معجزه ي اي بي اس كشف شد!!!

مدیر انجمن: آرش

معجزه ي اي بي اس كشف شد!!!

پستتوسط aaarashhh » پنج شنبه فروردین 5, 95 8:06 am

گياه انغوزه بخوريد روز اول صد در صد درمان ميشين.خوب شدين شما هم گسترش بدين.
aaarashhh
کاربر تازه وارد

Re: معجزه ي اي بي اس كشف شد!!!

پستتوسط yjc » پنج شنبه فروردین 5, 95 12:04 pm

سلام اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
شما چه علایمی داشتید؟
چگونه مصرف کردید و چند روز؟
جند روز مصرف کردید و چقد از علایمتون رفع شدع
yjc
کاربر نیمه فعال

پستتوسط aaarashhh » پنج شنبه فروردین 5, 95 1:59 pm

بيماري من از نوع يبوست بود.1 سال بود كه اين بيماري رو داشتم.مشكل در اجابت مزاج.نفخ شكم.دفع ناكامل از علائم بيماري من بود.فوق تخصص گوارش.طب سنتي.فيزيوتراپي.دكتر اعصاب.و...راه هاي زيادي امتحان كردم ولي درمان نشدم.و كاملا هم نا اميد شدم.بعد گياه انغوزه كه يه گياهي هست كه داخل كوه ها رشد ميكنه و تا الان اصلا نميدونستم چي هست!رو استفاده كردم.
ميدونستم براي معده خوبه اما اصلا يك درصد هم احتمالش رو نميدادم كه باعث درمان بيماري من بشه.!ولي با مصرفش از همون روز اول مشكل اجابت مزاج و تمام علائم بيماري من كاملا برطرف شد!!!مقدار و اندازه ي مصرفش هم مهم نيست.من همراه غذا ميخوردم.همين.هيچ توضيحي لازم نبود.چون اسرار كردين توضيح دادم.يك گياه طبيعي است.كه استفاده ي اون هيچ ضرري نداره.!
چون واقعا ميدونم اين بيماري يعني چي.وظيفه خودم دونستم كه بيام اينجا و تجربم رو به شما بگم.البته نميدونم كه مصرفش درمان موقتي داره يا واسه هميشه بايد استفاده كرد.من كه چند روزه همراه غذا ميخورم و كاملا خوب شدم.اينشالله كه خوب بشين.اگر هم خوب شدين خبرشو اينجا بزارين.و به بقيه هم مصرفشو توصيه كنين.در ضمن فقط تو همين فصل بهار هم فك كنم اين گياه موجود باشه و رشد ميكنه.!
aaarashhh
کاربر تازه وارد

پستتوسط ted2s » پنج شنبه فروردین 5, 95 4:32 pm

سلام
خب کجا هستش؟ عطاری ها دارن؟ مخصوص چه استانی هستش؟
ted2s
کاربر تازه وارد

پستتوسط aaarashhh » سه شنبه فروردین 10, 95 9:58 am

اسپاسم روده چيست؟به سفت شدن روده و انقباضات غير طبيعي روده اسپاسم عصبي روده ميگن.روش هاي زيادي يه درمان اسپاسم عصبي روده كمك ميكنه كه يكي از اونراه ها خوردن گياهاني نظير بابونه،نعنا،آويشن و گياه انغوزه هست.گياه انغوزه گياهي است كه در كوه ها و در فصل بهار رشد ميكنه.
تاثير انغوزه بر گوارش:هضم کننده غذا است؛درمان کننده بواسیر؛ضد اسپاسم روده ای؛ضدنفخ
این گیاه با طعمی قوی‌تر از پیاز یا سیر به شکل گم رزین یا محلول همچنان در دسترس است. در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی سالم و محلی نیز به عنوان نگهدارنده یا ادویه به فروش می‌رسد. گاهی به میزان کم در برخی از شکلات‌ها، نوشابه ها، چاشنی‌ها و سس‌ها به کار می‌رود.
چون اين گياه تلخ است در صورتي كه خودتان اين گياه رو از كوه ها پيدا كردين و تصميم به استفاده ي اون داشتين ابتدا بايد گياه رو بخار پز كرد تا تلخي اون از بين بره و با ماست و دوغ مخلوط كنين و همراه غذا ميل كنين.
هر كسي از يه راهي از شر اين بيماري راحت ميشه.كه بدليل تاثيري كه بر هضم غذا داره و از اسپاسم روده جلوگيري ميكنه بعد از مصرف تاثيرشو از همون روز اول در بدنم حس كردم و تقريبا تا 70 درصد باعث بهبود بيماري من شد.
مشكل در اجابت مزاج.نفخ شكم و دل درد خفيف در ناحيه پايين ناف از علائم بيماري من بود.كه با مصرف اين گياه علائم بيماري من و مخصوصا مشكل اجابت مزاج بيماري من تا حدود زيادي برطرف شد.
شما هم تجربياتتون و اطلاعاتتون رو در مورد گياهان طبيعي نظيربابونه تاره(نه اونايي كه در عطاريا موجوده)و نعناي تازه و گياهان ديگه رو در دز اين سايت بزارين.ممنون
aaarashhh
کاربر تازه وارد

درمان با گياهان طبيعي

پستتوسط aaarashhh » جمعه فروردین 13, 95 7:41 am

اسپاسم روده چيست؟به سفت شدن روده و انقباضات غير طبيعي روده اسپاسم عصبي روده ميگن.روش هاي زيادي يه درمان اسپاسم عصبي روده كمك ميكنه كه يكي از اونراه ها خوردن گياهاني نظير بابونه،نعنا،آويشن و گياه انغوزه هست.گياه انغوزه گياهي است كه در كوه ها و در فصل بهار رشد ميكنه.
تاثير انغوزه بر گوارش:هضم کننده غذا است؛درمان کننده بواسیر؛ضد اسپاسم روده ای؛ضدنفخ
این گیاه با طعمی قوی‌تر از پیاز یا سیر به شکل گم رزین یا محلول همچنان در دسترس است. در داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی سالم و محلی نیز به عنوان نگهدارنده یا ادویه به فروش می‌رسد. گاهی به میزان کم در برخی از شکلات‌ها، نوشابه ها، چاشنی‌ها و سس‌ها به کار می‌رود.
چون اين گياه تلخ است در صورتي كه خودتان اين گياه رو از كوه ها پيدا كردين و تصميم به استفاده ي اون داشتين ابتدا بايد گياه رو بخار پز كرد تا تلخي اون از بين بره و با ماست و دوغ مخلوط كنين و همراه غذا ميل كنين.
هر كسي از يه راهي از شر اين بيماري راحت ميشه.كه بدليل تاثيري كه بر هضم غذا داره و از اسپاسم روده جلوگيري ميكنه بعد از مصرف تاثيرشو از همون روز اول در بدنم حس كردم و تقريبا تا مقداري باعث بهبود بيماري من شد.
مشكل در اجابت مزاج.نفخ شكم و دل درد خفيف در ناحيه پايين ناف از علائم بيماري من بود.كه با مصرف اين گياه علائم بيماري من و مخصوصا مشكل اجابت مزاج بيماري من تا حدود زيادي برطرف شد.
شما هم تجربياتتون و اطلاعاتتون رو در مورد گياهان طبيعي نظيربابونه تاره(نه اونايي كه در عطاريا موجوده)و نعناي تازه و گياهان ديگه رو در دز اين سايت بزارين.ممنون
aaarashhh
کاربر تازه وارد

پستتوسط aaarashhh » چهارشنبه فروردین 18, 95 8:16 am

میگن یکی از راه های درمان اینکه که هر شب مثلا ۱۰ تا سیر خام بخوری.ولی سیر خام خیلی تیزه.کسی نمیدونه باید سیر رو چطور خورد که مزه ی تیزیش کمتر حس بشه؟مثلا من خودم با ماست داخل میکنم ولی بازم خیلی تیزه
aaarashhh
کاربر تازه وارد

مصلحات سیر

پستتوسط آرش » سه شنبه فروردین 24, 95 8:45 am

مصلح سیر:
روغن بادام و يا كره ، گشنيز ، سكنجبين ، آب انار ترش و شيرين

کسانی که برای معالجه نفخ ناچارند سیر مصرف کنند، نباید در مدت یک شبانه‏ روز از آنچه برای اصلاح آن شرح دادیم میل نمایند تا فرصتی باشد که سیر اثر خود را بخشیده و بادها را دفع کند. بعد از آن چنانچه حرارت سیر آزاردهنده بود از مصلحات به تدریج و کم کم استفاده نمایند.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

سیر

پستتوسط نورا » چهارشنبه فروردین 25, 95 10:16 am

سیر خیلی خوبه مثل نیستاتین عمل می کنه اما زیاده روی تو خوردنش خوب نیست و همین طور بوش من بیشتر سعی می کنم آخر هفته ها بخورم و وسط هفته بیشتر از زنجبیل و پیاز استفاده می کنم چون زنجبیل بوی بد دهن رو هم از بین می بره، همیشه یه تیکه همراهمه، کاهو و سبزی برای رفع حرارتش یا بوی سیر بهتر از سکنجبین چون اوایل درمان نباید مخمرها رو هم خورد یا آب انار شیرین، چون اونم شیرینه و کاهو وسبزی خودشون ضد کاندیدا هستن. من وقتی آب معدنی می خورم احساس بهتری دارم نمی دونم کدوماشون خوبن من زمزم گرفتم.
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

پستتوسط m.moqaddami » جمعه اردیبهشت 24, 95 3:55 pm

دوستان مطلبی که من تو اخبار ای بی درباره درمان(کنترل) قطعی ای بی اس نوشتم حتما بخونید.این درمان تو همه فصلا در دسترسه و راه مطمئنیه .ساده و کم هزینه است.حرفای این دوستمون هم درسته اما توصیه میکنم اون مطلبو بخونید و بالای_80 70 درصد از شر یبوست و بی اختیاری و اسهال و ... راحت بشید
خوردن چیزایی مثل سیر و .. که واسه نفخ مثل سمه هم ول کنید.وقتی ده ها نفر مث من با روشهای درست مثل داروهای ضد افسردگی یا داروهای گیاهی جایگزین استاد ضیایی و کنترل اضطراب و حملات پانیک و درمان وسواس فکریشون تونستن تا حد زیادی (80_90 درصد)ای بی شون رو کنترل کنن چرا شما دوستای خوبم هنوز درد میکشید؟؟؟
من به عنوان یکی از پیشکسوتای ای بی اس!!! که 13 سال درد کشیدم دوست ندارم شما حتی یک روز دیگه درد بکشید.دوس دارم مث زمانیکه ای بی نداشتید از زندگی الانتون لذت ببرید و برای اینده مصمم تر از قبل تلاش کنید.من لیسانسمو با وجود از بی و با هزار سختی گرفتم اما حالا که بهتر شدم دارم واسه کنکور امسال میخونم که رشته دلخواهمو بخونم.الان قدر فرصتای زگدگیمو خیلی بهتر میفهمم و تنبلی برام معنایی نداره .سالهدی گذشته نتونستم جوری که میخوام زندگی کنم اما اینده امو خودم میسازم
m.moqaddami
کاربر نیمه فعال

بعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان سندرم روده تحریک پذیر IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان