یه آقای ادعا کرده یبوستیا عینکین؟

مدیر انجمن: آرش

یه آقای ادعا کرده یبوستیا عینکین؟

پستتوسط جدبزرگ خورزو خان » شنبه آبان 25, 92 8:01 am

توی یکی از سخنرانیای جمشید خدادی اومده یبوستیا؛عینکی هستند؛من عینکیم شما چطور!کسی این آقا رو میشناسه؟اگه اسمش رو سرچ کنید می تونید مطالب بیشتری در موردش بخونید؛شاید بتونن به ماهم کمک کنن؛
جدبزرگ خورزو خان
کاربر تازه وارد

Re: یه آقای ادعا کرده یبوستیا عینکین؟

پستتوسط mokhtare » شنبه آبان 25, 92 11:59 am

سلام. من که فکر نمیکنم. من یبوست دارم و خداروشکر عینکی نیستم.
آواتار کاربر
mokhtare
کاربر فعال

محل اقامت: tehran

پستتوسط جدبزرگ خورزو خان » شنبه آبان 25, 92 1:09 pm

سلام؛خدارو شکر که عینکی نیستید این آقا تو مبحث تغذیه تحقیق کردن؛فکر کنم حرفاشون ارزش گوش کردن داشته باشه
جدبزرگ خورزو خان
کاربر تازه وارد

پستتوسط m1988 » شنبه آبان 25, 92 6:22 pm

:shock: آخه این دوتا موضوع چه ارتباطی بهم دارن؟؟ من یبوست نیستم ولی عینکی هستم. :D
whatever doesn`t kill you, makes you stronger
m1988
مدیر انجمن

محل اقامت: تهران

پستتوسط هستی » شنبه آبان 25, 92 8:13 pm

مهم ترين عامل عينكي شدن مشكلات سيستم گوارشي است كسانيكه مشكل روده اي داشته باشند و مخصوصا دچار يبوست شوند حتما تغييرات سريعتي در چشم هايشان احساس خواهند كرد هر چه مشكل روده اي پايدار باشد و يبوست و عدم كاركرد درست روده ها ادامه پيدا كند شماره چشم ها افزايش پيدا مي كند و اگر مشكل سيستم گوارش برطرف شود و فرد روزي دوبار حداقل اجابت مزاج كند بعد از 3 ماه دوباره شماره چشم ها پايين مي آيد در صورتي كه از آب هويج و انبه روزي 2 ليوان همراه با عسل بصورت شربت عسل مصرف كند سرعت بهبود شماره چشم هم بالا مي رود مهمترين عامل تاثيرگذار روي سيستم گوارش آرامش رواني است و استفاده نكردن از نوشيدني ها همراه با آب نيم ساعت قبل و دوساعت و نيم بعد و استفاده نكردن از غذاي هاي ممنوعه و استفاده كردن از روغن زيتون در سالاد وقبل از غذا خوردن از سالاد استفاده كردن واستفاده از ملين ها تخم شربتي و غيره براي سيستم گوارش بسيار مفيد است در صورت رعايت اين مسئله كم كم شماره عينك پايين مي آيد.
هستی
کاربر فعال

پستتوسط جدبزرگ خورزو خان » شنبه آبان 25, 92 10:26 pm

بله هستی جان دقیقا همین طوریه که شما گفتید فقط دوست داشتم مسئله به چالش کشیده بشه و مطمئنم بیماری ما با تغذیه کنترل میشه و به جای قرص های ضد اضطراب وافسردگی که باعث گیجی و منگی بشه غذای خوب بخوریم مثل بقیه آدما زندگی سالم داشته باشیم در ضمن من نگفتم عینکیا؛یبوستی اند؛عینکی بودن می تونه دلایل زیادی داشته باشه از جمله یبوست ;)
جدبزرگ خورزو خان
کاربر تازه وارد

پستتوسط drmona » جمعه اسفند 16, 92 12:15 pm

من عینکی هستم همون سال هم اب بی اس گرفتم ولی ربطی نداره
drmona
کاربر ساده

يبوست سبب ريزش مو مي‌شود

پستتوسط آرش » جمعه مرداد 10, 93 7:07 pm

دکتر لیلا شیربیگی(متخصص طب سنتي):
مهمترین عوامل ریزش موی انسان مربوط به داخل بدن است اما متاسفانه فقط درمان و عوامل خارجی آن را موثر می‌دانند، می‌توان با مصرف درست و اصولی از مواد غذایی و زیاده‌روی نکردن در استفاده از آن تا حدود زیادی از ریزش موی سر جلوگیری کرد.
اختلال در عملکرد سیستم گوارش یکی از مهمترین عوامل ریزش مو است، اکثر کسانی که دچار ریزش موی سر می‌شوند از مشکل یبوست رنج می‌برند چرا که یبوست نه تنها سبب ریزش موی سر می‌شود بلکه در اکثر کسانی که دارای بیماری با منشا باکتریایی و قارچی هستند این مشکل سبب تشدید بیماری آنها می‌شود.
دکتر شیربیگی اظهار داشت: استفاده از غذاهای که تولید خون رسانی دارند مانند آب گوشت، گوشت ماهیچه و همچنین استفاده از آب زعفران روی برنج و خورشت می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند. مصرف آب نخود به این شکل که بعد از پخت، آب آن را میل کرده و نخود پخته شده را همراه با سالاد به مدت دو یا سه ماه مصرف کنند در اين زمينه موثر است.
منبع: ايسنا (خلاصه شده)
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

پستتوسط sanaaaz1 » شنبه شهریور 8, 93 11:09 am

منم عینکی ام ای بی اس دارم ولی فکر نمیکنم ربط داشته باشه.
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

بازگشت به • علائم سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان