راهکار برای نفخ و یبوست؟

مدیر انجمن: آرش

راهکار برای نفخ و یبوست؟

پستتوسط omidvaram » یکشنبه مهر 5, 94 3:12 pm

سلام من چند روزی میشه از ترکیب سه گیاه دارویی استفاده می کنم بعد از هر وعده غذا نصف قاشق مربا خوری می خورم که نفخم کم کرده و مشکل موندن غذا تو روده هامم که خیلی اذیتم می کرد و باعث می شد زیاد نفخ کنم و چند بار برم دستشویی تقریبا حل کرده می خواستم نتیجه بگیرم کاملا بعد بهتون بگم ولی دلم نیومد گفتم یه دقیقه هم تحمل این بیماری سخته چه برسه به چند روز اما رفلاکس و اسید هنوز پابرجاست خوبیش اینه که صبح که بیدار میشم کل غذا از توی روده هام خالی میشه و روده بزرگم تقریبا خالی میشه و راحت میشم و در طول روز چند بار دفع دارم ترکیبش خودم انتخاب کردم اما شما به میزانی که صلاح می دونید و بسته به مشکلتون از هر کدوم هر قدر که متناسب با حالتون صلاح میدونید با هم ترکیب کنید:
نعنا خشک +دانه شوید +زیره سبز
من زیره رو برای نفخ و دانه شوید به عنوان ملین و راحت کردن کار معده و روده و نعنا رو برای حالت تهوع و خواص دیگش که میگن برای معده خوبه استفاده کردم زیره و دانه شوید به یک اندازه و نعنا به مقدار کمتر نسبت به بقیه آسیاب و با هم ترکیب کردم امیدوارم که روی شما هم اثر بذاره فعلا که روی من تاثیر داره البته اینم بگم که مقدار غذام کمتر کردم مشکل آروغ دارم و اینکه زیاد مصرف نکنید چون ممکنه مثل بقیه ی داروها اثرشو از دست بده و برای معده و روده عادی بشه و دیگه اون اثری که باید بذاره ،نذاره امیدوارم همه آی بی اسی ها حالشون خوب خوب بشه به امید خدا لطفا دوستانی که از این ترکیب استفاده می کنند نظرات شون و تاثیری که روشون گذاشته رو بگند ممنون 8-)
omidvaram
کاربر ساده

بازگشت به • روش های درمان - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان