محیطی را کم کنید 4- مطالعه کتاب های مورد علاقه فراموش نشود . 4- از عرق 9 گیاه (تقویت اعصاب - نام بازاری ) نیز به مدت 1 یا 2 ماه فقط شبها نیز می توانید استفاده کنید 5-از روش های ریلکسیشن قبل از خواب نیز می توانید بهره ببرید --- این بیماری چون سیستم عصبی انسان را درگیر می کند و نشانه های خود را در اختلال عملکرد روده نشان می دهد باید هر دو یعنی مغز و روده را باهم کنترل کرد - به امید سلامتی
لطفا اگر روش فوق برای شما مفید بود در همین سایت اطلاع رسانی کنید . باتشکر
amir300

Re: درمان با قارچ کفیر

پستتوسط mehfarj » یکشنبه آذر 17, 92 11:09 pm

سلام
میشه بگین علایمتون به صورت غالب چی بوده؟یعنی فقط اسهال ویبیوست یا به همراهش نفخ،بی اختیاری یا سروصدای شکم هم داشتین؟
میخوام امتحان کنم ولی خیلی پروسه سختی داره برا مهیا کردنش که کار من نیست؟ما هم اصلا عادت به مصرف قارچ نداریم.....ولی سعیمو میکنم تا یه ماه دیگه حتما یه جوری این رو آماده کنم....
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط آرش » دوشنبه آذر 18, 92 9:29 am

سلام و ممنون از در میان گذاشتن تجربتون، چند سوال داشتم:
- کفیر باید هر روز مصرف بشه یا اینکه درمان کننده اس؟ یعنی بعد از یک مدت دیگر نیازی به مصرف نباشه ؟
- قارچ کفیر را از کجا میشه تهیه کرد؟ با توجه به چند درصد الکلی که ایجاد می کنه احتمالا خریدو فروشش ممنوع باشه.
- شرایط نگهداری قارچ کفیر چیه ؟ مثلا میشه از خارج از کشور با پست فرستاده بشه ؟
- 24 ساعت برای رسیدن کفیر کافیه ؟
- این 100 نفری که از طریق شما درمان شدند چطور با شما ارتباط داشتند؟ آیا انجمنی وجود داشته ؟
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

پستتوسط amir300 » دوشنبه آذر 18, 92 8:22 pm

از توجه شما ممنونم
پاسخ mehfarj : علائم غالب من اسهال ، نفخ ، بی اختیاری به خصوص هنگام صبح بعد از بیدار شدن ، علائم این بیماری در زمان های مختلف فرق دارد و به صورت سینوسی تغییر میکنند .- پروسه سختی است ولی به امتحانش می ارزد ضمنا خواص دیگری هم برای بدن دارد و حرکت روده رانیز تنظیم میکند - قارچ در شیر زندگی می کند و شما نیاز به خوردن آن ندارید ، فقط عصاره آن را که در شیر وجود دارد مصرف می کنید .
پاسخ آرش : متاسانه درمانی وجود ندارد و همان طور که گفتم فقط کنترل کننده است و بهبود دهنده شرایط جسمی شماست در زمان مصرف . ممکن است با افزایش سن یا تغییر شرایط زندگی مدتی پیدایش نشود ولی هست . - اگر هر شب مصرف شود مخصوصا در ماه اول انگیزه شما را برای ادامه کار با توجه به میزان بهبودی زیاد می کند - در گذشته بعد از خوردن شیر خالص نشانه های بیماری در من تشدید می شد ولی هم اکنون ، از بعد از مصرف کفیر ، بالذت آن را مصرف می کنم ضمن اینکه یک لیوان شیر حاوی کفیر برای هر انسانی برای رسیدن کلسیم به بدن مفید و لازم است - قارچ را از دوستانی که آن را دارند و مصرف می کنند و یا افرادی که می فروشند و یا با جستجو در اینترنت می توانید پیدا کنید - خرید و فروش آن منعی ندارد و درصد الکل ناچیزی دارد که از سیر ترشی بیشتر نیست :| - شرایط نگهداری خارج از شیر امتحان نشده است . - تا 48 و72 ساعت هم قابل استفاده است ولی بسیار ترش می شود و قابل مصرف برای همه نیست - انجمنی نداریم و از طریق سینه به سینه پخش شده . شما هم اگر نتیجه گرفتید به دوستان خود بگویید.
amir300

پستتوسط آرش » سه شنبه آذر 19, 92 5:22 pm

amir300 نوشته است: . چند نکته 1- از دوغ های بازاری که روی آن نوشته شده کفیر یا پروبیوتیک استفاده نکنید

معلوم نيست اين چيزي كه به اسم كفير به مردم مي فروشند، چيه ؟
amir300 نوشته است: - شرایط نگهداری خارج از شیر امتحان نشده است .

اغلب كساني كه اينترنتي قارچ كفير را مي فروشند به صورت پستي ارسال مي كنند.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

پستتوسط امیدوار » دوشنبه آذر 25, 92 6:53 pm

سلام واقعا ممنونم از اطلاع رسانیتون..
فقط یه سوال قارچ کفیر کجاها ممکنه پیدا بشه؟منظورم گلخونه داروخونه ؟یا هرجای دیگه ای جز از طریق سفارش از اینترنت
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

Re: درمان با قارچ کامبوچا

پستتوسط spring » چهارشنبه بهمن 22, 92 1:31 am

من قارچ کامبوچا رو که اون هم مثل قارچ کفیر تولید پروبیوتیک طبیعی می کنه، از طریق یک آگهی در اینترنت خریدم.
طریقه مصرف قارچ کامبوجا به این صورت هست که اون رو داخل محلولی از چای دم کشیده و آب تصفیه شده و شکر و کمی سرکه در ظرف دهان گشاد شیشه ای قرار میدیم و ظرف رو برای 5 تا ده روز در محلی نسبتا گرم قرار میدیم. هر زمان که طعم چای کامبوجا دلچسب شد اون زمان می تونیم این نوشیدنی رو استفاده کنیم.

من قارچ کفیر رو نخریدم چون گیاهخوارم و شیر مصرف نمی کنم و این نکته که لبنیات مخاط بدن رو افزایش میده، در مورد بیماری ما ( که روده هامون در اثر رشد بیش از حد باکتری ها دچار اختلال عملکرد شده و به طور غیر عادی و زیادی تولید مخاط می کنه) فکر نمی کنم مفید باشه.
من کلسیم مورد نیازم رو از سبزیجات و مغز ها تامین می کنم و تا امروز هیچ گونه کمبود کلسیم و ویتامینی نداشتم. (بنابر این نیازی به استثمار حیوانات نیست، باور کنید.)
spring
کاربر ساده

محل اقامت: مشهد/26 ساله/ مجرد

پستتوسط آرش » چهارشنبه بهمن 23, 92 9:23 am

اگر حیوانات را استثمار نکنیم باید گیاهان بیشتری را استثمار کنیم! فکر نکنم فرق چندانی باشه.
البته من زیاد موافق لبنیات نیستم، ولی گوشت حدود یک میلیون ساله که غذای انسانه.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

پستتوسط امیدوار » چهارشنبه بهمن 23, 92 4:50 pm

spring نوشته است:من قارچ کامبوچا رو که اون هم مثل قارچ کفیر تولید پروبیوتیک طبیعی می کنه، از طریق یک آگهی در اینترنت خریدم.
طریقه مصرف قارچ کامبوجا به این صورت هست که اون رو داخل محلولی از چای دم کشیده و آب تصفیه شده و شکر و کمی سرکه در ظرف دهان گشاد شیشه ای قرار میدیم و ظرف رو برای 5 تا ده روز در محلی نسبتا گرم قرار میدیم. هر زمان که طعم چای کامبوجا دلچسب شد اون زمان می تونیم این نوشیدنی رو استفاده کنیم.

من قارچ کفیر رو نخریدم چون گیاهخوارم و شیر مصرف نمی کنم و این نکته که لبنیات مخاط بدن رو افزایش میده، در مورد بیماری ما ( که روده هامون در اثر رشد بیش از حد باکتری ها دچار اختلال عملکرد شده و به طور غیر عادی و زیادی تولید مخاط می کنه) فکر نمی کنم مفید باشه.
من کلسیم مورد نیازم رو از سبزیجات و مغز ها تامین می کنم و تا امروز هیچ گونه کمبود کلسیم و ویتامینی نداشتم. (بنابر این نیازی به استثمار حیوانات نیست، باور کنید.)

spring عزیز ممنونم از راهنماییتون.
دستتون درد نکنه
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط spring » پنج شنبه بهمن 23, 92 1:10 am

امیدوار نوشته است:spring عزیز ممنونم از راهنماییتون.
دستتون درد نکنه

خواهش می کنم. امیدوارم شما هم از این قارچ استفاده کنید و حالتون بهتر بشه. یک چیزو یادتون نره، پروبیوتیک ها گاهی اوقات تو بعضی ها، اوایل استفاده ازشون ممکنه علائم نفخ و دلپیچه و اسهال رو تشدید کنند اما این کاملا طبیعیه و به مرور بهتر میشن. تو بعضی ها هم از همان اول علائم رو به بهبودی میره.
spring
کاربر ساده

محل اقامت: مشهد/26 ساله/ مجرد

بعدی

بازگشت به • تجربیات - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان